ABA ("Јадранска") лига

User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Dennis Rodman »

Uhvatio sam dobar dio prvog poluvremena i odlično smo izgledali na odbrani, bilo je tu pritiska, pravovremenih udvajanja, svega. L. Braun je vrlo dobar odbrambeni igrač, stalno pritišće i tjera protivnika na grešku, dobro se provlači kroz blokove, a za naše uslove i vrlo dobar atletski, odlično isprati igrača nogama.
Ovako izgleda da se krećemo u dobrom pravcu. Sigurno da će igračima biti lakše nakon prve pobjede u novoj sezoni, koja je počela pomalo klimavo.

I da se osvrnemo i na nešto što nije dobro, pa, to je Fićo... ako si onako malen, moraš biti bar ludo brz. Nekad je bio solidno brz, čini se da više nije ni to. Vidjeli smo svi na šta su ličile njegove minute u EL i vjerovatno niko više ne želi da to gleda. Taj učinak je mogao imati neko ko bar ima kakvu-takvu perspektivu, dakle mogli su promovisati Rebeca, Pota... Ovako ispada da je Fićo ostao samo kako bi upisao evroligašku sezonu, u karijeru.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by dacha od bosne »

Rodmane, sine :mrgreen: što ovdje pišeš :kosarkas:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Dennis Rodman »

aaa... izvinjavam se ovom časnom skupu... ja vidio "ABA liga"... :ziveli: Kopiraću post, a ovdje neka ostane kao svedočanstvo, nekim budućim naraštajima... :dedica:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by dacha od bosne »

Dennis Rodman wrote:aaa... izvinjavam se ovom časnom skupu... ja vidio "ABA liga"... :ziveli: Kopiraću post, a ovdje neka ostane kao svedočanstvo, nekim budućim naraštajima... :dedica:
:thumbup:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Либурнија »

I ja bih nešto da ostavim budućim naraštajima iako na skroz pogrešnoj temi - hvala zmajevima sto su uveličali rodjendansku proslavu na lavoru uz jedan maestralni DRAKARIS! :srbija: :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by dacha od bosne »

Samo vi ostavljajte amanete...ako ovako nastavite, ićete mi u prdekanu :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Либурнија »

Znaci, ti ostavljaš budućim naraštajima, sto Rodman i ja naspram tebe jesmo, u amanet prdekanu. :mrgreen: :travka:
Elem, lako ćemo za to, samo nek nam bude sto vise ovakije dana. :zastavaGRB:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by dacha od bosne »

Borac iz Čačka je fino razmontirao groblje u prvom kolu. Marinović odlično vodio ekipu. Vidjećemo ih protiv nas.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Post Reply