Кошаркашка репрезентација Србије

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by Ганац »

Nade su moje usahle, pogotovo ako je Teova povreda iole ozbiljnije prirode ili šuterska ruka...plus bez Bobija i Bjelke, šta reći?
Prolazak grupe je uspeh.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
skeva
Члан клуба
Posts: 326
Joined: Fri May 06, 2016 6:58 pm

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by skeva »

Borba pa dokle se stigne. Previse je pehova...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by Ганац »

Imamo mi još dva dobra pleja, dva Stefana...znaju da zavrte pik, igraju paklenu odbranu, samo da još napadački učinak Tea nadomestimo.
U centarsku liniju se ne uzdam prviše, Jokić će nešto i da postigne u napadu, Štime će biti peškirdžija a Braduljica će posle dva pretrčana terena da zeva kao riba na suvom i čim mu naiđe "tvrđi" centar on je čabar.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by Dennis Rodman »

Ганац wrote:Nade su moje usahle, pogotovo ako je Teova povreda iole ozbiljnije prirode ili šuterska ruka...plus bez Bobija i Bjelke, šta reći?
Prolazak grupe je uspeh.
Srećom, izgleda je samo podbio prst. Biće to sve u redu. Mogla bi se poganjati medalja, mislim da na ovom pripremnom turniru se nismo ni blizu razmahali kako možemo, što bi se pokidali pred takmičenje. To malo da se još uigramo i isprobamo.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by Dennis Rodman »

Fantastičan početak protiv Venecuele, rekao bih u neku ruku i furiozan, da nas ne zavara spuštanje tempa u 2. poluvremenu. Da smo htjeli forsirati bilo bi 30+ razlike.

Zato večeras moraju sve karte na sto. Australija je bukvalno odrala Francusku i vjerujem da nas čeka strašno jak meč. Isto tako vjerujem i u pobjedu :ovca:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by МоСа ВерСе »

Биће гураво данас. Нама фали скок, физичке снаге нам не недостаје, што значи да требамо добро изанализирати игру кенгура како би надоместили дефицит скокова који ће бити на наој страни. Идемо да се 'побијемо' и победимо кенгуре.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by Dennis Rodman »

Mislim da nama neće moći prodavati 10 puta istu foru, kao Francuzima, kao i da ćemo se mi bolje adaptirati i već prepoznatljivim timskim pristupom odoljeti opasnom tempu Ozija. U svakom slučaju utakmica koja će nam mnogo reći o tome koliko smo blizu medalje, u to ne sumnjam.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by Ганац »

Igraju kao strine, Bogdanović je zasrao šta god je mogao da zasere.
Evo gde je Bobam trebao...razvalio bi njihovu odbranu.
Bogdan je obična pi**etina.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by dacha od bosne »

Katastrofa kako su odigrali.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by Ганац »

A Đorđević i (ne)stručni štab su bolidi. Razvvalili nas dva na dva...nadskočili i probijali kako su hteli. Šta su naši radili na pripremama što Bobi ne bi mogao da otprati?
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by dacha od bosne »

Prevara od selektora i trenera...neka, i treba mu tako kada je sujetan do bola.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by МоСа ВерСе »

И сад замислите да напишем да је Дејо за Салета мађија, па пола би ме звездашке популације набило на колац. А Сале мајстор допусти да примимо 30 поена у последњој четвртини. Тако смо лане дискутовали овде да је Радоња лош а Кари мађија, овај против нас примио 27. И можеш га јебати, а и јебем ти мене што се нервирам.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by Dennis Rodman »

Ruku na srce, očigledno su kvalitetniji. Uglavnom smo se pratili i na kraju kad smo prsli nabili su razliku, a pobjeda je već bila gotova. Uz to, ni u najgorim vremenima kad nas je Partizan maltretirao fizički nisam vidio da sudija pušta onakvu tuču i povlačenje za dresove kao na betonligaškom fudbalu. Jokić se prepao, tačno se vratio u fazu klinca. Bogdanović uglavnom zakazao, a od ostatka kvalitetnih igrača Radulji i Teu skinuti kapu, odradili koliko su mogli.
Ako je neka utjeha, Francuzi su prošli i gore...

Sad nam ide ključni meč, u nezgodan čas.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by Либурнија »

МоСа ВерСе wrote:И сад замислите да напишем да је Дејо за Салета мађија, па пола би ме звездашке популације набило на колац. А Сале мајстор допусти да примимо 30 поена у последњој четвртини. Тако смо лане дискутовали овде да је Радоња лош а Кари мађија, овај против нас примио 27. И можеш га јебати, а и јебем ти мене што се нервирам.
Da Salo da Kari... a tek Dulo je za Radonju mađija! :plazise:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by Ганац »

Ovaj selektor i ovaj tim ne zna da odogovori na "tvrdu" igru (tuču), tako smo i od Litvanaca izgubili a ponovilo se i sinoć.
Tačno se vidi ko je miš a ko lav i umesto da i mi odgovorimo tučom mi ustuknemo i pokušamo nekim individualnim akcijama (glupost).
Razočaran sam igrom a i selektorovim načinom vođenja, pa uvedi i kilavog Štimca i Simbrona da bar nekom ogade reket od batina...ovako je išao na vodu igri Australije.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Post Reply