Јелен Супер Лига

nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Јелен Супер Лига

Post by nyc »

Da li je moguća varijanta da su naši sokolovi već počeli sa tihim bojkotom Pintare, poučeni i ohrabreni saznanjem da je takva strategija upalila protiv Zemana? Mislim, Pinto je odmah pokazao da je čovek od reči i dela i da kod njega nema zajebavanja. Rad rad i samo rad... ali, to kod nas nikada nije palilo. Dobro, ne "nikada!", nego u poslednjih 20 godina.
Last edited by nyc on Sun Apr 28, 2013 8:03 pm, edited 1 time in total.
ЦПСШ
Новајлија
Posts: 84
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:18 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by ЦПСШ »

nyc wrote:Da li je moguća varijanta da su naši sokolovi već počeli sa tihim boijkotom Pintare, poučeni i ohrabreni saznanjem da je takva strategija upalila protiv Zemana? Mislim, Pinto je odmah pokazao da je čovek od reči i dela i da kod njega nema zajebavanja. Rad rad i samo rad... ali, to kod nas nikada nije palilo. Dobro, ne "nikada!", nego u poslednjih 20 godina.
Ako mislis za juce : jos jedno obajasnjenje je "neatraktivan protivnik i teski uslovi za igru" ;)

Zakleo bih se da je u prenosu bilo ovakvih budalastina ?
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Јелен Супер Лига

Post by EmptyClip »

nyc wrote:Da li je moguća varijanta da su naši sokolovi već počeli sa tihim boijkotom Pintare
Како си дошао до овога профо?
naka wrote:Jel harizmaticni ima neku funkciju u pazaru?
Па не сећам се да је објављено да више није у клубу. А Селектор рече да су он и Кокеза ургирали код Пазараца да одиграју поштено.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Najdoski dr. Ilija »

То је и мени јуче пало на памет.
Мики, Петко а и по неки млађи су ми сумњиви!
У овој ситуацији кад је титула опет у игри сваки покушај треба угушити и по цену крвавих глава!
Па ја да их питам јел Звезда изнад свега!!!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Јелен Супер Лига

Post by EmptyClip »

Због чега су сумњиви?
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Najdoski dr. Ilija »

По ономе како се понашају на терену!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Јелен Супер Лига

Post by nyc »

Ma, ljudi, nemam ja nikakve podatke - ni pouzdane, ni nepouzdane - samo mi je onako palo na pamet pošto se to već jednom dogodilo u klubu i to kad smo imali (gle koincidencije) trenera stranca koji nikoga nije jebavao (nikome nije gledao kroz prste) već je insistirao na žestokom radu.
Čitam jučerašnje komentare i svi su u stilu, "bezmudost", "bezvoljnost", "odugovlačenje nakon gola"... Mislim, šta biste VI pomislili? Ja ne mogu da zamislim da ijedan igrač može letargično da meandrira po "zelenom tepihu" dok kraj aut linije luduje njegov trener na način na koji to Pintara radi?
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Ariljac »

Pa ja nzm za to...Msm da je sad preveliki ulog da bi ze zajebavali...Sve je moguce kod nasih "igraca" ali msm da ce to Stojadinovic saseci odmah...
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Јелен Супер Лига

Post by EmptyClip »

Najdoski dr. Ilija wrote:По ономе како се понашају на терену!
Та двојица се тако понашају одувек. Дакле ово сада није никаква ванредна ситуација.


Профо, та безмудост и безвољност се провлаче сваки пут кад не иде. Нема то благе везе, то су само универзалне речи.
ЦПСШ
Новајлија
Posts: 84
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:18 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by ЦПСШ »

EmptyClip wrote:
Najdoski dr. Ilija wrote:По ономе како се понашају на терену!
Профо, та безмудост и безвољност се провлаче сваки пут кад не иде. Нема то благе везе, то су само универзалне речи.
A kojim recima bi objasnio ono od juce ? Ili da olaksam : Ima li ista dobro sa jucerasnje utakmice,bar jedan segment ?

Toliko je bila vazna utakmica ,(da smo kiksali - ovi bi dobili danas!) i nikad laksi protivnik za 5 komada i mi vidimo ONO!

Kako objasniti?

Inace ,izvezstaji koje sam citao posle utakmice su prilicno blagi u odnosu na ono sto sam video uzivo. Da su imali Abu-a ,dali bi nam 4 komada lagano. Njabolji igrac na utakmici i ujedno najborbeniji i ujedno kapiten - ne moze da proceni ni let lopte da ga jebes,a kamoli sto drugo !


On kukavac skace dok ne lipsa i nema tu sta da se zameri,ali nema covek kvalitet.E takav nam j stub ekipe...
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Јелен Супер Лига

Post by EmptyClip »

Незнањем и безвољношћу. Мора се рећи да су трчали, то не може да се оспоти. Није трчао Милијаш што је константа, и није трчао Гаридо јер се он не удаљава много од наших штопера. Након вођства су стали, и ту је наступила та безвољност.

Али морате се сложити да није досад било утакмице у којој су се играчи шетали иако резултат није задовољавајући. У Смедереву се се убили од трчања а људи само ко квочке "немају муда немају муда немају муда". Кад га ставио Дауда онда све до јаја, титула.
ЦПСШ
Новајлија
Posts: 84
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:18 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by ЦПСШ »

EmptyClip wrote:Незнањем и безвољношћу. Мора се рећи да су трчали, то не може да се оспоти. Није трчао Милијаш што је константа, и није трчао Гаридо јер се он не удаљава много од наших штопера. Након вођства су стали, и ту је наступила та безвољност.

Али морате се сложити да није досад било утакмице у којој су се играчи шетали иако резултат није задовољавајући. У Смедереву се се убили од трчања а људи само ко квочке "немају муда немају муда немају муда". Кад га ставио Дауда онда све до јаја, титула.
Iako ja ne koristim gore pomenute termine - ja shvatam da oni upravu oznacavaju neznanje i bezvoljnost,u slengu.

Inace ,nisam ziv da ne paste komentar slobodnjaka :
Mozda nije dozvolio Stojkovicu da izvede slobodan udarac iz istog razloga zbog kojeg je i Vermezovic zamenio Ninkovica? Mozda se uplasio da Stojkovic ne da gol?
(Pećko Pivo - Birra Peja, 28. april 2013 20:01)
:pehar: Pobeda.
E jebem ti Cilaverta...
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Јелен Супер Лига

Post by EmptyClip »

Ено имао си пример синоћ, сви су били безмуди. И онда као пример тога напад где играчи измењују пас а нико неће да шутне за 3. Дакле немају муда. У исто време се о Симону говори да је нула јер ништа није могао да погоди, а тај исти Симон је сваки пут кад је остајао сам шутирао. Да није, био би безмуд, а да је било ко од ових шутнуо и промашио (а то би се вероватно десило јер нико ништа није могао да погоди) и њему би се спомињала матер јер је нула.

Дакле луз-луз ситуација за играча.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Il genio »

Molim vas da se ne blati Jagodina sa pricama kako su neciji klub. To sto mi imamo dobar skor sa njima ne znaci da je to plod nekih mutnih radnji. Podseticu vas da nas je ta ista Jagodina pre par meseci pobedila na Marakani kada smo bili u trci za titulu. To sto nisu papani poput kolega iz Borce, Kule, Kragujevca i korektno se ponasaju prema Crvenoj zvezdi i njenim navijacima ne znaci da su necija filijala. Ljudi vole sport, dobri su domacini, imaju iste arsine kad igraju sa oba vecita rivala. U prilog ovome sto pricam idu i cene ulaznica za utakmicu protiv Zvezde, od 200 do 400 dinara! Jagodinci svaka cas!
Last edited by Il genio on Sun Apr 28, 2013 9:30 pm, edited 1 time in total.
РС Либурнија

Re: Јелен Супер Лига

Post by РС Либурнија »

Јагодина наш клуб?! Само се ми уљуљкујмо тим причама. Ваљда су били наш клуб и јесенас када су нас добили на Маракани из оног пенала?! Пустимо те приче. Игра мора да се поправи за 2 копља ако желимо стварно и да искористимо шансу која нам се указала сада када смо постали ковачи своје среће.
Post Reply