Кошаркашка купусара

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Кошаркашка купусара

Post by dacha od bosne »

Baš tako. Mogli su oni da nisu sami sebe krali i lagali. Ali ničija nije do zore gorila.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка купусара

Post by Ганац »

skeva wrote:Porazeni su totalno, na svim poljima. Bili su na trulom postolju, gurnuli smo malo i srusili su se. Nemoguce koja je to nesposobnost i kriminal da za toliko godina gdje si se sve pitao ne mozes napraviti bar neki zdrav temelj.
Podloga za dugogodisnju dominaciju je napravljena, imali smo i srece jer smo ostavili trenera sa vizijom u periodu kada ta vizija nije bila toliko jasna. Sada samo naprijed, samo jako. Uvijek sam govorio da je ona sezona Vili-Kalina-Bobi bila kljuc, skrsili smo ih i oni su se samo nastavaili urusavati.
Pa oni su pravili "sistem" gde su imali svoje lljude od sudijske, trenerske do KSS i mislili su da će večito vladati i da su oni sami sebi dovoljni.
Ne mogu reći da mi nije milo ovo što im se dešava zbog bahatosti Danilovića i Vujoševića. Nadam se da mi nećemo upasti u istu zamku (Radonjić nije takav karakter tako da on sigurno neće krenuti tim stopama).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Либурнија »

Karma is bitch...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by skeva »

Pravili su oni sistem, ali zaboravili su jednu stvar, sportski aspekt. Super je imati savez, sudije, zaledjinu, ali svemu tu dodje kraj. I sta onda, gdje im je hala, gdje im je kosarkaski zemunelo, gdje su im mladje kategorije... Pa super, institucija ovo ono, ali da si ulozio gdje treba mogao bi zivotariti na osnovi toga 10 godina a ne slomiti se nakon jedne sezone. Ali dobro, sve to ima svoje.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка купусара

Post by Ганац »

U jednom trenutku su pomslilli da su "Bogom dani" i to je Vujošević jako dobro koristio, Danilović da se njima mora učiniti, pa su tako očekivali trening halu (koju su neki obećali i njima i nama pre zamrzivača), mislii su, do nekle opravdano da imaju tapiju na talente iz Srbije i regiona, kažem do nekle opravdano jer su u to vreme bili učesnici EL, a mi u dubokom kanalu. Njihova bahatost dolazi do izražaja u Vršcu (sudije), kod prelaznih rokova (otimačine) a danas im se sve vraća. I nisam srećan što smo im "oteli" Rakićevića ali sam zadovoljan štosmo opstali i njih poslali u istoriju.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by МоСа ВерСе »

Звезда је постала оно што је Динамо у фудбалу што се тиче резултата на екс ју сцени. Остаје још да се финансијски обезбеди, а и то је на правом путу јер има гомилу звездине деце. Има тренера и има Чову, који је за КК маестро.

Што се тиче комшија, џаба ти доминација када није било визије. Зато, папа и гледајте како се и српска кошарка враћа на своје место у свету јер има институцију која негује српске играче.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Кошаркашка купусара

Post by Dennis Rodman »

МоСа ВерСе wrote:Звезда је постала оно што је Динамо у фудбалу што се тиче резултата на екс ју сцени. Остаје још да се финансијски обезбеди, а и то је на правом путу јер има гомилу звездине деце. Има тренера и има Чову, који је за КК маестро.

Што се тиче комшија, џаба ти доминација када није било визије. Зато, папа и гледајте како се и српска кошарка враћа на своје место у свету јер има институцију која негује српске играче.
Uh, nisam baš saglasan sa ovim, bojim se. KK Zvezda ima smisla u EL, bori se sa najvećima, dok je Dinamo, mada učesnik na velikoj sceni, ipak jedna kanta za nabijanje koja je i pored finansijskih uspjeha, vjerujem žalostan klub za pratiti, za njihove navijače. Ne vidim tu nekog sportskog smisla (mada ostali ex-yu nemaju ni sportskog smisla, ni pare), dok je KK Zvezda legitiman "igrač" u igralištu najvećih.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Кошаркашка купусара

Post by dacha od bosne »

Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Кошаркашка купусара

Post by dacha od bosne »

Od sada ćemo na sajtu imati male izvještaje sa evroligaških utakmica. Hvala Skevi i Beari na tome. Malo sam i ja nešto pridodao :)

Nego, gledam ovaj Evrokup. Pa, ekipa iz bivše Juge imaju jednu jedinu pobjedu. Kad se još uzme u obzir da partizanke igraju egal utakmice u nikad kvalitetnojem FIBA takmičenju, stvarno se vidi na kom nivou je košarka na ovim prostorima.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by skeva »

Nije do kvaliteta nego do dubine rostera, ni jedan tim u bivsoj Jugi nema roster za dva takmicenja.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by МоСа ВерСе »


Стока остаје стока, само што је неко стока на кеца, а неко покаже своје право лице нешто мало касније.
После пораза, један навијач је Џикићу упутио погрдне речи а овај је од милион одговора рекао: Мајсторе, иди гледај ФМП.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Кошаркашка купусара

Post by dacha od bosne »

Kompleksi, ništa drugo.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка купусара

Post by Ганац »

Dugo se krio, ali sa ovim klipom je sve isplivalo, nije on džabe bio sa svinjoševićem i njegov pomoćnik...oni sanjaju Zvezdu (ugašenu).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: Кошаркашка купусара

Post by Holden »

Dobro, da ne budem đavolji advokat, ali čini mi se da je hteo da ga pecne da zaboli :)

S druge strane, on je deklarisano njihov navijač i tu dileme nema, očekivati sad neku neutralnost i šta ti ja znam je iluzorno, ali sve u svemu se u javnim istupima dobro drži i pravo je osveženje u našoj košarci dugo unazad (teško je biti gospodin ko Radonjić, ali ajde)
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Кошаркашка купусара

Post by dacha od bosne »

Ima smisla to što kažeš, ali ipak...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Post Reply