Кошаркашка купусара

User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by МоСа ВерСе »

Либурнија, ово у Европи су добили поштено. Сем кад играју против тренера партизановаца, тад им победе оспоравам. Као на пример она победа у Истанбулу.
Сутра кец у хендикепу против Задра.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by carapan »

I opet govna pobedise !! Strasno.. Dokle bre vise?!!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by garnett »

i kad im sut stane, tu su sudije da navuku.. 40 slobodnih za partizan :nindza:
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Кошаркашка купусара

Post by Banex »

carapan wrote:I opet govna pobedise !! Strasno.. Dokle bre vise?!!!
Dok budu igrali sa lošijim ekipama, prosto i jednostavno. Zadar je veći deo utakmice odigrao očajno. Na nivou nekog Smedereva, Konstantina...Sudije su realno imale ujednačen (strogi) kriterijum i u ovom slučaju priča o nekom pomaganju je smešna. Pa svirali su svinji i Gagiću tehničke greške gde možda nisu ni morali. Veliki broj slobodnih bacanja za partizan je posledica izrazito jake odbrane u reketu za koju se Zadar opredelio od početka utakmice, što i nije tako loša taktika. Mogli bi smo i mi to da primenimo u sledećem derbiju, da ne dozvolimo Lovernju i Kinziju da se razigraju. Onda ako Bogdanoviću i Milosavljeviću stane šut oni su u velikom problemu. I danas bi izgubili da Zadar nije takav očaj od ekipe.
Nekad je ABA liga bila dosta kvalitetnija...sad je svake godine sve slabija i slabija. Jedino Zvezda nekako jača i jača u zadnjih par godina, realno ! :D
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by МоСа ВерСе »

Четири поена дали у последњој четвртини. Шест да сте дали сада бих имао новац у рукама (што би рекао Милан Младеновић).

Елем, Партизану ће бити теже да издржи у пакленом ритму утакмица него нама. Иоле озбиљнија екипа би данас победила Партизан. Они опцију два немају. Имају само јаку спољну линиј, када затаји, белај. И оно што је невероватно за њихову игру, нису више толико диминантни у скоку.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by trotter »

Ko je gledao utakmicu između cska i reala mogao je da vidi šta znači kada zvezda izdivlja i ubije svoj tim. Sramotna partija fernandeza kako u odbrani tako i u napadu. Na kraju je i saigračima dokurčilo posle jednog debilnog i nepotrebnog pokušaja na drugi obruč kada je bio sam u kontri.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Кошаркашка купусара

Post by Dennis Rodman »

Gleda li neko komšije, pa odbiše im ovi bubrege (no pun intended, nije mi odmah palo na pamet, a ne bih se zezao s tako nečim pa makar se radilo i o Vujoševiću), 28 razlike prvo poluvrijeme. Sveli ih na 19 poena.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by trotter »

skinuli gaće. smeši im se katastrofa ako ne odigraju za čast i ako blat ne popusti malo kao kad smo se mi vratili. Ovaj Gašić se totalno pogubio u prvoj četvrtini. Uspeo je bogdanovića da totalno izbaci iz ritma. Mnogo njima znači vujošević...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by carapan »

Ovako da prodje "nacionalno blago" od tima?!! Makabi nam je primer, kako treba igrati protiv njih..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by trotter »

kako da ne. :lol:

edit: ovom tepiću se definitivno treba odmaknuti prilikom odbrane
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by trotter »

Milosavljević izgleda povredio koleno. Ovo je veliki udarac za njih. Slaba rotacija i jak ritam utakmica... Pojedinci su se zaista mnogo trošili. Zavisi od težine povrede ali jedno pojačanje im je obavezno.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by carapan »

Videli su sta znaci kada igras sa Makabijem, timom iz najjslabije grupe EL.. Govna bili, govna ostali.. Pobede na kurcenje i na onog Bogdanovica, kada ga ide, ali umor i povrede ce im doci glave...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка купусара

Post by Ганац »

carapan wrote:Videli su sta znaci kada igras sa Makabijem, timom iz najjslabije grupe EL.. Govna bili, govna ostali.. Pobede na kurcenje i na onog Bogdanovica, kada ga ide, ali umor i povrede ce im doci glave...
Bogdan je dobar igrač,ali uzima previše lopti u svoje ruke i time guši druge igrače, tako sigurno neće biti u drugom klubu i reprezentaciji, voleo bih i procente da mu vidim pa da donesem def. zaključak.
Što se tiče Makabija, naše grupe, vidi se već sada a videće se i u daljem takmičenju ali to je cena koju smo morali da platimo, već iduće godine će biti bolje.
Groblje i svinja se koprcaju ošto vide realnu opasnost da će sledeće godine igrati EC od početka (neće rukovodstvo ABA lige dopustiti da dva kluba iz Srbije uzastopno dve godine budu predstavnici u EL),mislim da će vitaminka da bude drugi predstavnik u EL.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by trotter »

Kakav kripl fajt u rusiji. :smeh:


Opasan raspad je ovaj žalgiris. Vodili 10 razlike celu utakmicu i onda su počeli da srljaju iz greške u grešku. Prvo je onaj crnac plej umislio da je ispred zgrade (nekoliko jako bezobraznih i nonšalantnih poteza) a onda su mu se i ostali pridružili sa neverovatnim odlukama. Onaj poslednji napad je nešto najgluplje što sam video ove godine u EL. :kreza:
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by trotter »

Auu, šta uradi Planinić! Trojka preko skoro celog terena za pobedu.
Post Reply