Фудбалска репрезентација Србије

User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Националне селекције Србије

Post by Najdoski dr. Ilija »

Где оде брате?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Националне селекције Србије

Post by Najdoski dr. Ilija »

prolup wrote:Априлили :D
Јаоооооој! :roll:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: Националне селекције Србије

Post by Ariljac »

Za Gorana Stevanovića, nekadašnjeg asistenta selektora Ilije Petkovića, dileme nema.
- Sve se vrti oko rezultata. Kad smo Petković i ja 2006. godine otišli sa reprezentacijom na Mondijal, sve je bilo na mestu. GOlovi, pobede, puna "Marakana" protiv Španije, Belgije, Bosne... Tamo nismo uspeli i bili smo smenjeni, ali nešto je urađeno - rekao je Stevanović za Blic.On je otkrio kolika su primanja za struku tada bila.

- Radili za ukupno 3.600 evra - Petković za 3.000 ja za 600. Ne sećam se ni da su reprezentativci odbijali da se odazovu. Da smo još u igri za Brazil niko se ne bi ni pitao da li su Kuzmanović i Ignjovski povređeni, da li je Matić uvređen, pa čak ni o Ljajićevom odbijanju da peva himnu. Priča o kultu reprezentacije izađe na površinu kad se padne na suštini - dodao je Plavi.
Za slicne pare sada i Miha radi..Mozda sa kojom nulom vise al to je zanemarljivo.. :vile:
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: Националне селекције Србије

Post by Ariljac »

Fudbaler holandskog Groningena Rišairo Živković (16), koga smo predstavili u MOZZART Sport rubrici "Srpski sinovi", pristao je da nastupa za reprezentaciju Srbije! Kako prenosi Kurir, jedan od najboljih mladih napadača Evrope, koga mediji u Holandiji nazivaju naslednikom Arjana Robena, dao je pristanak da će nastupati za kadetsku selekciju Olića, ali je problem što se tim selektora Milana Lešnjaka nije plasirao na Evropsko prvenstvo, pa će Živković biti pozvan da nastupa za godinu dana stariju ekipu.
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Националне селекције Србије

Post by EmptyClip »

Јел га теро неко да се одазове у мафијашку репстацију?
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Националне селекције Србије

Post by Ivan Vasev »

Pričajte vi šta hoćete, ali Srbija posle dužeg vremena igra fudbal!!!
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Националне селекције Србије

Post by EmptyClip »

Проблем је што га игра толико катастрофално да данас за то кажемо да није фудбал.
Могли су 8:0 да нас набију. Срамота.
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Националне селекције Србије

Post by Ivan Vasev »

Nemanja Matic - najbolji igrac portugalskog sampionata. Muski je podneo nepravdu i mesto za novine, pricao je iskljucivo na terenu. Majstore, svaka cast!

Matić fudbaler godine u Portugalu!

Image


"Ova nagrada nije samo moja, već i ostatka kluba", rekao je 24-godišnji srpski fudbaler

Srpski internacionalac Nemanja Matić proglašen je za najboljeg igrača portugalskog šampionata.

- "Osećam se veoma dobro, vrlo sam srećan. Želim da se zahvalim saigračima, treneru i celokupnom stručnom štabu. Ova nagrada nije samo moja, već i ostatka kluba, rekao je 24-godišnji srpski fudbaler,

- "Davao sam svoj maksimum i ova nagrada rezultat je svakodnevnog rada koji sam uložio“, dodao je Matić, kojeg u svojim redovima ovog leta žele da vide neki od najvećih evropskih klubova.

Nemanja Matić svoje prve seniorske utakmice odigrao je u Kolubari, a 2007. godine prešao je u Košice. Nakon dve godine u Slovačkoj otišao je u Čelsi, ali tamo nije dobio mnogo prilika za dokazivanje, jednu sezonu proveo je na pozajmici u Viteseu.

Matić je u Benfiku došao u januaru 2011. godine kao deo transfera Davida Luiza u Čelsi.


http://www.reprezentacija.rs/index.php/ ... -portugalu
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Националне селекције Србије

Post by Константин »

Журнал wrote:Ђорић о пласману у финале: Плод улагања ФСС!
30 јул, 2013

Милован Ђорић одушевљен је уласком омладинаца у финале ЕП.

- Ово је највећи успех у новој историји фудбалске Србије – усхићен је некадашњи директор млађих репрезентативних категорија и директор тренерске школе ФСС.

У даху је говорио Ђорић после победе Србије над Португалијом, питања му није било потребно постављати:

- Успех омладинске селекције плод је дугогодишњег рада и улагања ФС Србије у све млађе селекције. Честитам нашим младим фудбалерима који су не само српска, већ и европска фудбалска будућност. Од срца честитам и селектору Друловићу и његовом стручном штабу и желим пуно среће у финалу – закључио је Милован Ђорић.
Какав је шљам Бата Ђора, ФСС је улагао највише у манаџере код ових клинаца, остало ништа специјално само што стари прдоња мора да издоминира у медијима са своје 2394. позиције по реду у савезу.
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Националне селекције Србије

Post by crazynorth75 »

Čestitke klincima i stručnom štabu, bravo ljudi.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Националне селекције Србије

Post by Ганац »

Čestitke klincima na osvojenom prvenstvu.
Što se tiče kvaliteta tipujem na max tri igrača ovim redom:
1.golman Rajković,Jagodinac oko kog će se otimati naši "veliki" klubovi.
2.Pavlovski dečko zna da igra fucu,fali mu snage, i
3.Mitrović trenutno je pokazao najviše da li zbog konstitucije ili fudbalskog znanja pokazaće leto.
U svakom slučaju generacija koja je skrenula na sebe pažnju menadžera.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Националне селекције Србије

Post by Najdoski dr. Ilija »

бишоп wrote:Честитке и од мене али гледајући цео турнир ништа спектакуларно код наше екипе нисам приметио.
И од мене честитке од срца!
Слажем се са горе наведеним али смо имали прилике да гледамо дисциплиновану и одговорну игру.
Баш онако како треба да изгледа екипа која нема неке екстра квалитетне појединце.
ЕКИПА
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Brian Brendell
Звездаш
Posts: 199
Joined: Thu May 16, 2013 10:13 pm

Re: Националне селекције Србије

Post by Brian Brendell »

Ja sam video 5-6 budućih igrača lige petice, ako se ne pogube negde uz put. Posle duže vremena Srbija je imala bolji ofanzivni deo tima, nego defanzivni.

Mitrović, Pavlovski, Meleg, Đurđević su više nego dobar potencijal. Dobar su i ona dvojica iz Vojvodine. Golman ima odlične predispozicije koje mora da nadograđuje. Možda bi mu bilo najbolje neko inostranstvo za godinu do dve, tim sa dobrim golmanskim trenerom i realnom šansom da igra.

Kao jagoda, ovo prvenstvo je pokazatelj kakva nam je omladinska škola. Samo onaj pajser je repki, a ni njemu nije mesto tamo.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Националне селекције Србије

Post by tsva »

dalek je put od omladinca do vrhunskog igraca a prepreka u vidu batadjorine struke je veoma velika

kako god bilo momcima svaka cestitka iako moram priznati da mi je smetalo batadjorisanje posle vodstva.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: Националне селекције Србије

Post by Bruce Wayne »

Kakva hemija u ekipi! :shock:

Individualno, ne znam ko ce biti igrac od njih...

Mitrovic- Adriano je vec igracina. Djurdjevic je dobar. Tacnije, svi deluju korektno.
Al ovaj sad prelaz im je najbitniji...naredne 2 godine.
Post Reply