Кошаркашка купусара

Post Reply
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Кошаркашка купусара

Post by ajkula »

http://www.balkan-sport.net/kosarka/eur ... -iz-turske" onclick="window.open(this.href);return false;
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Košarkaška kupusara

Post by ajkula »

gledam sad 6. utakmicu polufinala talijanskog plej ofa sijena:vareze.
80:80 i 24.87 sek. do kraja. vareze napada,promasuje i lopta ide u aut. lamonika gleda snimak da vidi od koga je lopta u aut i zakljucuje da je lopta za vareze . ostalo jos malo manje od 7 desetinki do kraja i sakota daje kos a d aje proslo samo pola tog vremena i vareze vraca brejk i 7. utakma se igra u varezeu.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Košarkaška kupusara

Post by dacha od bosne »

Vidim da se naši protivnici opasno pojačavaju, tako da ćebiti veselo u našoj grupi.

Tyrese Rice agreed to terms with Maccabi Tel Aviv. The player will also get passport from FYROM,...i Lokomotiva je zainteresovana za nekoga (samo mu zaboravih ime)...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Košarkaška kupusara

Post by ajkula »

mozgova
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Košarkaška kupusara

Post by Banex »

http://www.mondo.rs/a597448/Sport/Kosar ... ovica.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ne znam kakav je sad Marinović, ali onda kad je igrao za nas pre par godina bio je i više nego solidan. Možda je naša uprava mogla i njega malo ispratiti..A možda i jesu pa su videli da nije više za Zvezdu.
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Košarkaška kupusara

Post by dacha od bosne »

Vidim Gasprom postao sponzor kk svinjogojstvo...lepo, lepo :evil:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Košarkaška kupusara

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Vidim Gasprom postao sponzor kk svinjogojstvo...lepo, lepo :evil:
U nekom tekstu pise i da je SD CZv zadovoljna ishodom sastanka,sta li su nama obecali ili su nas o5 preveli zedne preko vode?
Nas izvorni KK je zamrznut zbog istog nacina poslovanja a njima se i dalje upumpavaju pare.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Košarkaška kupusara

Post by crazynorth75 »

Tačno sam pretpostavljao da će doći do ovakvog raspleta. Kako je samo Čović ispao glup prošle sezone kad je imao na tacni šansu da stoku ugazi za sva vremena na svim frontovima, ali sujeta je čudo... :nene:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Кошаркашка купусара

Post by dacha od bosne »

Komšije izgubile pripremnu od MZT-a 90:81
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Кошаркашка купусара

Post by dacha od bosne »

Dobiše ovi moji Ajkuline i pored 22 skoka u napadu za Crnogorce.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by crazynorth75 »

I to Gordić ko protiv Zvezde onomad :kreza: . Nije mi nikako jasno da Aco nikako ne pokušava iskoristiti Sinanovića, da bar malo zagradi taj reket. Pokušava sa Stipanovićem, ali to je tankosava za sada.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Кошаркашка купусара

Post by dacha od bosne »

Ma Aca nije trener. On jednostavno nema autoriteta niti iskustva za nešto više. Pa Crnogorci su imali 22 skoka. Ej, da se to desi kod Dude, Karija ili Obradovića, glave bi nekome letjele. Ovo je više srećna pobjeda, mada BiH ima dobre igrače koje bi neko drugi sigurno bolje ukomponovao.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by crazynorth75 »

Ma šta ja znam, meni se čini da nema tu nekog velikog kvaliteta, ima jedan odličan igrač - Mirza i par dobrih - Đedović (mada me nervira onakva tehnika šuta, nikad vrhunski igrač od njega), Kikan, Rajt...Ovi ostali više da se nađu, klupa pretanka, mada je danas Gordić donio kvalitet. E sad, iako volim slušati Acu kad priča o košarci, čini mi se da je ove postojeće igrače mogao možda bolje iskoristiti, nije jasno da si sve 3 utakmice inferioran u skoku, a da ni ne pokušavaš iskoristiti Sinanovićevih 221 cm. Opet, sa druge strane, on je sa njima svaki dan i bolje je upoznat u njihove mogućnosti.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by crazynorth75 »

Sramota je šta FIBA radi na ovom prvenstvu i kakve sve majmunčine sude...Što reče Edin, FIBA generalno uništava košarku...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Кошаркашка купусара

Post by dacha od bosne »

Ovi moji bosančerosi su ludi. Mislim, ono je divlja košarka, al' dobismo makedonce i ostasmo u igri za prolazak dalje. Suđenje, generalno na cijelom prvenstvu - sramota.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Post Reply