"Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

User avatar
Nickcooler
Bloger
Posts: 193
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:08 am
Location: Лозница- Београд
Contact:

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Nickcooler »

Дауда. :pop:
Југовић, Југовић до Панчева, Југовић... Просинечки је ту, Просинечки... Михајловић у средину... 2:2! Гол, гол, гол, гол... Небо се отворило! Стадион је експлодирао!
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by redneck »

Kombinujemo na prvu i dajemo golove ko man utd,a nastavlja se pljuvanje Mrdje i kapitena.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by tsva »

ovo je fudbal za koji smo sposobni

razlika sa i bez Daude vise nego drasticna

valjda sad nece sekati do 75 minute

ima li koji klinac na klupi?
Last edited by tsva on Sat Mar 29, 2014 7:21 pm, edited 1 time in total.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Dennis Rodman »

Ovaj Supić se ono jednom bješe mnogo kurčio prema nama nešto, kad smo igrali pred praznim tribinama... :twak: :twak: :twak:
Trpaj samo :guca:
Zvezdaš. Robista.
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by nyc »

Ne mogu da verujem šta gledam! Igra na prvu... :magare: !!!
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Beara_Vladimir »

Za ovo smo mi sposobni i ovako treba uvek da igramo! Moram Milijaša da pohvalim, odigrao je jako dobro ovo poluvreme.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by dacha od bosne »

redneck wrote:Kombinujemo na prvu i dajemo golove ko man utd,a nastavlja se pljuvanje Mrdje i kapitena.
Ja ne vidim da ih neko pljuje. Mrđa kao i Lazović sve dribla u desno. Kao da ih je neko programirao. Kao da ne znaju drugačije. Svaka mu čast za asistenciju i gol, ali igra u polju mu nije nešto. I Milijašu takođe. Gol i onaj šut ok, ali ostatak igre loš. I Dauda nonšalantno odigrava neke ključne lopte, i ne dao mu Bog da tako odigra u derbiju. Moglo bi nam se o glavu razbiti.
I pored svih ovih mana, igramo danas dosta dobro.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by crazynorth75 »

tsva wrote:ovo je fudbal za koji smo sposobni

razlika sa i bez Daude vise nego drasticna

valjda sad nece sekati do 75 minute

ima li koji klinac na klupi?
Naravno da nema, samo Vukan. Inače na klupi su još i Rajković, Petković, Rakić, Kasalica, Gogić i Arauho. Ne znam zašto je stavljao Petkovića na klupu, a Mijailović igra rovit?

@Redneck, kad neko napiše nešto na komentarisanju, to se odnosi ne trenutna i dotadašnja dešavanja na terenu. Tako da, ono, opušteno... Odlično poluvrijeme, Dauda i Nine najbolji.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Либурнија »

redneck wrote:Kombinujemo na prvu i dajemo golove ko man utd,a nastavlja se pljuvanje Mrdje i kapitena.
Много мрачите умјесто да задржите дах, сачекате бар ола сата па онда напишете. Ово кад сам ушао овдје, да не гледам утакмицу рекао бих, јбт, мучење, батађоризам. А играмо јебачки! ТО је то и то против ОК екипе. Додуше, са постављањем у одбрани нисам баш много задовољан, примјетио сам пар непотребних испадања, једно ваљда Мијаиловћа а једно Ковачевића. То мора да се поправи али напад :ura: :tekila:

П.С. Лазовићева и Даудина игра у пољу...на прву овако могу да одигравају само врсни фудбалери, не зезај Дачо већ признај да си крив и готово. :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Najdoski dr. Ilija »

Трљам очи, штипам се и немогу да верујем каква рапсодија данас на Маракани! :kolo:
Људи баш смо дуго чекали на ово и свашта смо преко главе претурили.
Стварно никоме неможе да се упути реч замерке.
Једино се види да је велика грешка Нејц на беку.
Мислим дечко може доста добро у офанзиви као бек али када нас неко више напада по левој страни, несналази се баш.
Ако се узме титула, дечку треба спонемик да се подигне!
Мислим да је сада прилика да Араухо одмени Нејца или ровитог Џонија и обавезно Вукан да замени неког у вези а Ракић у шпицу!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by crazynorth75 »

Aman ljudi ovo je jebeno komentarisanje U TOKU UTAKMICE, znači komentarišu se dešavanja u određenom trenutkukakvo mračenje kakvi bakrači..Jeste evo sad ću da mračim, Milijaš je raga i džaba mu 100 golova nek puši *** što se mene tiče....Ala brate...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by dacha od bosne »

Либурнија wrote:
Много мрачите умјесто да задржите дах, сачекате бар ола сата па онда напишете. Ово кад сам ушао овдје, да не гледам утакмицу рекао бих, јбт, мучење, батађоризам. А играмо јебачки! ТО је то и то против ОК екипе. Додуше, са постављањем у одбрани нисам баш много задовољан, примјетио сам пар непотребних испадања, једно ваљда Мијаиловћа а једно Ковачевића. То мора да се поправи али напад :ura: :tekila:

П.С. Лазовићева и Даудина игра у пољу...на прву овако могу да одигравају само врсни фудбалери, не зезај Дачо већ признај да си крив и готово. :mrgreen:
Meni se i dalje neke stvari ne sviđaju...i to one koje sam napisao. Mi igramo bolje nego prije, ali ne volim da vidim neke stvari, pa to ti je :)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Dennis Rodman »

Nemojte puno zamjeriti ljudima, Zvezdaši su kroz mnoge frustracije prošli, pa se i na guštera trzamo. Eto, kad je Milijaš u pitanju, ekipa koju je isti taj predvodio je ne tako davno "čuvala rezultat" protiv islandskih amatera, pa šta sad treba da mu se klanjamo kad okine jedan gol u par utakmica...
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Beara_Vladimir »

Tačno sam znao da ćemo stati i opustiti se! Tako nam i treba.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by tsva »

drugo poluvreme ce po svoj prilici da sluzi za preseracanje i otaljavanje
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Post Reply