Фудбалска репрезентација Србије

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Ганац »

Kolarov, Marković, Petrović, Mitrović ne zaslužuju da se pozivaju u reprezentaciju, takva kur*obolja i takvo ne znanje su pečat stanja u fudbalu, ne znam šta će Matiću da igra sa ovakvim duducima.
Kolarov je igrao baš preko one stvari, kada ode u napad treba mu više od minuta da se vrati na mesto beka, pri tom je veoma spor.

Kada sam video trčkaranje po terenu, sve mi je bilo jasno, daleko od lopte u odbrani, u napadu bez hrabrosti i ideje...
Zadnja linija je trpela jer nije uigrana, i zaista drugi gol je pokazao svo naše ne znanje, a prvi pečat bata Đorizma.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Najdoski dr. Ilija »

Коларов је заслужио батине!
Колико због курцобоље још више због изјаве како је најважније "што смо се ослободили Адвоката"!?
И ето "ослободисмо га се", шта би сад?
Куртони се годинама крију иза флоскуле да странци непознају наш менталитет.
А нису ни свесни да нам је менталитет највећи проблем.
Прво треба променити наш јајарско-говнарски менталитет.
Није ни чудо што Суботић није хтео да буде део оваквог циркуса!
И све то у ситуацији када се Португалци распадају.
Ја синоћ нисам могао да верујем колико су они у каналу.
Па њих би синоћ било која иоле озбиљна репрезентација типа Хрвата демолирала.
Ми смо им легли ко будали шамар!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Ганац »

Najdoski dr. Ilija wrote:Коларов је заслужио батине!
Колико због курцобоље још више због изјаве како је најважније "што смо се ослободили Адвоката"!?
И ето "ослободисмо га се", шта би сад?
Куртони се годинама крију иза флоскуле да странци непознају наш менталитет.
А нису ни свесни да нам је менталитет највећи проблем.
Прво треба променити наш јајарско-говнарски менталитет.
Није ни чудо што Суботић није хтео да буде део оваквог циркуса!
И све то у ситуацији када се Португалци распадају.
Ја синоћ нисам могао да верујем колико су они у каналу.
Па њих би синоћ било која иоле озбиљна репрезентација типа Хрвата демолирала.
Ми смо им легли ко будали шамар!
+1000!
Ono što naše vedete pokazuju na terenu je sramota, boli mene tuki što oni zarađuju milione tamo gde igraju, evo recimo komšije Kroate, Rakitić, Modrić, Mandžukić, Srna, svi oni imaju masne ugovore u svojim klubovima, ali kada zaigraju u dresu reprezentacije, ljudi ginu, ne štede se i ne biraju utakmice, kapa dole za pristup.
Našim sisama smeta sve, od visoke trave do mrkog pogleda protivničkog beka, sram ih bilo.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Il genio »

@najdoski
+1

Portugal kao da je izasao iz vremenske masine, samo su Figo i Rui Kosta nedostajali. Nije ni cudo sto su ih Albanci dobili u gostima. Neverovatno je koliko smo prilika da se vratimo u zivot imali, i koliko smo uspeli da uprskamo.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Либурнија »

Не само Суботић да није хтио да буде саучесник у овм бламирању већ одавно и Видић... Е сад, ако су њих двојица курцоболни и незаинтересовани за српство, онда га ј...и. :angry27: И слажем се с тиме да наш проблем није квалитет фудбалера већ "говнарско-јајарски" менталитет. Заправо, искључиво то!

Једино што се не слажем да су Португалци тако лоши и као стари. Нису они јуче играли нешто сензационално али играли би они другачије и јаче да је било потребе а то за наше балеринице није требало. Шпанци кад су узели задњи ЕВРО 2012. у нокаут фази све су згазили али њих нису могли. И да, Сантос зна шта ради, он је чак Грке одводио на 2 велика такмичења заредом, чак прошао и групе... :dedica:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Dennis Rodman »

Neće valjda ni ovo dovijeka, mora prsnuti jednom, pa kad-tad. Igrači na terenu kao kažnjenici.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Il genio »

"Živu za selektora!"

A mozda ipak u Zivi lezi spas? :thumbup:
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Ганац »

Il genio wrote:"Živu za selektora!"

A mozda ipak u Zivi lezi spas? :thumbup:
Pašić bi rekao: "Spasa nam nema, propasti nećemo".

Iskreno verujem da je jedini spas za srpski fudbal u demontaži I ponovnom formiranju srpskog fudbala.
Kada kažem "demontaža I ponovno formiranje" mislim pre svega na trenersku struku I rad od pionira do prvog tima, kako u FSS, tako I u klubovima.
Zatim pogled na fudbal kao igru, da pokušamo da pobegnemo od "bata đorizma" I zaigramo lepši moderniji fudbal.
To sve će moći da se uradi ako se prestanu gurati menadžerski isprdci te tatini I mamini sinovi sa dve leve noge I "talentom za parove na Hepi tv".
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by crazynorth75 »

Čestitke, klincima i stručnom štabi repstacije :mrgreen: U20 na ovom nestvarnom uspjehu. Rajko proglašen za najboljeg golmana prvenstva. Paunović pokazuje talenat za dobrog trenera, dosta dobro postavljena utakmica danas. Iako je Brazil imao određenu dominaciju u posjedu, nije to bila formacijski defanzivna postava (2 špica + Milinković-Savić+Maksimović koji može igrati više pozicija) i stvoreno je nekoliko finih prilika. Inače ovaj Maksimović pokazuje ozbiljan talenat, velika šteta je što nije uspio u Zvezdi.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by musemic »

Gomila poluigraca u U21 selekciji, ali je kurcenje na nivou...
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by dr. Gonzo »

Cestitke klincadiji na osvojenom mundijalitu, nestvaran uspeh... :pera:
Takodje, NE cestitke igracima U-21 :annoyed:
ps: tole vajdu ga :D
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Ганац »

Paunović je sa klincima učinio prvoklasno iznenađenje, Brazilci su tehnički iznad nas baš mnogo, ali srce i kolektiv su učinili da se taj segment poništi, sve čestitke.
Ovi iz repke do 21 godinu, vidim igraju kao rakova deca, svi za sebe (valjda misle da su svi zvezdice, ili da im treba 11 lopti) što pokazuje šta čine naši "treneri" i menadžeri, kvare klince na foru najbolji si, ostali treba da igraju za tebe...to j slučaj i u A selekciji, gde imamo nabeđene zvezde iz čelsija, M.Sitija i drugih klubova i gde je svakom od njih bedak da se trzaju i da se znoje.
Našem fudbalu je pod hitno potrebno demontiranje FSS-a i trenerske organizacije, zapravo "bata Đorine škole", zato što smo mi odstupili od principa da igramo fudbal i pristupili principu da "odradimo" fudbal.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Beara_Vladimir »

Kod U-21 reprezentacije je klasični batađorizam na delu. Protiv Nemaca imamo igrača više i, umesto da napadnemo, mi se povlačimo. Još Dodić genijalac pravi izmenu u 93. minutu da ukrade malo vremena. Ništa bolje od ovih 0-4 protiv Čeha nismo ni zaslužili.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Либурнија »

Тооооооооооооооооооооооооооооо!!! :ura: Оплодите нас драги пријатељи, ви нама доносите цивилизацију и спашавате из азијског бруталног загрљаја! :opacupa: Само оштро и све по закону! :skola:

http://www.mozzartsport.com/vesti/evrop ... -ep/110237" onclick="window.open(this.href);return false;
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Post Reply