Кошаркашка купусара

User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Il genio »

Sve te manje ekipe u utakmice sa Partizanom ulaze sa previse respekta i ne mogu da pruze maksimum, za razliku od utakmica protiv nas. Slicno je pre bilo u fudbalu, Partizan ispadao od BSK-a iz Batajnice, Timoka, istocnih nemaca, albanaca i ostalih istocno evropskih boranija dok su ti isti na Marakani primali dva komada jos u tunelu... Moracemo jos puno da radimo da bismo zasluzuli takav respekt kod protivnika.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Либурнија »

Je li ovaj drugi komentator Fegi?
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка купусара

Post by Ганац »

I ovu filijalu ćemo, kao i Dodikeu, da odvalimo za kaznu i kao opomenu za u buduće pa posle nek se k..če i oni i beli medved Miloje.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Кошаркашка купусара

Post by Banex »

Počeo sam malo da gledam utakmicu da bih video Jokića (koji stvarno ima potencijala za odličnog igrača) ali kada sam video da stoka pravi seriju od 10-0 a Milojević ne traži tajm aut odmah mi je bila jasna situacija i prebacio sam kanal. :twak:
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ови из Радничког су "генијалци"!
Човек сам испод коша и избацује лопту из рекета да би шутнули тројку! :idea:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by garnett »

zar nismo imali topik o nba?
lm :lol:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tcvlEeCbkKE[/youtube]
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by carapan »

Fenerbahce, popusio kuci od Barse..

Pa ti i dalje pustaj grobare debilu Obradovicu.. Tako ti i treba..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by garnett »

al kako se bb sprda, pogadja sve zivo, iako mu stalno drze ruku na licu :nindza:
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Кошаркашка купусара

Post by Banex »

Jebi Pešiću ! :kolce: :D
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Il genio »

Cim su poceli da igraju odbranu, krenuo je sut.
Napravice Doktor Kari od ovih nemaca masineriju. :kosarkas:
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by garnett »

da jebem mater dilejniju, sjebao me za 4 i po tisuce..
jos tamo na -10 hteo da stavim 200 na bayern, bila kvota 7, i dok je mrtvi mozzart verifikovao, ovi dali kos i kvota pala na 5, pa nisam ni hteo da igram nista :evil:
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by ajkula »

Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by garnett »

Il genio wrote:Cim su poceli da igraju odbranu, krenuo je sut.
Napravice Doktor Kari od ovih nemaca masineriju. :kosarkas:
odigrali su ko poslednji slepci danac.. falio im djedovic ko leba..
i cudi me da je kari toliko sjebao selekciju tima, ispuco je 4 od 6 mesta za strance, na pozicije 4 i 5, sto je totalni promasaj..
a taman bi mu bilo i da je uzeo trojicu od ove cetvorice stranca + idbihi kao naturalizovani, za te dve pozicije..
i sada kada nema djedovica, bukvalno tamo jedini krsteni bek je dilejni... a i kad je zdrav, djedovic nije neko ko bas voli da deli asiste..
a sisa savovic se usrao cim je usao, pa mu lopta ispala iz ruke :nindza:
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Il genio »

Gledao sam Bajern nekoliko puta ove sezone i ovo im je najlosija partija. Ne znam za ovu sezonu, vec u perspektivi ocekujem da Bajern postane gigant. Pesic ima znanje a nemci su dovoljno talentovani, disciplinovani i finansijski mocni da u bliskoj buducnosti naprave cudo.
A sto se tice Savovica, kad god je bilo gusto prosle sezone, nije ga bilo nigde. Ne bih menjao ni jednu nasu cetvorku za njega.
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by garnett »

Il genio wrote:Gledao sam Bajern nekoliko puta ove sezone i ovo im je najlosija partija. Ne znam za ovu sezonu, vec u perspektivi ocekujem da Bajern postane gigant. Pesic ima znanje a nemci su dovoljno talentovani, disciplinovani i finansijski mocni da u bliskoj buducnosti naprave cudo.
A sto se tice Savovica, kad god je bilo gusto prosle sezone, nije ga bilo nigde. Ne bih menjao ni jednu nasu cetvorku za njega.
nije to nikakva nauka, to se videlo jos pre 2 godine... bukvalno iz godine u godinu, za duplu napreduju u svim aspektima, kako sa organizacijom, tako novcano, pa onda logicno i sa strukom i igracima...

doveli su pesica, o kojem je suvisno pricati, i kojem je posao tamo u poredjenju kod nas med i mleko, nema nikakvih pritisaka, jos ima i vecu platu.. plus sto na njega tamo gledaju ko na boba.. ovde je samo imao pljuvanje i nipodastavanje...
imaju para koliko hoce, a i imaju slicnu "politiku" ko i fk im, a to je pokupi sve najbolje iz domestica, pojacaj sebe a oslabi konkurenciju, i idemo na napad evrope... tako doveli sve sto je valjalo iz albe, i generalno iz lige..
jebi ga, mozemo im se... :mrgreen:
jedinu nisu uspeli da dovedu zirbesa i gavela, al verujem da im to nece biti problem na kraju ove sezone, ukoliko im apetiti jos vise ne porastu...
Post Reply