Кошаркашка купусара

User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Beara_Vladimir »

Slažem se. Dokaz da su stvarno veliki klub, koliko god ih mi ne voleli.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by crazynorth75 »

Serem im se ja na njihov veliki klub. Eto. :srbinosm:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Кошаркашка купусара

Post by dacha od bosne »

crazynorth75 wrote:Serem im se ja na njihov veliki klub. Eto. :srbinosm:
Ma, ja ne govorim o klubu, nego o njihovim bivšim igračima, i uopšte njihovom odnosu prema klubu. Čitam na jednom drugom forumu kako našima smeta što je Jaka zabio tricu u posljednjoj sekundi Olimpiji, te to nije fer, nije sportski, a vamo se dive kada nam se grobari unose u facu itd.
Plus, ovo gore pomenuto oko odnosa igrača prema klubu. Teško mi je to reći, ali ja bi volio da se naši cigani tako odnose prema Zvezdi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by crazynorth75 »

Serem im se i na njihove bivše igrače, sve odreda. Eto. :srbinosm:

I meni uopšte ne smeta što je Jaka zabio tricu, to može samo da smeta licemjernim mamlazima.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Beara_Vladimir »

Ja ne znam kom normalnom čoveku i zvezdašu može da smeta Jakina trojka. Što se Partizana tiče, ja sam ubeđen da velika većina navijača Zvezde nema problem sa KKP, nego sa Duškom Vujoševićem. Njegov primitivizam i prostakluk navlače mržnju i na sam klub, što nikako nije dobro. Njega ne treba poistovećivati sa KKP, jer je to veliki klub bio i pre Vujoševića i biće i posle njega. Odnos bivših igrača prema KKP je za svako poštovanje. U tom smislu sam ja rekao da su veliki klub.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by crazynorth75 »

Ja u ovih 10-12 godina njihovih uzastopnih titula iliti otimačine, krađe igrača i svih mogućih prljavština sa njihove strane ne vidjeh ništa veliko, tako da klub utemeljen na tome za mene ne može biti veliki i to je danas KKP i nema tu razlike, KKP = Vujošević. A i o odnosu njihovih bivših igrača najbolje govori BAT koji imaju. Čak je i onoga Bertansa popljuvao ''trenerski mag'' jer je otišao bez obeštećenja. Fino je to medijski ispratiti - Peković dao 100k $, međutim...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка купусара

Post by Ганац »

Svi naši igrači su carevi, Jaka je takav, kada igra ne zna ni za rođenog brata, voli da pobeđuje.
prošle godine u polufinalu F-4 ABA lige je jedini Jaka pokazao i Moooda i na kraju je pokazao prave emocije, ja mu to nikada neću zaboraviti, on je naš, on je pravi Zvezdaš, pravi Ciganštura, a ove godine su mu se pridružili i Kalina i Zebra i Jović i Đenka, ma svi su borci, i taj šut što je uzeo, trebao je da ga uzme a oni kojima smeta, neka pate.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by МоСа ВерСе »

Знате што отприлике мислим о 'институцији патлиџан', али овима што смета што је Јака дао трицу у последњим секундама се посерем дупло више него Дулетовим пуленима и натабам петом. Чуј, није морално. М'рш у Америку префињена багро па вичи тамо: дифенс дифенс...
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by crazynorth75 »

Ja bih volio da više naših bivših igrača učestvuje u radu kluba, prije svega kad je stručni dio u pitanju i tu ima itekako prostora za napredak i još bolju saradnju i sa Peđom i sa Banetom Prelevićem i mnogim drugim, no međutim praviti od groblja nešto zbog neke tabloidne vijesti mi ne ide u glavu, jer to je sve na liniji kuknjave koju hopsi potencira mjesecima - siroti oni nemaju para, država Zvezdin bankomat, pa moraju bivši igrači zaleći novčano da se oduže za časove ljubavi. :povraca: Kako ih niko nikada, ni hopsija ni wannabe mafijaša PSDa ne upita pa gdje su sve te silne pare koje su se slijevale u klub na osnovu raznih transfera i obeštećenja? Pa između ostalog i Pekovićevog u Pao?
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by МоСа ВерСе »

И пошто стално кукају, одлучио сам да помогнем и ја напаћени клуб. Како је то изгледало, изволите па погледајте:

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hph ... e=55386BF9" onclick="window.open(this.href);return false;
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by crazynorth75 »

:mrgreen: :smeh: :pehar:
Šalj'te brzo u medije, nije samo Peković humanista!
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка купусара

Post by Ганац »

Sjajno, zaista ovo treba proširiti, svaka čast MoSa VerSe.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Кошаркашка купусара

Post by dacha od bosne »

:lol:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Il genio »

Ako je verovati Covicu(danas gostovao na b92), izgleda da one price o minimalnom budzetu od 4 miliona i finansijskom ferpleju zaista stupaju na snagu od sledece godine. Pod uslovom da se to zaista dogodi, cenim da smo Cedevita i mi u boljoj poziciji u odnosu na konkurenciju, a da su komsije u najgorem polozaju, ali tome mozemo ozbiljno diskutovati tek kad kriterijumi EL budu definisani.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Najdoski dr. Ilija »

МоСа ВерСе wrote:Знате што отприлике мислим о 'институцији патлиџан', али овима што смета што је Јака дао трицу у последњим секундама се посерем дупло више него Дулетовим пуленима и натабам петом. Чуј, није морално. М'рш у Америку префињена багро па вичи тамо: дифенс дифенс...
АМИН
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Post Reply