Кошаркашка купусара

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by crazynorth75 »

МоСа ВерСе wrote:Саопштење са прес конференције Партизана преносимо у целости. :lol: :lol: :lol:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=HxYKAaQe2iQ[/youtube]
:smeh:
Ili što bi moji džabuaneri rekli -
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=X_W53XDaCGs[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Кошаркашка купусара

Post by dacha od bosne »

Danas čuh informaciju da groblje navodno dovodi Brauna na poziciji centra :valjanje:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by crazynorth75 »

Kog Brauna? Eltona il' se zajebavaš?
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Кошаркашка купусара

Post by dacha od bosne »

crazynorth75 wrote:Kog Brauna? Eltona il' se zajebavaš?
Reče mi jedan grobar da im je on ozbiljna opcija. Dobio otkaz negdje (gdje li je već igrao), pa ovi spremni da ga dovedu.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by crazynorth75 »

Bio je u Gravelinu, ne znam baš koliko je to za smijanje, zavisno od zdravstvene situacija, za njihov sadašnji roster, sigurno pojačanje.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Il genio »

Mislim da je pozdanost Dacinih insajderskih informacija oko 0 posto. :mrgreen: Tesko ce oni dovesti bilo koga van granica bivse Juge, i to ako uspeju, to ce biti na ime i navijace. Los glas se daleko cuje, setite se samo kakve smo muke mi imali da ubedimo Amerikance da potpisu za nas dok nas je vodio Pesic, posle silnihn dugovanja bivsim igracima u sezonama koje su prethodile. Nemam insajdersku informaciju, ali mislim da ce oni pokusati sve da ubede Raduljicu, zaigrace na sve ili nista. Onaj cirkuzant sto je dosao iz Vose je tu za 5 na 5 na treningu.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Кошаркашка купусара

Post by dacha od bosne »

Onaj iz Voše će igrati KLS, ne i ABA-u. Vidjećemo za info. Tako sam čuo za Brauna.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Il genio »

Oni nemaju dovoljno igraca za trening, a i sam znas koliko je Vujosevicu bitan trening. Ovaj je doveden da popunu rupu, da moze da se igra 5 na 5, da ima ko da sparinguje Milutinovu, i tu se zavrsava njegova uloga u Partizanu. Oni moraju dovesti centra, tu nema dileme. Bice im strahovito tesko, ocajan je tajming, imaju malo manevarskog prostora, slaba je ponuda i imaju ocajnu reputaciju. Braun je forumaska zajebancija zato sto su se poklopili njegov i Gagicev raskid ugovora.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by crazynorth75 »

jesul' oni riješili onaj BAT što su imali? Ovaj Đumić vjerovatno došao što je za dž i za trening kao što reče Genio, čovjek je u KLS nije imao neki prosječan učinak.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Beara_Vladimir »

Na sve to dodajte još i loše međuljudske odnose u ekipi, za šta je najviše zaslužan Pavlović.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Il genio »

Mislim da nemaju bat.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by crazynorth75 »

Beara_Vladimir wrote:Na sve to dodajte još i loše međuljudske odnose u ekipi, za šta je najviše zaslužan Pavlović.
Taj mentol je jedan o naših najvećih aduta, bez obzira na sjajne igračke kvalitete, vrlo, vrlo ograničen mentalno i ako ga se isprovocira jakom odbranom, krenuće sa silovanjem na uštrb svoje ekipe.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by carapan »

Rekoh vam ja juce da su govnari dobili pare od FK-a.. Imate saopstenje svinjara na skoro svim portalima.. Deo ide za plate igracima, a deo za novog pleja..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка купусара

Post by Ганац »

carapan wrote:Rekoh vam ja juce da su govnari dobili pare od FK-a.. Imate saopstenje svinjara na skoro svim portalima.. Deo ide za plate igracima, a deo za novog pleja..
Bio si u pravu, oni čekaju 05.03. negde popodne da objave tog svog pleja (pretpostavljam), i opet će da se provuku.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by carapan »

To me i najvise brate boli, sto ce opet da se provuku..

A sta mi cekamo? Dva igraca sada protiv Makabija povredjena, i jako ostali umorni uzasnim ritmom utakmica.. A Radonjicu niko ne treba? Ne kritikujem ga, jer sam obecao da necu, ali on nikada nije bio deo F16, i nema pojma koje je to trosenje u pitanju...

Treba nam samo taj jedan igrac i nista vise..Ubedjen sam da ladno se setamo do trofeja..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Post Reply