Кошаркашка репрезентација Србије

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by Ганац »

Dennis Rodman wrote:Hoćemo ih tući? :kreza:

Ajte realno, gdje vidite našu šansu da ih malo uhvatimo na spavanju i dovedemo u problem? Očigledno da uz sav individualni kvalitet nisu sila kojoj se ne može prići. Naša šansa je prije svega u timskoj igri, a oni će naravno disati za vrat Teu, pa da li ćemo uspjeti kvalitetno da ga rasteretimo.

Može li Mačvan 20 poena iz fejdaveja?
Može li Kalina 18 kao prije 2 godine? A, pa nema Hardena da ga ne čuva... :thumbdown:
Može li Jokara ponoviti partiju iz grupe? Realno :faceplam dosta teško...

A da li je realno :faceplam ono što smo uradili Ozijima :film:

Idemo po nerealno, ima li većih ludaka od Srba :kolo:
Sve to upakuj i dodaj da to nije tim već skupina individualaca, ono što sam ja video i što mi treba da eksploatišemo je da oni uglavnom imaju igru 1 na 5 i da nekako zagradimo taj naš koš.
Ko ne razmišlja o pobedi i ne treba da se bavi sportom, bez obzira na Kubertenovo "Važno je učestvovati" večeras treba pokušati pobediti. Biću prezadovoljan i srebrom ali zašto ne pokušati, zašto se ne nadati?
Do pobede.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by Dennis Rodman »

Tučena Gruzija danas, u gostima, 87-50, izuzetno dominantno. Voljni momenat, ocjena 20 na skali 0-10. Momci se na +40 bore doslovce za svaku loptu, dakle bez pretjerivanja, scena kad Gruzini uzimaju loptu pod svojim košem, jedan naš skače kao oparen i ulazi u liniju dodavanja, bukvalno u posljednjim trenucima utakmice. Imam utisak da bi ostali na terenu dok bukvalno ne popadaju. Fantastično je što se uz Saleta potpuno vratio taj kult reprezentacije, jednostavno je prenio tu nit što je naslijedio od stare garde trenera koja je njega vodila dok je bio repstativac.

Ponedeljak najjača provjera, Njemačka, Novi Sad. Prilika da se vrati milo za drago, ovo će sad biti pravi test.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by Dennis Rodman »

Po svemu sudeći, Igor Kokoškov će biti novi selektor košarkaške reprezentacije!
Mislim da bolje nismo mogli proći. :kosarkas: :srbija:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by Ганац »

Još uvek nije potvrđeno ali je verovatno kada su pustili abar u etar (možda i kao mali pritisak na Peđu i Vlade).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Post Reply