Кошаркашка купусара

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by crazynorth75 »

Pavlović - najveći tupadžija kojeg su moja oči ikad vidjele.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by МоСа ВерСе »

На данашњи дан пре тачно 22 године, Балкан је остао без једног виртуоза кошарке. Почивај у миру легендо и нека ти је вечна слава.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=55FAC11B" onclick="window.open(this.href);return false;
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by crazynorth75 »

Rebron ubi Litvance u 1. poluvremenu 1/4 finala U20 evropskog prvenstva. Gudura u ovoj ekipi djeluje ko Markus kod nas, elegancijom i lakoćom igre, kakva trojka maloprije :hail: . jako dobar i Davidovac, fin potencijal.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by crazynorth75 »

Pa jel moguće da je Mačvan isto potpisao za Armani?' :valjanje: :R :smeh: :kreza:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Dn6lRaU2nko[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка купусара

Post by Ганац »

crazynorth75 wrote:Pa jel moguće da je Mačvan isto potpisao za Armani?' :valjanje: :R :smeh: :kreza:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Dn6lRaU2nko[/youtube]
Nije moguće da nisi znao, pa na avangardi su se grobari pitali kako će da ga pogleda u oči, a ja bih rekao koliko će Mačvan da izdrži uu EA?
Đenka je jedan veliki kralj.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by crazynorth75 »

Nisam imao pojma majke mi, tu avangardu ne pratim, na drugim forumima slabo čitam grobarske stranice. Čuj mentola ''kako će da ga pogleda u oči?'' Pa fino brate, ponese one naočnjake da mu stavi i pogleda ga i kaže ''giiii Mačvoo, giii Mačvane'' :mrgreen:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка купусара

Post by Ганац »

crazynorth75 wrote:Nisam imao pojma majke mi, tu avangardu ne pratim, na drugim forumima slabo čitam grobarske stranice. Čuj mentola ''kako će da ga pogleda u oči?'' Pa fino brate, ponese one naočnjake da mu stavi i pogleda ga i kaže ''giiii Mačvoo, giii Mačvane'' :mrgreen:
Ma brate, Đenka je kraljina, a ovaj je kao i idol mu "bez rominga", koliko se sećam samo je u partizanu igrao neki basket, gde god da je bio napnili su mu bulju šimikama i poslali kući.
Ni kod Repeše neće moći da se zajebava a i na utakmicama mu baš neće prolaziti "Monika uzdasi", a Đenka je naučio na krvavi rad.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by МоСа ВерСе »

Не знам да ли је ико синоћ пратио меч Хрватска - Грчка, али сте много пропустили ако нисте гледали. Спанулис још једном потврдио да је доктор кошарке. Водили су Хрвати скоро цели меч, а онда је узео лопту Василис, тројка из корака назад, тројка из пуног трка и изласка из блока, плус два фаула на шуту за три поена. Па онда окрене на асистеницију и вози Мишко. Вероватно су нам Грци наместили Хрвате у четвртфиналу што ће бити нова пацка нашим сусједима. Не зато што се ја сада ложим на деведесете, већ што они немају вођу екипе ( иако Богдан није играо) и немају тај шмек да добију јаке ривале. Сребија има и вођу, и тренера који је доктор за Перасовића.

Али ми најјачи би онај хрватски коментатор. Даде тројку Василис из корака у назад, а дебил проговара: Спанулис у стилу Крунислава Симона. :valjanje: :valjanje: :valjanje:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Кошаркашка купусара

Post by musemic »

Ja nisam pratio pripreme-sinoc kad sam video Grke, pa to je roster da se smrznes!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Константин »

Може се лако десити да им г-ђа карма удеси да и ако се Пекмен и ухвати за џеп, да оду прве паре код земе, за неисплаћене нплате из љубави. :travka:
Врста која изумире
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by МоСа ВерСе »

Константин wrote:Може се лако десити да им г-ђа карма удеси да и ако се Пекмен и ухвати за џеп, да оду прве паре код земе, за неисплаћене нплате из љубави. :travka:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2mY3bfWqV1U[/youtube] :mrgreen:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Beara_Vladimir »

Nije zanimljivo bez Duleta.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Константин »

Beara_Vladimir wrote:Nije zanimljivo bez Duleta.
Има и тога.
Врста која изумире
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by dr. Gonzo »

Dulo bega sad kad je krenula zurka i zezanje, propusta ono najbolje ... :lol:
Pussy :mrgreen:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Кошаркашка купусара

Post by dacha od bosne »

Evo, Vučko izjavio kako je kk partizanka dobila više para od Zvezde. Barić navodno nije obavešten. A sve za glas više. Sramota!
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Post Reply