УЕФА ЛИГА ЕВРОПЕ

garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: УЕФА ЛИГА ЕВРОПЕ

Post by garnett »

sto se tice rijeke, pored te harmonije koju spominje liburnija, ima tu kvaliteta, nije da su to sad neki indijanci..
doveli su sarbinija i tadica a vidim da su doveli( ili pozajmili) jedno 5-6 ranije dinamovih standardnih igraca.. i kad na to dodas dobrog trenera kakav je kek, onda je sve moguce..
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: УЕФА ЛИГА ЕВРОПЕ

Post by Либурнија »

Јесте, има ту занимљивих играча, прије свих Анас Шарбини и Бенко који су већ етаблирани. Бенко је тенк, игра у животној форми и мислим да ће ускоро преко гране да одради још један уговор. У оваквој форми може слободно опет у неког слабијег бундеслигаша као стандардни фор. Мени се највише допао мали Мочинић (помало подјећа на Модрића по изгледу и стилу игре), мали има шлифа, одлично трчи и мислим да ће уз мало рада на физикалијама ускоро у неку од лига петице. Врло занимљиви играчи су и Брезовец и Југовић који су искочили а против Штутгарта нису ни играли због повриједа. Крстановић тек што је дошао већ иде а долази им Крамарић из Динама (било је ријечи о њему ономад у вези с нама) кога је Мамињо ставио на лед. Све у свему, Волпи односно Мишковић је са уложених 5 милиона евра (он је 70 посто власник, 30 посто град) направио супер излог за Европу и може већ сада да рачуна да је повратио улог.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cculcgZk ... detailpage[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HM0gMSsk ... detailpage[/youtube]
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: УЕФА ЛИГА ЕВРОПЕ

Post by Beara_Vladimir »

Sve čestitke mojim Novosađanima na pobedi i odličnom rezultatu. Želim im da prođu dalje i plasiraju se u LE. Igra Voša k'o Barsa!
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: УЕФА ЛИГА ЕВРОПЕ

Post by Константин »

Ма Воша има срећу да је раније завршила првенство и имала дуге и озбиљне припреме за Европу. За разлику од нас којима је Каират био у склопу припрема. :dancing2:
Ми да смо добили Дорију са 0-4 не би се од нас могло живјети. Све се лагано црта, само од себе...
Врста која изумире
User avatar
Brian Brendell
Звездаш
Posts: 199
Joined: Thu May 16, 2013 10:13 pm

Re: УЕФА ЛИГА ЕВРОПЕ

Post by Brian Brendell »

Istina, ali i da smo mi pre toga pukli od Čukaričkog 4-0 kući i spasavali bod u Surdulici, ne bi moglo da se živi od "najgoroj Zvezdi ikada".
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: УЕФА ЛИГА ЕВРОПЕ

Post by Константин »

Некада када је Фудбал имао велико "Ф", ови други су стално кмечали (као ми данас) и углавном смо ми опстајали у Европи а они отпадали. Европа је било мјерило квалитета а богами и зачепљавање уста онима који су стално имали теорије о намјештању домаћих утакмица (иначе оно некада домаће првенство је било као земља јако).
Дакле критике да смо ми пукли од Чуке би заиста биле катастрофа али би се све то поравнало Европом. Овако оптужујемо једни друге за намјештање ови колико толико гурају кроз Европу а нас ни на мапи...
Врста која изумире
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: УЕФА ЛИГА ЕВРОПЕ

Post by Ганац »

Odlična igra Voše, da li je to posledica neuigranosti i trenutne forme Sampdorije ili je to kvalitet Voše, videćemo u narednih mesec dva dana. Iako Đenovljani imaju daleko ozbiljnija imena u svom sastavu delovali su polu amaterski sinoć.
Gledajući ovako njih i groblje protiv Steaue, nama se ne piše dobro, ali se ipak nadam da se mi još nismo uigrali i povezali linije.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: УЕФА ЛИГА ЕВРОПЕ

Post by Najdoski dr. Ilija »

Od srca čestitke ekipi Vojvodine!
Iskreno sam navijao i za njih i za Čuku.
Nemogu da navijam jedino, znate već za koga!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: УЕФА ЛИГА ЕВРОПЕ

Post by Ганац »

Normalno, ni ja.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Brian Brendell
Звездаш
Posts: 199
Joined: Thu May 16, 2013 10:13 pm

Re: УЕФА ЛИГА ЕВРОПЕ

Post by Brian Brendell »

Константин wrote:Некада када је Фудбал имао велико "Ф", ови други су стално кмечали (као ми данас) и углавном смо ми опстајали у Европи а они отпадали. Европа је било мјерило квалитета а богами и зачепљавање уста онима који су стално имали теорије о намјештању домаћих утакмица (иначе оно некада домаће првенство је било као земља јако).
Дакле критике да смо ми пукли од Чуке би заиста биле катастрофа али би се све то поравнало Европом. Овако оптужујемо једни друге за намјештање ови колико толико гурају кроз Европу а нас ни на мапи...
Naravno da je merilo Evropa, ali jedna lasta ne čini proleće. Čestitke Vojvodini, sjajan meč, do maksimuma su iskoristili to što ih je Sampdoria častila za sve pare.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: УЕФА ЛИГА ЕВРОПЕ

Post by crazynorth75 »

Slažem se sa Brendellom, bez namjere da omalovažavam pobjedu Vojvodine. Isto tako kad je Ožegović u pitanju, sjajan meč, 2 odlična gola, ali i on bi morao da održi kontinuitet takvih partija, a njega godinama nigdje nema, seljaka se iz kluba u klub u ovoj usranoj ligi, pa i u Vojvodinu je doveden kao bekap i izbio u prvi plan nakon povrede Mrdakovića. Ja mu želim 100 sreća i da nastavi sa ovakvim partijama, znači do njega je, a navijačima svim na svijetu je svojstveno padanje u euforiju.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: УЕФА ЛИГА ЕВРОПЕ

Post by Beara_Vladimir »

Ako uspem da nabavim kartu, bodriću moje Novosađane na Karađorđu. Baš su me prijatno iznenadili, svaka im čast!
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Post Reply