Кошаркашка репрезентација Србије

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by Ганац »

Mnogo loših odluka i to pre svega visokih igrača (u napadu) i mnogo ispadanja Nedovića i Bogdana u odbrani je prouzrokovao tesnom pobedom i da Van Rosoma su čuvali previše daleko ( i Kokoškov je to primetio) tako da je šutirao kao na treningu.
Moraće Duda da ih postroji.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by Либурнија »

Међутим ова побједа осигурава четвртфинале. На овако изједначеном турниру и са овако младом екипом, то је успјех.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by Bruce Wayne »

Sve se odvija kako treba, idelnije ne moze. Dobili smo koga je trebalo, izgubili od koga je trebalo , cisto da se ne svadjamo sa teorijom verovatnoce, kao npr Italijani koji imaju skor 5-0.

Sledecu bi trebalo da dobijemo Ukrjaince, ako s anjima igramo, pa ond aopet malo da odmorimo igrace protiv Francuske.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by Либурнија »

Управо се распадамо против Украјине.. :evil:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by Ганац »

1.Imamo bar četvoricu koji su povedeni kao dvanaesti igrač,
2.lopta je bila toliko vruća da im je stalno ispadala iz ruku,
3.Obruč je kada napadamo bio nestandardno uzak a kada branimo širok da je i autobus ulazio,
4.Ako nisi razigrao ekipu,neka ti sparinguje reprezentacija Srbije i
5.Trener bi povremeno trebao da pita asistenta gde se nalazi i zašto onoliko trče oni momci po parketu.
Ovo su razlozi naših posrtanja.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by Трапа »

Једино смо против Литваније одиграли одлично, остало све неки просек или испод просека. Срећом, имамо одличан скор.

Медији су пренели да је капитен разговарао са играчима после Белгије (мада не видим разлог да се то пушта у медије, ал ајде), сад видимо да тај разговор није дао никакав ефекат.

Не капирам зашто се форсира Анђушић који цело првенство не може да погоди олимпијски базен (а ла Един :mrgreen:), а мали Крстић греје клупу, иако је досад шутирао 4/3 (или тако нешто), односно погодио све што је шутнуо за два минута проведена на паркету.

Владе Ђуровић, да има образа, сад би се опет огласио о "криминалу против Недовића" и извинио се Пешићу за оштре речи.

Може ли се десити да испаднемо ако не победимо Французе?
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by crazynorth75 »

Iz Vlade Đurovića progovara čista sujeta, nakon jedne dobre partije Nedovića on i slični treneri jedva dočekaju da se pokenjaju na doktora košarke, nema veze što je nakon toga Nemanja odigrao 6 prosječnih ili ispod prosječnih partija, tada šute. Da me se ne shvati pogrešno, Nemanja mi je jedan od simpatičnijih igrača, vidi se veliki ofanzivni talenat koji on nikako da stabilizuje i pokaže ga u kontinuitetu. A on je kod Karija itekako dobijao šansu, sad što je nije baš koristio kako treba, malo problem i sa stavom + menadžer napuni glavu glupostima, to je već do njega.

Francuzi pobjedom protiv Letonije odradiše veliki posao za Srbiju večeras, sad više nema dilema oko 1/4 finala.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by crazynorth75 »

Odlična utakmica večeras, dosta energije, sjajna odbrana, kreativan napad. Žao mi jedino za ovo Raškovo hlađenje, nije mi jasno zbog čega?
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by EmptyClip »

Зато што нема појма. Приде је спор у одбрани а вечерас у требале брзе ноге против Дијаа и другара.
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by garnett »

EmptyClip wrote:Зато што нема појма. Приде је спор у одбрани а вечерас у требале брзе ноге против Дијаа и другара.
spor je bio i pre 2 i 5 dana kao i pre godinu dana... garant je neki sukub, jer ne postoji ni jedno drugo logicno objasnjenje..
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by Banex »

EmptyClip wrote:Зато што нема појма. Приде је спор у одбрани а вечерас у требале брзе ноге против Дијаа и другара.
Nemoj da omalovažavaš Raška Katića ! Ima on dosta više kvaliteta nego mana i po tome je bolji i od Štimca a o Gagiću i Musliju da i ne govorimo...Pružio je par odličnih partija na ovom prvenstvu, mislim da je na jednoj utakmici u grupi bio i naš najbolji igrač, ne znam tačno na kojoj nisam baš stigao da ispratim. Da ne govorim da je bio naš najbolji i najkonstantniji igrač prošle sezone, najzaslužniji za Zvezdin plasman u Evroligu, najsrčaniji i najborbeniji na parketu, neretko i jedini sa mudima ! I prosto ne mogu da verujem da neko može da kaže za njega da jednostavno nema pojma. :twak:
Tako da, zaista čudi odluka o njegovom neigranju večeras. Ali nije ni prvi put da nas začude odluke Ivkovića. :? Nadam se da jeste neka njegova "taktička" varijanta, da nije neki sukob što bi me zaista iznenadilo jer Katić nije konfliktna ličnost.
Što se tiče reprezentacije, po meni igramo solidno, ali ništa više od toga. Nekad nas malo usere (tj. određene igrače kad usled nedostatka ideje počnu da siluju) nekad delujemo očajno na parketu, ali u suštini to je to, neki bolji prosek. Što naravno ne treba ni malo da čudi s obzirom ko nam sve igra u reprezentaciji odnosno ko nam sve ne igra.
Ova pobeda protiv Francuza je super ali realno ovde materijala za medalju nema. Nadam se da grešim..videćemo sad već protiv Španije na koju verovatno nalećemo.
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by Ганац »

Najveci krivci za posrtanja reprezentacije u prethodnim utakmicama jesu Markovic i Rasko :D posto smo bez njih pobedili Francuze.
Da kazem neku ozbiljnu : sve zasluge i svu krivicu ima golubar, on sprema taktiku, on menja igrace on bi trebao da vidi ono sto mi nevijaci nevidimo i neznamo.
Mladost i neiskustvo igranja za reprezentaciju donosi dodatno opterecenje i ishitrene odluke (greske) a samim tim i velike oscilacije u igri sto rezultuje neocekivanim pobedama i porazima.Danas u utakmici najbolji sutra pogubljen sa pogledom i pitanjem "sta ja trazim ovde?"
Ovi klinci imaju buducnost samo treba strpljenja.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by crazynorth75 »

EmptyClip wrote:Зато што нема појма. Приде је спор у одбрани а вечерас у требале брзе ноге против Дијаа и другара.
Eto Gagić i Štimac imaju brze noge, a pride i imaju pojma.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by EmptyClip »

Имају брже ноге од Ралета, зато су и играли. Ето Ралета већ у следећој, мојне бригате.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Кошаркашка репрезентација Србије

Post by Il genio »

Da li je sport od antickih olimpijada do dana danasnjeg izbacio ista odvratnije od spanskih sportista? Nadam se da cemo ih odvaliti od zivota u cetvrtfinalu i posle toga mozemo da ispadnemo sto se mene tice.
Post Reply