Репрезентације Србије - остали спортови

User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Националне селекције Србије

Post by Ivan Vasev »

Srbija osvojila Svetsku ligu. Još jedan veliki uspeh Dejana Savića. Bez sumnje sportska ličnost nedelje, meseca!

Image
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Националне селекције Србије

Post by Banex »

Ma sportska ličnost godine bez premca ! Koji je još srpski sportista, trener ili igrač, osvojio ove sezone to što je Dejan Savić osvojio ?! Ma jednom rečju LEGENDA, on je najsvetlija budućnost srpskog vaterpola !
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Националне селекције Србије

Post by Либурнија »

Слободно га Иване упиши у спортску личност године пошто, ово више нико неће да достигне ове године. Не треба гласање, ово иде акламативно. :pehar:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Националне селекције Србије

Post by Ivan Vasev »

Last edited by Ivan Vasev on Thu Aug 15, 2013 8:32 pm, edited 1 time in total.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Националне селекције Србије

Post by Ганац »

Ivan Vasev wrote:Image
+1 :kolo:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Репрезентације Србије - остали спортови

Post by Либурнија »

Нико да пропрати велики успјех тенисера и велики преокрет јуче Нолетовом побједом против Раонића и подједом "побјешњелог Макса" Јанка :viking: :srbinosm: против Пошипила од 3-0 у сетовима! :zastavaSRB: :vitez: Браво момци!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Репрезентације Србије - остали спортови

Post by Banex »

13 godina od zlata u Sidneju
IZVOR. B92 | JT
Na današnji dan pre 13 godina odbojkaška reprezentacija Jugoslavije ostvarila je najveći uspeh u istoriji, osvajanjem zlata na Olimpijskim igrama u Sidneju.
Image
1. oktobra 2000. godine, muška reprezentacija Jugoslavije osvojila je zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Sidneju.

Selekcija Jugoslavije tada je u finalu savladala Rusiju sa 3:0, po setovima 25:22, 25:22 i 25:20, posle jednog sata i deset minuta igre.

Meč je odigran pred 10.000 gledalaca, a sudili su Huan Anhel Pereira iz Argentine i Bela Hobor iz Mađarske.

Na putu do najvećeg uspeha odbojke na ovim prostorima nacionalni tim Jugoslavije je zabeležio prvo poraze od Rusije i Italije, a potom je redom slavio protiv Sjedinjenih Država, Argentine, Koreje, Holandije, Italije i Rusije.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... yANLoghLZ4
Za selekciju Jugoslavije tog 1. oktobra 2010. godine igrali su Vladimir Batez, Slobodan Kovač, Slobodan Boškan, Đula Mešter, Vasa Mijić, Nikola Grbić, Vladimir Grbić, Andija Gerić, Goran Vujević, Ivan Miljković, Veljko Petković i Igor Vušurević. Ekipu su do najvećeg uspeha sportista iz Srbije ili Crne Gore na Olimpijskim igrama u poslednjih deset godina vodili Zoran Gajić i dr Bogdan Sretenović.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 0c5D3hLx4I

Budi lepe uspomene !
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Репрезентације Србије - остали спортови

Post by Ганац »

Kako sam ponosan na naše devojke,eliminisati Norvešku, sjajno, i to u realnom, bez gurke sudija, zaista sam oduševljen.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Репрезентације Србије - остали спортови

Post by Najdoski dr. Ilija »

Јуначки, наклон до пода!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Репрезентације Србије - остали спортови

Post by Banex »

Bravo za devojke !!! :zastavaSRB:
"Mladenović vara Liveranija !"
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Репрезентације Србије - остали спортови

Post by garnett »

rukometasi ladno nisu uspeli da sacuvaju 8 razlike iz prvog meca, tako da cesi idu na sp...
kakva gomila indijanaca :nindza:
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Репрезентације Србије - остали спортови

Post by Ганац »

garnett wrote:rukometasi ladno nisu uspeli da sacuvaju 8 razlike iz prvog meca, tako da cesi idu na sp...
kakva gomila indijanaca :nindza:
To ti je brate gomila LUZERA na čelu sa Matićem.
Ne želim da se nerviram , oni su izašli na teren da im 60 minuta prođe i da idu na prvenstvo, na šta nisu Česi pristali, naš trener, Vujin, srednji bekovi, plač majke božje.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Репрезентације Србије - остали спортови

Post by Либурнија »

Након 1:5, 3:7 и 4:8 након друге четвртине, ватерполисти прво изједначили на 8:8 у трећој, добили гол из шраубе са 7 метара у задњим секундама треће и преокренули онда на 10:9 против Црногораца и ушли у финале са Мађарима! Савић издоминирао замјенивши Пијетловића на голу Митровићем у 4. четвртини који је забиљежио 1. наступ на турниру и одбранио све! :pehar:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Репрезентације Србије - остали спортови

Post by Najdoski dr. Ilija »

Што волим кад трпамо оног мајмуна Радића,..., што клупски, што репрезентативно! :urra:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Репрезентације Србије - остали спортови

Post by Либурнија »

РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Post Reply