Кошаркашка купусара

User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by carapan »

Musli daje 7 poena MZT-u.. Strasno..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
union 99
Новајлија
Posts: 91
Joined: Mon May 06, 2013 9:46 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by union 99 »

МоСа ВерСе wrote:
carapan wrote:http://www.telegraf.rs/sport/928323-dok ... jas-igrace

Pa da ih zalimo i dalje?
Нико никога не жали. Мени је само криво што су ти играчи дошли у рад са једном обичном гњидом који уништава играче. Чак ми се чини да их и учи да они патолошки мрзе Звезду. Ако сам параноичан (мислим, ако неко зна да је ово нетачно), извињавам се, али ја оној свињи не верујем ништа.
izvini prijatelju, ali ti se nerviras (krivo ti je) sto su ti igraci izabrali rad sa gnjidom???

vidis, ja ih ne zalim, niti mi krivo... kao igracima partizana im zelim sve najgore u sportskoj karijeri... sve lose sto jednog sportistu moze da zadesi zelim igracima partizana...

ja sam dva puta sjebao koljeno... niko me nije zalio... evo me ziv, zdrav, i prav...
budala (dm) polomi koljeno... ja mislio neko umro, sumpor ti jebem... znate li vi koliko ljudi ima sa neizlecivim bolestima??? ko njih zali??? kazu, mlad djecko, unistice mu karijeru.. pa zaboli me ona stvar... ako nemoze da igra vise, da ubode novi ugovor, nek ceka sledecu olimpijadu i nek se prijavi za rad na crno...
lovernj sinoc, blijed ko krpa... jedva hoda, vuce nogu... konjina ga drzi u igri... neka i treba... sam kenjao, sam i lizi (lovernj)...

ja sam nazalost imao priliku da gledam bolesne ljude... povrede sportista su male mace u odnosu na to...
mozda nije bas svakom prihvatljivo ovakvo misljenje, ali ne mari... bar ne ja...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by МоСа ВерСе »

union 99 wrote:
МоСа ВерСе wrote:
carapan wrote:http://www.telegraf.rs/sport/928323-dok ... jas-igrace

Pa da ih zalimo i dalje?
Нико никога не жали. Мени је само криво што су ти играчи дошли у рад са једном обичном гњидом који уништава играче. Чак ми се чини да их и учи да они патолошки мрзе Звезду. Ако сам параноичан (мислим, ако неко зна да је ово нетачно), извињавам се, али ја оној свињи не верујем ништа.
izvini prijatelju, ali ti se nerviras (krivo ti je) sto su ti igraci izabrali rad sa gnjidom???

vidis, ja ih ne zalim, niti mi krivo... kao igracima partizana im zelim sve najgore u sportskoj karijeri... sve lose sto jednog sportistu moze da zadesi zelim igracima partizana...

ja sam dva puta sjebao koljeno... niko me nije zalio... evo me ziv, zdrav, i prav...
budala (dm) polomi koljeno... ja mislio neko umro, sumpor ti jebem... znate li vi koliko ljudi ima sa neizlecivim bolestima??? ko njih zali??? kazu, mlad djecko, unistice mu karijeru.. pa zaboli me ona stvar... ako nemoze da igra vise, da ubode novi ugovor, nek ceka sledecu olimpijadu i nek se prijavi za rad na crno...
lovernj sinoc, blijed ko krpa... jedva hoda, vuce nogu... konjina ga drzi u igri... neka i treba... sam kenjao, sam i lizi (lovernj)...

ja sam nazalost imao priliku da gledam bolesne ljude... povrede sportista su male mace u odnosu na to...
mozda nije bas svakom prihvatljivo ovakvo misljenje, ali ne mari... bar ne ja...
Друже, тема је о кошарци. Ако хоће да отворе жиро рачун где можемо да уплатимо за људе који имају здраствени проблем или било какав, бићу међу првима да помогнем.
А жао ми је играча јер нису они криви што се родила толика мржња између два најљућа ривала.
И ја сам друже зезнуо шаку десне руке, а био сам добар одбојкаш, шта да се ради, нисам знао тада колико су и друге ствари битне (исхрана, хидратација, истезање, сан...).
Нема потребе да се мрзимо. Мени у њиховом табору смета управа и тренер која је користила разноразне манипулације оних година када смо били мање добри. Сад, кад смо доста добри, сад прљавштина излази на видело. Из патолошке зависти и мржње, она будала од тренера форсира људе преко 30 минута у текми, а то је паклен ритам. Додај томе и евролигу и долазиш до колапса. И Ловрењ се повредио.
Е сад, да смо паметни, Богдана да им узмемо, али верујем да нема таквих генијалаца у нашој управи да то одраде.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by carapan »

Nego, da pitam.. Jel nas veceras "osvetio" Dule dinamitas, ili i njega streljali Rusi :mrgreen:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка купусара

Post by Ганац »

carapan wrote:Nego, da pitam.. Jel nas veceras "osvetio" Dule dinamitas, ili i njega streljali Rusi :mrgreen:
Pokazali su mu kako se igra koliko je potrebno...
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by carapan »

Bogdanovic, Kinsi, i Lovernj, sve preko 35 minuta igre... Samo tako neka nastave, ubice ih bratski klub iz Zagreba sad u ABA ligi..

Inace extra partija ovog Kinsija.. Ubacio 32 poena, index 38 !!! Treba biti oprezan !!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Il genio »

Kinsi, Bogdanovic, Tepic i Lovernj u odelu iza kosa, izgleda da ne igraju protiv Fmp-a. Ja pre 2 sata iz zajebancije stavio 200 kinti na FMP i Vizuru, a jos dva druga koji navijaju za KKP i koji su kupili karte za sve 3 utakmice, dodali po jos 100 kinti da se cupaju ako im propadnu karte. :lol:

Nadam se da je ovo adekvatna tema, nek mi se premesti post ako nije.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by МоСа ВерСе »

Је*и чича глупе гробаре.

Највише ми драго због Гуровића. Него људи, има ли ваших пријатеља гробара на фејсу? Ови моји у неке рупе се повукли. :D
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Трапа »

Мора да млого боли кад изгубиш од Ефемпеа и Гуровића :mrgreen:
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Il genio »

Трапа wrote:Мора да млого боли кад изгубиш од Ефемпеа и Гуровића :mrgreen:
:mrgreen:

A veceras Tegeltija! Samo da ponovo ne ode na sluzbeni put u Kinsasu...
LF 1991
Звездаш
Posts: 128
Joined: Tue Jul 02, 2013 12:07 am

Re: Кошаркашка купусара

Post by LF 1991 »

Izvinjavam se na spamovanju, ali tek sam sad dosao kuci i saznao rezultat i sve sto imam da kazem je


HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by carapan »

На паркингу испред Палате спортова слободно место је тражио бе-ем-ве са америчком регистрацијом. Нашао је празан простор поред голфова, службених аутомобила датих на коришћење појединим играчима Партизана.Зар се не игра финале Купа – питао се момак са капуљачом када је видео фоторепортере на улазу у Палату спортова. Игра се, али не долазе ни НБА асови сваки дан у српску кошарку. У редове шампиона. Још са циљем да помогне, за примања десетоструко мања од оних на која је навикао.
:povraca2:

Kakav txt u Ruznalu, sve ti jbm..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка купусара

Post by Ганац »

carapan wrote:
На паркингу испред Палате спортова слободно место је тражио бе-ем-ве са америчком регистрацијом. Нашао је празан простор поред голфова, службених аутомобила датих на коришћење појединим играчима Партизана.Зар се не игра финале Купа – питао се момак са капуљачом када је видео фоторепортере на улазу у Палату спортова. Игра се, али не долазе ни НБА асови сваки дан у српску кошарку. У редове шампиона. Још са циљем да помогне, за примања десетоструко мања од оних на која је навикао.
:povraca2:

Kakav txt u Ruznalu, sve ti jbm..
Iskreno, ne možeš ni burek da umotaš u njega.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by carapan »

http://www.zurnal.rs/2014/02/10/radnick ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

A vidi tek ovo? Pa zar tu super ligu, nece da igra i Mega recimo... Bagra grobarska..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by carapan »

Onaj kockar Todoric, nas opleo u Novostima... Kaze, covek, i kad njih nema, moraju da se spominju ?!!! :povraca2: Mamu mu jbm, pa ko nas spominje, pre i posle svake utakmice.. Kakva je ovo sekta sve im jbm..

I ladno covek rece, da smo prosle godine, izgubili u Kragujevcu, u regularnom delu, kako ne bi isli na njih u polufinalu ABA lige.. :povraca2: A ne pominje nasu pobedu, protiv Buducnosti, kojom smo ih i poslali na F4..

A sto jure Veselog, Vujacica... Sto placu kao picke da para nemaju, a imju, to nikom nista !!

Samo da znate..Mnogo su se usrali, i zato jure ta "pojacanja" koja im zivot znace, jer znaju da mogu i da ne odu na F4..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Post Reply