Кошаркашка купусара

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Кошаркашка купусара

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка купусара

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:
Strašno, pa koliko su dobijali kada su bili u "naponu snage" kada su sada dobili više od Zvezde, a to im je mizerno?
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Либурнија »

И таако...Радомир је (опет) био у праву. :dedica: :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Кошаркашка купусара

Post by dacha od bosne »

http://www.sportske.net/vest/kosarka/pa ... 55067.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Кошаркашка купусара

Post by dacha od bosne »

Ne volem ni CSKA ni Fener, ali mi jeste drago što je Teo uzeo EL, ali i žao Kaline. Vidim po društvenim mrežama ljudi svršavaju na ovu CSKA-ovu titulu. Mene jedino zanima da li će Teo doći u Zvezdu. Intuicija mi govori da 70% dolazi, a 100% ne dolazi.
Iskreno, navijao sam zaLaboral. Trebali su da dobiju Fener, i ubjeđen sam dabi i uzeli EL.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка купусара

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Ne volem ni CSKA ni Fener, ali mi jeste drago što je Teo uzeo EL, ali i žao Kaline. Vidim po društvenim mrežama ljudi svršavaju na ovu CSKA-ovu titulu. Mene jedino zanima da li će Teo doći u Zvezdu. Intuicija mi govori da 70% dolazi, a 100% ne dolazi.
Iskreno, navijao sam zaLaboral. Trebali su da dobiju Fener, i ubjeđen sam dabi i uzeli EL.
Jdina simpatična ekipa na f4 jeste Laboral, Fener ih je na neku ludu sreću izbacio, a da su ušli u finale, verujem da bi i trofej uzeli.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Кошаркашка купусара

Post by dacha od bosne »

Odgledah sinoć veći dio meča groblja i Mege. Iskreno, u finalu sa njima će biti nategnuto. Dobro ih je ukomponovao Džikić.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Кошаркашка купусара

Post by Dennis Rodman »

dacha od bosne wrote:Odgledah sinoć veći dio meča groblja i Mege. Iskreno, u finalu sa njima će biti nategnuto. Dobro ih je ukomponovao Džikić.
Najblaže rečeno. Iskreno, divim se čovjeku bez ikakvog obzira što je njihov. Mislim da komisija Željko Obradović - Fil Džekson - Moka Slavnić ne bi više iz njih izvukla. Igraju i dobro i lijepo za oko, čini se sa dovoljno slobode da imaju vrhunsko samopouzdanje u šutu, a da se opet čvrsto drže konci igre i ne ide u indijanisanje. Taman sve kako treba. Ako Sale iz nekog razloga ne uspije sa reprezentacijom, Džile je prvi pik lagano. Sjajno je što po svemu sudeći imamo generaciju koja će dostojno naslijediti legendarne trenere. Obradovića ne zaboraviti, a ne znam smijem li Radonju računati u naše, mislim ja ga emotivno računam ali da se ne ljute Milovi :mrgreen:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by ajkula »

Image
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by МоСа ВерСе »

САмо да ми је знати из ког дела мозга му је дошло да игра за њих. Ако Вилсон онакав може да буде плеј Финске, многе јаче екипе би га хтеле, а он изабере Косово. О болида мајко моја...
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by skeva »

Dennis Rodman wrote:
dacha od bosne wrote:Odgledah sinoć veći dio meča groblja i Mege. Iskreno, u finalu sa njima će biti nategnuto. Dobro ih je ukomponovao Džikić.
Najblaže rečeno. Iskreno, divim se čovjeku bez ikakvog obzira što je njihov. Mislim da komisija Željko Obradović - Fil Džekson - Moka Slavnić ne bi više iz njih izvukla. Igraju i dobro i lijepo za oko, čini se sa dovoljno slobode da imaju vrhunsko samopouzdanje u šutu, a da se opet čvrsto drže konci igre i ne ide u indijanisanje. Taman sve kako treba. Ako Sale iz nekog razloga ne uspije sa reprezentacijom, Džile je prvi pik lagano. Sjajno je što po svemu sudeći imamo generaciju koja će dostojno naslijediti legendarne trenere. Obradovića ne zaboraviti, a ne znam smijem li Radonju računati u naše, mislim ja ga emotivno računam ali da se ne ljute Milovi :mrgreen:
Sa druge strane, kad god je favorit nastaje problem. Cesto baguje u zavrsnicama, donosi zakasnjele i lose odluke i slab je sa podnosenjem pritiska.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Кошаркашка купусара

Post by dacha od bosne »

Novo pravilo u košarci:
Euroleague announced that from next season an intentional foul made to stop a fastbreak should be classified as unsportsmanlike
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Кошаркашка купусара

Post by dacha od bosne »

Groblje je suspendovano, kaže Tomašević.

http://rs.n1info.com/a174942/Sport-Klub ... izana.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Кошаркашка купусара

Post by dacha od bosne »

Lijepa vijest za naše komšije :dancing1: :mrgreen: :dancing4:


Bertoumeu je za RTS rekao...

"Partizan je dugo godina bio evroligaš. Pred početak sezone pitali su nas da učestvuju u Evrokupu i mi smo ih pozvali. Kasnije su promenili odluku i mi im želimo puno uspeha u FIBA Ligi šampiona i ove i u narednim sezonama. Nadamo se da će imati puno uspeha u FIBA takmičenjima", ponovio je Španac, između redova nagoveštavajući da je Partizan, iako dugo godina pouzdan partner Evrolige i veoma uspešan učesnik, doneo odluku koja je zasmetala ljudima u Barseloni.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by skeva »

Porazeni su totalno, na svim poljima. Bili su na trulom postolju, gurnuli smo malo i srusili su se. Nemoguce koja je to nesposobnost i kriminal da za toliko godina gdje si se sve pitao ne mozes napraviti bar neki zdrav temelj.
Podloga za dugogodisnju dominaciju je napravljena, imali smo i srece jer smo ostavili trenera sa vizijom u periodu kada ta vizija nije bila toliko jasna. Sada samo naprijed, samo jako. Uvijek sam govorio da je ona sezona Vili-Kalina-Bobi bila kljuc, skrsili smo ih i oni su se samo nastavaili urusavati.
Post Reply