"Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

User avatar
Nickcooler
Bloger
Posts: 193
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:08 am
Location: Лозница- Београд
Contact:

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Nickcooler »

Какву праћку има овај Вилијамс. :o :o :o
Југовић, Југовић до Панчева, Југовић... Просинечки је ту, Просинечки... Михајловић у средину... 2:2! Гол, гол, гол, гол... Небо се отворило! Стадион је експлодирао!
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Ivan Vasev »

Dajte link.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
Nickcooler
Bloger
Posts: 193
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:08 am
Location: Лозница- Београд
Contact:

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Nickcooler »

Васев, пробај овде. http://www.streamhunter.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Југовић, Југовић до Панчева, Југовић... Просинечки је ту, Просинечки... Михајловић у средину... 2:2! Гол, гол, гол, гол... Небо се отворило! Стадион је експлодирао!
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by garnett »

pa jebo ja mater vilijamsu u pvom klu protiv nas 5/8 za 3, onda u neredne 4 utakmkice 0/9 i danas vec 3/3! ma mars u picku materinu!
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by garnett »

dal je moguce da radonjic koristi jenkisa za brze faulove i to jos 2? pa jebo te konj da te jebo!
ja ne verujem kakva debilicina!!!!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by dacha od bosne »

Strašno kako ih kenjaju trojke...ali strašno...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Nickcooler
Bloger
Posts: 193
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:08 am
Location: Лозница- Београд
Contact:

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Nickcooler »

Они ништа нису промашили, а тако не може целу утакмицу. Може сине како хоћеш, али не може докле хоћеш. Ако њих стане шут, газимо их као пијан говно.
Југовић, Југовић до Панчева, Југовић... Просинечки је ту, Просинечки... Михајловић у средину... 2:2! Гол, гол, гол, гол... Небо се отворило! Стадион је експлодирао!
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by trotter »

Alo majstore što ti Dženkins pravi faulove i šta uopšte on traži tu?
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by lucky#13 »

8/10 za 3p
Neverovatno da protiv nas svi imaju sutersko vece i igraju utakmice sezone. Dokle to prokletstvo ?

Greska Radonjica sto je izveo Radenovica. Odlican je bio u napadu u odbrani Brauna stavio u dzep. Plus fauli jenkinsa,a ima Cveleta na klupi.
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Banex »

Igramo prilično dobro, ali oni igraju FENOMENALNO ! :shock: Pogotovo ih sere taj šut za tri koji mi jako slabo branimo. Ako tako nastave mi nemamo šanse...ali teško da mogu tako baš ceo meč. Mislim da ćemo imati neku šansu za pobedu.

p.s. Čuvena Simonovićeva "dobra" odbrana: skakuće kao vrabac na METAR od igrača koji se očigledno sprema za šut za tri.I naravno ovaj šutira neometan i pogađa ! :twak: :twak: :twak:
Last edited by Banex on Fri Nov 22, 2013 6:51 pm, edited 1 time in total.
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Nickcooler
Bloger
Posts: 193
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:08 am
Location: Лозница- Београд
Contact:

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Nickcooler »

Стварно не контам ту одлучу Радоњића. Цвеле је као створен за тако нешто. Једино ако му не верује толико да неће да га пусти на пет секунди да прави фаулове.

Иначе, да тројка не постоји, ми бисмо били прваци света јбт! :mrgreen:
Југовић, Југовић до Панчева, Југовић... Просинечки је ту, Просинечки... Михајловић у средину... 2:2! Гол, гол, гол, гол... Небо се отворило! Стадион је експлодирао!
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Rajko »

lucky#13 wrote:8/10 za 3p
Neverovatno da protiv nas svi imaju sutersko vece i igraju utakmice sezone. Dokle to prokletstvo ?

Greska Radonjica sto je izveo Radenovica. Odlican je bio u napadu u odbrani Brauna stavio u dzep. Plus fauli jenkinsa,a ima Cveleta na klupi.
Cvetkovic ce da sacuva Markusa Vilijamsa? Moze da napravi dva faula, i da onda primimo trojku preko njega, al nije to bio cilj. Eventualno je mogao Lazica da ubaci, ali Lazic vec ima jedan faul.

Nikome nemam nista da zamerim za ovo prvo poluvreme. Pogodili su 9/11 trojki, a imaju samo +4. Koliko ekipa u Evropi bi tako reagovalo na njihov onakav sut? Neki njihovi igraci su u problemu sa faulovima, sigurno ce im procenat suta dosta pasti. Ako mi odigramo kao prvo poluvreme, dobijamo ovo.

Može i bez ovog posljednjeg ;) Dacha
Last edited by Rajko on Fri Nov 22, 2013 6:53 pm, edited 1 time in total.
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by garnett »

ja mislim da u narednih nedelju dana necu doci sebi zbog ovogo sto je radonjic sada izveo u zavrsnici? jbte, koliko retardiran trebas biti za tako nesto? :nindza: :nindza: :nindza: a milisekunda je falila da jenkinsu dosude i 3 licnu.. :nindza: :nindza: :nindza:
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by trotter »

Banex wrote: p.s. Čuvena Simonovićeva "dobra" odbrana: skakuće kao vrabac na METAR od igrača koji se očigledno sprema za šut za tri.I naravno ovaj šutira neometan i pogađa ! :twak: :twak: :twak:

Vilijams je imao ubedljivo najlakši šut kada ga je simon čuvao. Čak i nije bila neka finta (kao kod prethodnih šuteva) nego se samo simon odmakao a ovaj iz naleta šutnuo.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by dacha od bosne »

Strašno je to da se ide da Đenka pravi faulove, mada je on ljepunuo onu bananu koju Cvele sigurno ne bi. Slažem se i za Radenovića. Morao je više da igra. Radonja se definitivno ne snalazi onako kako bi mi to očekivali, ali bez obzira na sve, mi smo u igri.

Ajmo momci!!!!
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Post Reply