Тениска купусара

User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Тениска купусара

Post by Banex »

Svaka čast Stanislasu Vavrinki na osvajanju Australian opena !!!

I kladionice slave. :lol:
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Тениска купусара

Post by Il genio »

Sasa Ozmo je najvece osvezenje u sportskom novinarstvu u poslednjih xy godina. Preporucujem da procitate njegove izvestaje sa RG-a na B92, cak iako vas, kao npr mene, tenis ne interesuje previse. Inace osim tenisa, momak je veliki zaljubljenik u kosarku, a i zvezdas je. :)
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: Тениска купусара

Post by dr. Gonzo »

Il genio wrote:Sasa Ozmo je najvece osvezenje u sportskom novinarstvu u poslednjih xy godina. Preporucujem da procitate njegove izvestaje sa RG-a na B92, cak iako vas, kao npr mene, tenis ne interesuje previse. Inace osim tenisa, momak je veliki zaljubljenik u kosarku, a i zvezdas je. :)
Upravo ovo je prva pomisao kada citam njegove izvestaje iz Pariza...bas je novinar u pravom smislu te reci...
+ je kao sto kazes veliki Zvezdas, i bas je imao dobar tekst posvecen nama po zavrsetku Aba lige.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Тениска купусара

Post by crazynorth75 »

Iako tenis ne pratim od kako su Boba i Mekinro :dedica: prestali sa igranjem, kad si pomenuo Ozma, moram otići da pročitam. Uhvatih nekoliko njegovih sjajnih tekstova o basketu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тениска купусара

Post by dacha od bosne »

Nole ispade od Del Potra na OI. Ovo baš i nisam očekivao iako mu DelPo ne leži baš.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Тениска купусара

Post by МоСа ВерСе »

Мени није јасно како се психолошки није спремио. Далеко од тога да није желео а и прича да игра само турнире где се плаћа је глупост. Безвезе је себи направио неку блокаду у глави или се оптеретио пуно. Што се мене тиче, нека запне са Зимоњићем у дублу јер је медаља медаља.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Тениска купусара

Post by Dennis Rodman »

Inače slabije startuje na turnirima pa hvata formu + blokada nekakava + nagazna mina od protivnika tako rano, sve se nekako poklopilo :cry:
Ma, neka je uzeo konačno Rolan Garos, a sada sve je bonus :thumbsup:
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Тениска купусара

Post by Dennis Rodman »

Gledali Đovaka?

:ziveli:

Nisam se odavno radovao kao juče. Neka je pokazao Endiju, razgoropadio se ovaj poprilično 0:)
Mada, kapa dole i njemu, nestvarno šta stiže.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Тениска купусара

Post by dacha od bosne »

Gledao...napokon je prelomio ovog Mareja...ali i dalje je to miljama daleko od one njegove forme.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Тениска купусара

Post by Dennis Rodman »

dacha od bosne wrote:Gledao...napokon je prelomio ovog Mareja...ali i dalje je to miljama daleko od one njegove forme.
Sigurno. Juče kad je na momente uhvatio svoju staru oštrinu, drugi čovjek skroz, Marej nije imao promil šanse tada.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Тениска купусара

Post by Dennis Rodman »

Pratio ko Đovaka? Odgledah Kvins u priličnoj mjeri, djelovao mi je na nekih svojih 70%, što je ustvari bilo pohvalno u tom trenutku. S početkom Vimbldona vidjelo se da je podigao to za stepenicu više, a meč protiv Nišikorija otkriva onog starog Novaka koji grize i koji je prava napast za protivnike.

Evo kratak pregled, a čak ne morate gledati sve, mislim da ovaj posljednji poen objašnjava koje je to samopouzdanje i fokus:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ANAsKalOiRU[/youtube]

Ćaća se vratio :tekila:

Sutra sa Nadalom, koji se protiv Del Potra jedva dovukao do polufinala. Kako Nole igra, čak ga smatram za blagog favorita, uzevši u obzir podlogu.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Тениска купусара

Post by Мики »

Какав меч Новака и Надала. Капа доле и једном и другом. Новак напокон онај стари, мада ће у финалу са Кевином Андерсоном бити изузетно тешко. Лупа човек сервисе као ненормалан.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Тениска купусара

Post by Beara_Vladimir »

Au, šta odigraše njih dvojica danas. Neverovatno kako jedan iz drugog izvlače maksimum.
Nemam pojma kako je Novak ono uspeo dobiti. Ne pratim tenis, ali me raduje što se Nole vratio.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Post Reply