Јелен Супер Лига

User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by carapan »

Pa pa panikaaaaa...

:zastavaGRB: :zastavaGRB:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by tsva »

moze li ovaj i ovakav tim FKCZ da dobije i u Jagodini i na JNA i u Novom Sadu? Koliko je to realno?
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by carapan »

tsva wrote:moze li ovaj i ovakav tim FKCZ da dobije i u Jagodini i na JNA i u Novom Sadu? Koliko je to realno?
Jagodina bi trebalo da je nas klub, cak su i spustili procente za Mudrinskog, i neka nasa placanja.. Ako treba u N.sadu to nece biti problem ubedjen sam..
Изађи напоље, осети мирисе, стигло је...ЗВЕЗДИНО ПРОЛЕЋЕ!
:kolo: :kolo:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Трапа »

Лола псује Мустафи мајку (покојну) :pop:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by crazynorth75 »

Čika Crni pogubljen, igrači se pičkaraju, jedino je pitanje kakvi smo mi?

PUKLO U SVLAČIONICI PARTIZANA: Mitrović i Šćepović u klinču!
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Јелен Супер Лига

Post by EmptyClip »

carapan wrote:Jagodina bi trebalo da je nas klub
Боље онда да нисте покретали иницијативе против Толета. Шта ћемо ако се ствар среди па не буде било наших клубова?
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by carapan »

EmptyClip wrote:
carapan wrote:Jagodina bi trebalo da je nas klub
Боље онда да нисте покретали иницијативе против Толета. Шта ћемо ако се ствар среди па не буде било наших клубова?

I ne treba nikada da bude nijedan klub, niciji... Ali, govna, mzoes pobediti samo njihovom igrom, a ne fer i posteno u zemlji Srbiji.. Ako oni mogu javno da imaju Borcu, Smederevo... zasto mi ne mozemo da imao jedan "nas" klub?

uostalom, to sam ja samo rekao, ko zna da li je bas tako...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
ЦПСШ
Новајлија
Posts: 84
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:18 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by ЦПСШ »

Gledo Venger-Fergi duel i POTPUNO ,ali POTPUNO zaboravio da slavni klub igra danas !

Mozete zamislit iznenadjenja kad vido rezultat.

A onda kao slag na tortu :
Izgleda da je Vermezoviću najlakše da za sve okrivi mnogo dobrog fudbalera, zaboravljajući da bi kao najodgovorniji za vođenje tima trebalo iste aršine da primenjuje prema svim učesnicima nemilog događaja.
Majko mila majcice.... :srbija:

E sad ,ono sto sam ja gledao juce kod nas ...Recimo da je bio najbolji moguci uvod za kosarkasku utakmicu koja je usledila. Mislim da sam time sve rekao...

Jad i cemer,i beskonacno nadgornjavanje bezvoljnosti i apatije onih koji znaju ,sa neznanjem ovih drugih.

Nije tacno ,inace - da Dauda ne radi - nego nema ko da ga isprati ! Bojim se da ga ne izgubimo time...Smorice se zestoko.
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Јелен Супер Лига

Post by EmptyClip »

carapan wrote:govna, mzoes pobediti samo njihovom igrom
Начи постати говно? Бити говно није никаква победа.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by tsva »

i sve ce da traje do nekog naseg Shamroka. Mi kvalitet nemamo a TSL titule sluze za podjebavanja na velikom odmoru
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Трапа »

Ови се потукли у петак а тек данас објављено, а да су добили не би никако ни било.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by carapan »

EmptyClip wrote:
carapan wrote:govna, mzoes pobediti samo njihovom igrom
Начи постати говно? Бити говно није никаква победа.
Ne uporedjuj to tako bukvalno jbga..

Mislim da je svima jasno da posteno ovde u Srbiji nista ne mzoes da uradis, i da ces uvek biti bela vrana u svim segmentima zivota.. Ja bih prvi kunem ti se u oba sina voleo da je sve cisto i posteno, ali kada gledam sta sve oni rade i kako rade, zasto da i mi to ne radimo ako mozemo?

Imamo dve varijante: da cutimo, kukamo i igramo posteno, ili da gledamo sta oni rade i kako uzimaju titule.. Treceg nam nema..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Јелен Супер Лига

Post by EmptyClip »

carapan wrote:zasto da i mi to ne radimo ako mozemo?
Зашто им замерамо било шта? Јел постоји граница шта сме а шта не сме?
Моронски је срати по Партизану а у исто време позивати да се ради оно због чега се сере по том Партизану. МОРОНСКИ.
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by naka »

Jel harizmaticni ima neku funkciju u pazaru?
ЦПСШ
Новајлија
Posts: 84
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:18 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by ЦПСШ »

Трапа wrote:
crazynorth75 wrote: Ови се потукли у петак а тек данас објављено, а да су добили не би никако ни било.
Nevera ! Da s ekod nas Ozegovic namrsti - odmah bi u naslovu slutili da je problem na pomolu (sto ne bi bilo daleko od istine,ali govorimo o arsinu).

Ali mozda je to i dobro...Sto rece Tsva gore - taj tretman ih dovodi do Samroka...
Post Reply