ABA ("Јадранска") лига

garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by garnett »

siroki izgleda potpisao "naseg "younga, naravno opet sve pred nase utakmice :twak:
User avatar
union 99
Новајлија
Posts: 91
Joined: Mon May 06, 2013 9:46 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by union 99 »

sta ti to znaci???

da nemamo ni promil sansi protiv kamenjara, samo zato sto su doveli igraca, koji kod nas ne bi bio u ovom sastavu ni medju 15???
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by garnett »

union 99 wrote:sta ti to znaci???

da nemamo ni promil sansi protiv kamenjara, samo zato sto su doveli igraca, koji kod nas ne bi bio u ovom sastavu ni medju 15???
ne nego me nervira sto sada vec tradiocionalno se svi pojacavaju pred nas(bilo da je el, ec ili aba)... a bitno je iz razloga, da bi ristic i ostali usli sto pre, posto ih radonjic ne pusta dok ne odemo na +30... :mrgreen:
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: ABA liga 2013/2014

Post by Banex »

Evo pošto se sa utakmicom protiv Cibone i zvanično završio prvi deo sezone, da se osvrnem na period iza nas i dam neko svoje viđenje.
Da počnem od Evrolige. Nismo imali velike ambicije pre početka takmičenja, ali kako je odmicala sezona i nama su apetiti rasli videći kako smo se dobro nosili sa evropskim velikanima. I zaista ostaje velika žal za tim ispuštenim utakmicama i prolaskom u top 16. Ali sad kada se osvrnem, mi stvarno nemamo od čega da se stidimo. Čak štaviše ! Mi treba da se ponosimo ovom velikom povratničkom sezonom u Evroligu i skorom 4-6 ! Niko nas nije ponizio, sa svima smo igrali egal. Imali smo ubedljivo najtežu grupu za dalji prolaz i to potkrepljuje činjenica da smo jedini sa tim skorom ostali van top 16. Generalno, zaključak je da imamo za čime da žalimo, ali mi smo samo ojačali i vraćamo se sledeće godine još jači u to sam ubeđen ! Iskustvo je bilo dragoceno a momke je verujem naučilo da nema ekipe u regionu koje treba da se plaše !
Što se tiče ABA lige, slična situacija. Skor od 10-3 je ohrabrujući, ali po meni sva tri poraza su bila potpuno nepotrebna, ili glupa...ne znam ni kako da ih opišem. JAKO LAKO smo mogli završiti ovaj deo sezone sa 12-1, pa i sa 13-0 ! Ali jako lako !!! Niko nas nije nadigrao. Sami sebe smo pobedili svaki put. No dobro, ne verujem da će nam ti porazi toliko biti bitni na kraju ligaškog dela, jer ćemo biti svakako prvi u to ne sumnjam ! Ponoviću još jednom, konačno i mi dočekasmo tu sezonu kada ladno gazimo ABA boraniju i ne moramo da strepimo od nekih Krka, Olimpija, Cibona, Radničkih...Panatinaikos i Makabi su sad naši takmaci !!!!!! :mrgreen:
O nekim negativnim stvarima i manama tima neću ovaj put, samo ću reći da mislim da smo dovoljno kvalitetni da osvojimo trofeje ove sezone ! Nama tek slede najvažnije utakmice, jer apsolutni prioritet ove sezone su TROFEJI ! I verujem da momci mogu do uspeha !
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by Rajko »

Avangarda:
Siroki se siri,nakon Janga tim ce pojacati i Drago Pasalic.
Свакако немају шта да траже у Пиониру, али би можда могли да откину неки бод конкурентима, па ово и није тако лоше. Свакако ће им појачања најмање значити у овом мечу са нама јер ће им то бити прва утакмица.
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by garnett »

muric imao pondu stoke, al ga krka izgleda nije pustila(videcemo sutra dal ce nastupiti za njih).. bilo kako bilo, ako ne dodje sad, doce im na pocetku sledece sezone..
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by crazynorth75 »

A sve se mane, sirotani...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by carapan »

Jel i on planira da igra za stipendiju?
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by garnett »

carapan wrote:Jel i on planira da igra za stipendiju?
Zballe ‏@zballe 1h
Edo Murič:"Imel sem priložnost oditi v sredino, o kateri sem vedno sanjal, a se kluba nista dogovorila."
prevod: imao sam priliku da odem u sredinu o kojoj sam uvek sanjao, al se klub nije slozio...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by carapan »

garnett wrote:
carapan wrote:Jel i on planira da igra za stipendiju?
Zballe ‏@zballe 1h
Edo Murič:"Imel sem priložnost oditi v sredino, o kateri sem vedno sanjal, a se kluba nista dogovorila."
prevod: imao sam priliku da odem u sredinu o kojoj sam uvek sanjao, al se klub nije slozio...
Mozda mu i Cova ponudio porodicni koncept.. :film:

Cuj nije se klub slozio? Kako i da se slozi, ako je verovatno vepar rekao, ono uobicajeno : dodjem ti..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by carapan »

Gledam ovu Igokeu sa stokom, i nimalo se ne uzbudjujem kada znam da ce stoka da pobedi, i da ce Dodik da ih pusti..Nesto takav imam predosecaj..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Ганац »

Jako loša igra Jorovića, a i neodgovorna igra bekova možda i ne žele da pobede, ko zna?
Nas svakako ne treba da zanima šta oni rade. Zvezda mora da pobeđuje i to je recept,u svakoj utakmici koju budemo igrali mi moramo da igramo kao da je finale, i svakom našom pobedom a njihovim porazom oni će biti nervozniji i nesigurniji. Prošle godine ukupan skor je 5 pobeda i pet poraza, pogrešno raspoređene pobede, to se ove godine ipak neće dogoditi, i ja verujem da oni neće imati više od dve pobede nad nama do kraja sezone (ABA,kup i domaćice), možda vam deluje optimistički ali ja verujem u takav razvoj događaja.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Либурнија »

Игокеа сустигла стоку. 71-71 и продужетак!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by carapan »

Promasi covek dva bacanja na samom kraju za pobedu ?!!! Pa kako bre?!

Ili ovo nastiman X...Dodik, stari manipulator..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Либурнија »

Мајку му све одлучујуће шутеве стока промаши ал УВИЈЕК њима лопта иде у руке. Како их сере па то није нормално.

П.С. Набијем на к..ц Гибсона, ем промаши два бацања за побједу ем сад попи рампу на одлучујућем нападу за вођство! :twak:

Крај. 83-80 за стоку. Колики билде је овај Вилијамс, умјесто да да повратни пас послије офанзивног скока за трицу, он пуца из рекета на кош, ваљда да поправи кош-разлику. :twak: :viking:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Post Reply