Кошаркашка купусара

Post Reply
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Кошаркашка купусара

Post by Banex »

Ma dajte ljudi, naravno da prime po koju platu, ali njihova plata nije prosečna srpska plata pa da neće imati za osnovne troškove ako i par meseci zaredom ne prime platu. Sad karikiram...prosečna mesečna plata košarkaša Partizana je verovatno oko 1000 evra. Pa vi sad vidite da li bolje živi onaj koji svaki mesec prima po 200-250 evra, ili jedan Gagić koji svaki drugi-treći mesec primi 1000+ evra.
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка купусара

Post by Ганац »

Banex wrote:Ma dajte ljudi, naravno da prime po koju platu, ali njihova plata nije prosečna srpska plata pa da neće imati za osnovne troškove ako i par meseci zaredom ne prime platu. Sad karikiram...prosečna mesečna plata košarkaša Partizana je verovatno oko10000evra. Pa vi sad vidite da li bolje živi onaj koji svaki mesec prima po 200-250 evra, ili jedan Gagić koji svaki drugi-treći mesec primi 10000+ evra.
Ovo sad boldovano deluje logičnije pošto recimo u KLS primaju 3,5-5000 evra, ima i za manje.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Кошаркашка купусара

Post by Banex »

:shock: Auu to nisam znao ! U KLS tolike plate ?? Pa kako se tim klubovima isplati da toliko plaćaju igrače ?
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка купусара

Post by Ганац »

Ove plate su okvirne, znam dečka koji je u Valjevu igrao prošle godine za 4000 evra, a on je bar klasu ispod Vraneša i Bolida dašića, šta misliš koliko su oni imali.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by carapan »

Svako od ovih igrača, pa I on, nema mesečna primanja, svaka mu čast što uopšte igra. Može sutra da ode, ali svi ostaju zbog drugarskog odnosa i poštovanja koje imaju prema meni.
Muta, brat blizanac od bibliotekara.. Pa jbte, jel prima ko pare, ili svi igraju za ljubav prema Radnickom?!!!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by crazynorth75 »

Pa Radnički je jedna institucija košarkaška, jedan temelj porodice i drugarstva, tako da su ljudi zahvalni da uopšte mogu igrati u njemu, a + ih još trenira takva institucija kao što je mutavi. kakve pare, kakvo šta... :twak:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Кошаркашка купусара

Post by Banex »

http://mondo.rs/a641631/Sport/Kosarka/K ... .-put.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by carapan »

Ladno ce ovaj Obradovic da pusti stoku u sred Turske !! I mora se priznati, da igraju dobru kosarku..Bogdanovic, MIlosavljevic, Kinsli kao u transu jbte.. Ako im dodje neko pojacanje, opet muke sa njima..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by trotter »

Ako je Bogdanović umetnik na ovim prostorima onda Gagić predstavlja ružnu stranu košarke. Kakav pad u igri kada ovaj uđe jbt. cela ekipa kao da uključi neki retard mod kada je ovaj na parketu.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: "Евролига, евролига, то је наша нада..."

Post by lucky#13 »

Koji su grobari srecnici :D

Galata.Bayern,Laboral :D
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: "Евролига, евролига, то је наша нада..."

Post by Rajko »

Real, Makabi, CSKA, Galatasaraj, Žalgiris, Lokomotiva Kubanj i Bajern Minhen. Ovo im je grupa.

S obzirom da prolaze 4, nemaju oni tu nikakve sanse. Bolji su od Zalgirisa, mogu da pobede Bajern, i eventualno jos neko iznenadjenje da naprave, ali ne mogu nikako u prva 4. Tri mesta ce uzeti Real, Makabi i CSKA, a za cetvrto ce se boriti ostali. Rekao bih da su tu favoriti Lokomotiva i Galata.
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: "Евролига, евролига, то је наша нада..."

Post by Banex »

Aj nemojte više o njima na ovoj temi. Ne zaslužuju ni malo.
Može na "košarkaškoj kupusari" u sportu.
"Mladenović vara Liveranija !"
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by garnett »

kakva ekipa je real, opusteno na gostovanju stigli -14 sa poluvremena, i to protiv ekipe koja je posle njih u najboljoj formi...
sad su valjda na 21-0 ucinku u ovoj sezoni?
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Кошаркашка купусара

Post by Banex »

Grad Niš je odustao od organizacije Kupa Radivoja Koraća ! Iz saveza kažu da je sad glavni kandidat za održavanje kupa grad Beograd.
Ja bi lično voleo da bude moj Novi Sad ! :mrgreen:
Ali verovatno je i najbolje da bude Beograd po bezbednosnim uslovima.
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Beara_Vladimir »

I ja bih voleo da bude moj Novi Sad. Što ovi beograđani moraju sve da nam uzmu? :mrgreen:
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Post Reply