Кошаркашка купусара

User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Либурнија »

Moze Gaudlok?! :slina: :nene:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Il genio »

Radonja mozda nije neki trener, ali nije ni toliki nemac pojma da ne vidi onoi kosarkaski laici poput nas na forumu vide, da nam fali igrac pod kosem. To sasvim sigurno nije njegova krivica, a verovatno nije ni ostalih u klubu jer verovatno para nema. I velika je zabluda, bar po mom misljenu, da bi nam taj igrac garantovao trofeje. Nema kukanja, igramo sa onim cime raspolazemo.
Btw, uopste nisam siguran da ce oni pronaci pleja do cetvrtka uvece, ima tu mnogo otezavajucih okolnosti, a malo prostora za manevar.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Najdoski dr. Ilija »

На жалост ми смо имали тог једног играча, Ивана Раденовића али из неких само њима знаних разлога он је тамо негде...
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Трапа »

Il genio wrote:Radonja mozda nije neki trener, ali nije ni toliki nemac pojma da ne vidi onoi kosarkaski laici poput nas na forumu vide, da nam fali igrac pod kosem. To sasvim sigurno nije njegova krivica, a verovatno nije ni ostalih u klubu jer verovatno para nema.
Ал онда није морао да гомила бекове без потребе, ако је знао да нам шкрипи под кошем. Уместо што је довео Јовића могао је наћи неку четворку или задржати Раденовића.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by carapan »

Il genio wrote:Radonja mozda nije neki trener, ali nije ni toliki nemac pojma da ne vidi onoi kosarkaski laici poput nas na forumu vide, da nam fali igrac pod kosem. To sasvim sigurno nije njegova krivica, a verovatno nije ni ostalih u klubu jer verovatno para nema. I velika je zabluda, bar po mom misljenu, da bi nam taj igrac garantovao trofeje. Nema kukanja, igramo sa onim cime raspolazemo.
Btw, uopste nisam siguran da ce oni pronaci pleja do cetvrtka uvece, ima tu mnogo otezavajucih okolnosti, a malo prostora za manevar.
Verovao ti meni ili ne brate moj, ISKLJUCIVO Radonjic je insistirao da se NIKO ne dovodi posle prolaska u TOP 16 !! Bukvalno je rekao da on ima tim, i da mu niko nije potreban.. Eto, ako meni ne verujes, ako si u prilici raspitaj se i videces kakav odgovor ima da dobijes.

Skoro svaki tim u TOP 16 je doveo neko pojacanje, mesao karte, samo mi NE !! Imali smo ponuda, od strasnih igraca, ali Radonjic je rekao NE..REcimo ovaj Jang sto igra u Galatasaraju, pa Pop Mnsah Bonsu sto razbija u Grckoj posle odlaska iz bivseg kluba...sve su to igraci nama nudjeni i finansijski prihvatljivi bili..

Gledao sam utakmicu Olimpijakos-AEK..Covek je zver od igraca, sta je radio na utakmici..Takav nama treba, da zatvorimo konjsku glavu u derbiju, i da se plasis kada krenes na njega,a sa druge strane da punis kos protivnika preko konske glave koji ne igra ama bas nikakvu odbranu..

Svako od nas, iskrenih zvezdasa, neka se zapita sta nam donosi jos jedna godina bez trofeja, u ovoj sezini sjajno zapocetoj..A tako nam malo treba..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Il genio »

@Trapa

Slazem se, opet smo se malo preracunali u selekciji.

@carapan

Brate, ja u to ne verujem. Cak i kad bih cuo iz Radonjinih usta, opet ne bih verovao. Logika mi ne dozvoljava. :D Naravno ne sumnjam u tebe, prenosis ono sto si cuo i sto mislis da je istina i hvala ti sto to delis sa nama.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by carapan »

Izvor mi je ne moze biti bolji, i niko u klubu nije hteo da ista vise prica kada je Radonjic rekao da mu niko ne treba..Neces igraca, ok, nema problema..

Jos u petak mi je preneto da su im uplacene pare, negde oko 200.000 eura..Isto sto sam znao ja, znali su i ovi nasi, ali se bojim da u finis ulazimo bez pojacanja, a da ce oni dovesti igraca, i da ga jos od petka jure..

Jbm li ga..Zeljan sam da ih konacno dobijemo, a ako to ne bude ni ove godine, nek ide sve u majcinu, i neka se svako zapita, zasto je to tako, kada smo imali sezonu zapocetu za pamcenje..Ja i dalje verujem u ove momke, i verovacu do kraja, ali toliko nam malo fali, da zatvorimo krug i da nam bas niko nista ne moze..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by МоСа ВерСе »

Довели су плеја који је играо за Далас, брат несврстани има нигеријски пасош, не знам му име, али је у Кини имао у просеку преко 30 поена. Значи весело. Ја само молим Бога да наше четворке прораде, тачније да се Лука врати у неку нормалу, а Тејић подигне ниво самопоуздања још више.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Либурнија »

Il genio wrote: @carapan

Brate, ja u to ne verujem. Cak i kad bih cuo iz Radonjinih usta, opet ne bih verovao. Logika mi ne dozvoljava. :D Naravno ne sumnjam u tebe, prenosis ono sto si cuo i sto mislis da je istina i hvala ti sto to delis sa nama.
+1

Ипак, теза да "Радоња неће појачање" потпуна је у истој мјери као да "Радоња неће Шилба због крвавих кољена". Газда неће да се отвори што је са економске стране можда и разумљиво пошто је дуг огроман и доспијева већи дио на наплату.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by crazynorth75 »

Wright iz Turova bi nam legao ko budali šamar, a ako one plačipičke mogu naći kintu za pleja koji će značajno izjednačiti odnos snaga, mogli smo vala i mi za 4.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by carapan »

Samo lud covek (da ne uvredim nekoga odavde) veruje da para nema za pojacanja...

Lista sponzora, godisnje, ulaznice od utakmica... Ne zanosimo se toliko..MI da smo hteli, taj igrac bi bio odavno ovde, a pisao sam vam o nekoliko imena nudjenih i nama prihvatljivijih.

Bice sada bas veselo..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Либурнија »

бишоп wrote:Ја очигледно спадам у категорију"само луд човек верује да немамо пара за појачање". Не да верујем него сам сигуран. Тешко ћемо затворити и овогодишњи буџет ако имамо у виду да ће до краја топ 16 фазе бити све мање и мање навијача у арени, а те су нам паре преко потребне. Лепу су слику глодарски спин мајстори направили у јавности да би пливамо у новцу као Баја патак, а они јадни као просјаци и сви им играју из љубави, а имају играче који вреде много више од наших.
+1

Не да ћемо тешко затворити буџет већ га готово сигурно нећемо затворити. Тим прије што сада долази највећи дио дуга на наплату у оквиру петогодишњег плана. Ја задовољан финалем АБА лиге у замјену за финансијску и пословну стабилност. Све што дође преко тога, ја презадовољан. Тако сам говорио прошле године, тако и ове. Знам ја да смо ми гладни титуле и да би што се тиче квалитете, требало да се освоји АБА. Међутим, треба гледати даље у будућност, треба поставити клуб на здраве и стабилне темеље а онда неће бити зиме за титуле и то у серијама! Тај глад за титулом и то јурење под сваку цијену титуле (зарад маркетинга и поентирања код навијача ), видјело се шта нам је донијело у фудбалу - 1 титулу у 6 година коју чак нисмо могли да материјализујемо играњем Европе а нећемо је по свој прилици ни ове године играти. Да не говоримо о дугу од 30 милиона који је направљен у тих 6-7 година! :o :isuse:
Spoiler: show
И даље стојим на позицији да треба да у фудбалу одемо у аматерски ранг, да се прочисте и канцеларије и трибине. Земљиште ионако није наше а ако наплате за стадион повјериоци 55 милиона евра, алал вера! :whistle:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by crazynorth75 »

Ja baš nisam toliko naivan da me grobarski spin majstori ubjeđuju u nešto, govorim o potpisivanju igrača na 4 mjeseca, koji bi i zbog igranja top 16 i kasnijeg ugovora i igranja završnice ABA bio realno dostupan, ne preskup.
Što se tiče tog petogodišnjeg plana, već nakon prve godine, sam Čović lično je izjavljivao kako je najveći dio duga regulisan, tipa ostalo par stotina hiljada još da se vrati, sad odjednom u opticaju ponovo daleko veće cifre, što će reći da je opet nekakva muljaža u pitanju.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Кошаркашка купусара

Post by musemic »

Au, kakve bi sise ispali da sad, kao isprepadani, dovodimo igraca na mesec dana...a tek kakvu bi poruku poslali svojim igracima koji igraju ovako dobru sezonu...pogotovo sto je sasvim realan scenario da necemo igrati sa grobarima sve do KLS-a(ubedjen sam da oni nece videti finale).
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by МоСа ВерСе »

Мусемићу, једини тим (осим нас) који може њих да избаци, али и то тешко ће бити Цедевита која има јаке центре да им парира и ту направи превагу, плус да се уигра Томас и да Прилепић буде на висини задатка. Ми смо се кладили у јањетину око победе у Подгорици и освајања другог места. Буду ли други, тешко да ће им Репеша узети скалп у пуном Пиониру. Ако узме, халал му ћуфте.

Инче, појавила се и прича ок укидање АБА лиге, и то, гле чуда, из поверљивих извора СОС канала. Наводно, Фиба ће да нам направи лигу коју ће водити савези балканских држава. А УЛЕБ ће иначе стојити скрштених руку? Плус, д ане спомињем што УЛЕБ организује евролигу и еврокуп. Значи, пазите сад парадокс: Фиба ће да руши улеб и АБА лигу, а клубовима ће за узврат обезбедити место у чувеном купу Маринка Роквића... Са друге стране, апсолутно сматрам да је ово још један глодарски спин који има већ за улогу оправдање за неосвајање исте.

Иначе, сматрам да нам не треба четворка са оваквим тимовима са којима играмо до краја. Требало је за топ 16, а за ове стручњаке, ево ја вам потписујем, само да ради да Тејић 20 минута игра на високом нивоу, и ми имамо четири висока играча који могу да парирају свакоме. Иначе, не брине мене овај њихов плеј толико, имамо ми довољно бекова да га 'изломе' са јаком одбраном. Мене више брине ко ће до краја ону коњску главу да заустави и како ћемо решити удвајање Бобија.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Post Reply