Фудбалска репрезентација Србије

User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by МоСа ВерСе »

Кад УЕФА види Ицу у првим борбеним линијама, биће весело. :lol: :lol:

Иначе, муверен сам да не могу да добију 3-0 јер су ухапсили изгредника. Да је навијач, можда би и награбусили, али с' обзиром да је из делегаије жугавих, мислим да су се малко прерачунали.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Либурнија »

Plus sto batica ima americki pasos. Tako da... "nesporazum" ce biti zagladjen po ubrzanoj proceduri nakon intervencije zamjenice kafe-kuvarice iz americke ambasade. Ovim putem bih takodje da se nacestitam mile keve blistavim umovima koji su sredili igranje Srba I Siptara u istoj grupi. Ti, ili su prejako piglu ili do koske pokvareni i sracunati, treceg nema.
Ганац wrote:Ubeđen sam da se zbog repova iz Đenove nama ne piše ni malo dobro (a kakvi su navijači, teško mi ovo pada, i ne zaslužujemo.
Djenova je bila prava stvar koja nazalost nije ispunila cilj. Bubasvabe i pacovi prezivljavaju i atomski rat. Parola "Zvezdini su navijaci od atomske bombe jaci" nije vise aktuelna... koja od gore navedene dvije zivine je Tole a koja Vesic, neka bude prepusteno umjetnickoj slobodi.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by tsva »

i tako...

Naivno nasedanje na ocekivanu provokaciju.

Ja ne mogu da verujem da pored onoliko murije nije bilo ni jednog sa snajperom da ono skine. Moglo je umesto onog kafanskog stoljnjaka da nosi gas ili eksploziv. Da mandrili ne uletise s tribina najebali bi siptari ovako ce katasrofa.

Jasno je da ni jedna banana drzava na balkanu nece moci da se suprostavi pritiscima tako da ce onome sa americkim pasosem da se izvinjavaju. Titina murija bi mu bubrege obila i pasos u supak ugurala a ovako ce da ga puste da im se ruga u facu.

Sve i da razumem al da niko nema tri ciste pa pustise Bogdanova da udje na stadion :nindza:
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Najdoski dr. Ilija »

Требало је да уђе 100 Богданова па макар се фудбал више никада неиграо....
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Константин »

Шљам очекивано одлепршао све са америчким пасошем.
Мене више нажалост не изненађује олош из савеза или недостатак државе, али Албанци дефинитивно више нису за спрдњу(како је некада било нормално), иако је питање ко је мозак ове акције.
Послије Ђенове су савез и тадашња власт све учинили да домаћин Италија не буде кажњен, ово је сада другачије по многим основама, видјећемо како ће се ко понијети...
Врста која изумире
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by carapan »

Posle svesno duze pauze od svih aktivnosti, prosto sam morao da dodjem ovde, i da na ovoj temi napisem ono sto me boli, posle sinocnje utakmice, koja je onako prekinuta..

Ovo braco moja odavno nije Srbija.. Ovo veze nema sa Srbijom, sa onom sitom emljom koja ove godine slavi jubileje i slavne pobede.. Ovo je zemlja podanika i poslusnika, zemlja lopova i kriminalaca, zemlja gde pederska olos vise kosta nego sagradjena kuca unistena u poplavama, zemlja gde se celog dana siptarski teroristi, da teroristi, setaju Beogradom, slikajuci se i stavljajuci statuse po raznim internet portalima gde niko ne reaguje, da te goste i "fino ugosti".. Ovo je zemlja gde se sve zna, pa me tako i ne cudi da su i nasi znali za sve ovo, samo da bi se jos vise savili, ponizili, i ljubili skute bagri ambasadorskoj..

Ima li ova zemlja zakon o nasilju i provokacijama na utakmici? Da li je u najavi utakmice, nekoliko dana na svim medijima jasno istaknuto, da svako onaj, znaci SVAKO, ko bude primecen na tribinama sa albanskom zastavom, da ce biti priveden i procesuiran po kratkom postupku?! Zasto je brat od premijera Albanije pusten da ode kuci, iako je svesno dosao i napravio to sto je napravio? Da li bi se isto tako ponasalo i u Albaniji da Andrej Vucic isto ovako nesto uradi? Ima li ova zemlja ikakvog akona, osim da jebe nas manje vredne i poslusne gradjane, kada nam treba oduzimati deo plate, kada nam treba povecavati namete? U kom svetu se provokator pusta na slobodu, ma ciji on bio gradjanin? Da li bi ti isti amerikanci olako pustili na slobodu nekog Srbina, kada bi na finalnoj utakmici razvio zastavu nezavisne drzave Teksas?

Mnogo pitanja, a odgovor je samo jedan.. Postali smo ne narod, vec podanici.. Postali smo evo vec ko zna koliko godina, poslusnici da se svima klanjamo, izvinjavamo i ljubimo skute..Lepse sam ziveo pod sankcijama, nego sa priblizavanjem Evropi..Ovo ovde nije vise zivot, vec prezivljavanje.. Ovo ovde je haos, koji je svakog dana uvijen u finu oblandu nekog skandala, da se narod zamajava dok pored njega prolaze zakoni koji nas ponizavaju i vredjaju kao ljude, kao ziva bica na ovoj planeti..Ovde je sve izgubilo smisao, pa i taj fudbal, i zato sam totalno digao ruke od svega sto me do sada zanimalo, jer sam shvatio da je sve suludo, i da smo mi, obicni ljudi, budale dok oni koji su danas za Mladica, sutra za Evropu, nam da prostite jbu mater i unistavaju nam zivote..Ovde su sada Zvezda i Partizan, zabava za narod, a ne rivali.. Ovde su Covic i Vujosevic, dva pajaca, dve lutke kojima ko zna ko diriguje, zabavljajuci masu, dok masa nema sta da jede unistena poplavama, gradom, odronima, klizistima...Da je ovo normalna zemljata dva pajaca bi odavno bila ili u atvoru ili u ludnici, a kosarka bi bila ono sto jeste, sport !

Krivi smo jer cutimo, kada treba da glasamo.. Krivi smo sto ne uzmemo stvar u svoje ruke, i svu olos, koja nas zamajava 20 i kusur godina, motkom isteramo iz zemlje, zabranimo im ulaz dok su zivi i ovu zemlju Srbiju vratimo gospodinu radniku i njegovoj visosti seljaku ! Sve do tada ima da nas jasu Tole, Dacic, Ruzic, Vucic, Nikolic, Dinkic, Kostunica, Tadic, Draskovic, Djilas, Seselj...... i ostala gamad bogatija svakog dana sve vise i vise..

Pozdravljam vas sve, mnogo ste mi nedostajali, ali prosto nemam snage da jurim vetrenjace...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Najdoski dr. Ilija »

Одавно сам рекао да су УЕФА и ФИФА фашистичке организације....
Нада је оно што код човека последње умире а ја ћу умрети са надом да ће се па макар за 100, 150 година нешто променити и рачуни коначно намирити!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by МоСа ВерСе »

бишоп wrote:До скоро је држава била у курцу, а од синоћ више не постоји, педери на улицама, издајници на власти и пар хероја на терену, остали само неми посматрачи који блеје као стадо оваца. Очекујем бар једном да уефа буде праведна и да нас избаце из европе макар на 5 година, који ће они нама, а и ми њима.
Ово ће да им се врати, буди уверен. Знаш и сам како.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by carapan »

Sada citam, kazu, sve je to dobro isplanirano...sve je to rezija smisljena danima... I jeste ! Ali, se onda zapitam, ima li ova zemlja tajnu sluzbu, ima li ova zemlja bezbedonosnu sluzbu da tako nesto spreci.. Celog dana siptarski semenkari setaju Beogradom, slikaju se, stavljaju statuse po internetu, a drzava nista !! Pitam sebe, a i druge, sta da je na onoj letelici bila bomba ili neki nervni gas? KO to treba da spreci da ne udje na stadion ili su i to trebali sami igraci da hvataju? KO nama vodi te sluzbe? KO vodi vojnu tajnu sluzbu? Ministar koji zavrsio keramicku skolu?

Sjebali su dan koji smo odavno cekali, i da umesto budu jebani na terenu, da im se zaledi govno u dupetu, oni su izmarsirali kao pobednici...

E zemljo Srbijo sta si docekala...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by crazynorth75 »

Meni lično je najbitnije da se ova psihoza nakon ovog sranja sa fusbalom ne prenese na basket u četvrtak. Mislim psihoza iz publike, jerbo gostuju Turci, ovo-ono. Da nekom bolidu ne padne na pamet da baca nešto na teren ili šalje neke političke poruke, što je jelte kažnjivo.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by carapan »

Svako ko malo zna istoriju, zna da ona zastava od sinoc nije zastava drzave Albanije, vec klasicna fasisticka zastava koja oznacava, drzavu Albaniju za vreme fasista.. Kako bi se u POljskoj osecali sami Poljaci, kada bi neki Nemac ovako razvio zastavu Treceg rajha sa Hitlerom? Na to moramo da gadjamo, u dopisu govnima u UEF-i.. Koju su onda zastavu igraci Albanije hteli da odbrane? Fasisticku ili svoju, to njih treba pitati javno...

Mada, sad kada vidim izjavu predsednika FS Albanije, da njima nisu bitni bodovi, sasvim je jasno da je njima bio cilj provokacija i u tome su uspeli..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Beara_Vladimir »

crazynorth75 wrote:Meni lično je najbitnije da se ova psihoza nakon ovog sranja sa fusbalom ne prenese na basket u četvrtak. Mislim psihoza iz publike, jerbo gostuju Turci, ovo-ono. Da nekom bolidu ne padne na pamet da baca nešto na teren ili šalje neke političke poruke, što je jelte kažnjivo.
Ovoga se i ja bojim. Poznajući mandrile, spremiće čitav repertoar za četvrtak.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by dacha od bosne »

Neće biti ništa u četvrtak. Ne brinite previše. Jedino ako budemo gubili, ali ako bilo šta urade el će nas drastično kazniti, a samim tim moguće je da igramo pred praznim tribinama što ni njima ne ide u prilog.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Beara_Vladimir »

Stvarno misliš da oni razmišljaju o interesu kluba?
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by dacha od bosne »

Beara_Vladimir wrote:Stvarno misliš da oni razmišljaju o interesu kluba?
Ne mislim ja ništa, samo vjerujem da na basketu neće biti problema, osim ako baš ne bude neke provokacije ili ako budemo gubili. Naravno, ne bi trebalo da bude ni tada, ali...sport je odavno "više od igre".
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Post Reply