Фудбалска репрезентација Србије

redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by redneck »

gudelj,mitrovic i nastasic nisu za reprezentacije.
Moliti nemandzu da se vrati,tosic je glup ko qrac.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Ганац »

A Banetov projektil?
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=f0em3EBBgH8[/youtube]
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Najdoski dr. Ilija »

Бем ти живот кад је носоња неприкосновен у 11 а Бошка Јанковића уопште нема у репрезентација!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Beara_Vladimir »

Možemo biti prezadovoljni rezultatom, s obzirom na to kako smo igrali. Da su Jermeni duplirali prednost nakon penala, siguran sam da bi mi primili bar još jedan do kraja utakmice. Takav nam je mentalitet. Od Advokata nisam očekivao mnogo, ali nisam se nadao da ću gledati batađorizam protiv fudbalske velesile Jermenije. Nikako mi ne ide u glavu potreba za nagomilavanjem zadnjih veznih, ne samo u reprezentaciji, već generalno kad je srpski fudbal u pitanju. Jedan Mančester može u onako jakoj PL da izađe sa 2 špica, jednim polušpicem iza njih, a iza njega sa dvojicom izrazito ofanzivno orjentisanih vezista. Čelzi igra sa jednim zadnjim veznim i to sa istim ovim Matićem, kome je juče protiv moćnih Jermena morao da pomaže Gudelj u defanzivnim zadacima. Mnogo smo juče bunarili, ali čim smo se dozvali pameti i spustili loptu na zemlju - dali smo gol! Što se utakmice sa Albanijom tiče, to mi ne pada na pamet da gledam. To će biti sve samo ne fudbalska utakmica. Ima da navale srBske patriote na stadion, da prepevaju čitav pretkosovski ciklus pesama i teraj kući nazad.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Ганац »

Utakmicu nisam gledao celu, uključio sam negde baš pred gol Jermena, ni tada ni pose toga mi nismo mogli da sastavimo dva pasa, vezni red nije postojao, rastojanje između linija veliko, igrači ni u odbrani ni u napadu, spori do zla boga, jermeni su nas pretrčavali redovno, penal je onaj tumbas napravio pošto je prilično glupo reagovao, Kuzmanović je kod prvog gola izbačen driblingom i lošim postavljanjem. Danko Lazović je jedan težak mediokritet čija je karijera duboko u kanalu i očito njegov menadžer pokušava da ga povrati i na leto utopi nekome, štoperski tandem je bio baš neiskusan i neuigran.
Ovo meni ne miriše na dobro, mada nadam se da ću pogrešiti u procenama i da će me već protiv Albanije demantovati.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Ганац »

Klarov bi morao da se zapita, kakve su njegove igre u dresu reprezentacije, zašto ga protivnički igrači pretrčavaju, zašto trčkara pri povratku na svoju polvinu, zašto on i njegovi "saigrači" deluju onako bledo.
Sve to bi morao da se zapita pre nego što opljune po običnom čoveku, ljubitelju fudbala.
Svi mi dobro znamo da je on fudbaler MS i da je materijano obezbeđen, ali ene nije briga za to ni što igra u MS ni za njegovu lovu, mene zanima zašto oni ne pružaju ono što isporučuju u klubovima?
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by dacha od bosne »

Više od igre.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Više od igre.
Jeste više od igre, ali glupost jednog dela navijača koja se peca na svašta i glupo navijanje,(ubij šiptara) umesto da navijaju Srbija...
Nećemo se nikada naučiti pameti.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by dacha od bosne »

Apsolutno...biće ovdje svašta. Ali kazne treba da idu na obje strane.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Beara_Vladimir »

Još jedna lakrdija u nizu, koja samo potvrđuje primitivizam i prostakluk ovog balkanskog blata.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Ганац »

Ubeđen sam da se zbog repova iz Đenove nama ne piše ni malo dobro (a kakvi su navijači, teško mi ovo pada, i ne zaslužujemo )
A izgleda da je "dobri dečko iz komšiluka" opet bio u elementu i na terenu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by МоСа ВерСе »

Из овога треба видети интерс да се Толету ослаби моћ и да се отера из фудбала. Само то. Провокација, видећемо. Ако је делегат рекао да може да се игра, могу жугани само да се сагну, али се бојим да ћемо у најбољем случају одиграти поновљени меч пред празним трибинама.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Трапа »

Израдише нас шипци мајсторски, ем нас обрукаше заставом ем онај наш мајмун доби батине од њиховог играча :koka:

Image
:mrgreen:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by dacha od bosne »

RTS

уторак, 14. окт 2014, 22:46 -> 23:00

Инцидент на стадиону, ухапшен брат албанског премијера

Брат албанског премијера ухапшен на стадиону Партизана због изазивања инцидента са албанском заставом, потврђено је РТС-у.

Орфи Рама, брат албанског премијера Едија Раме, ухапшен је вечерас у ВИП ложи стадиона Партизана под основаном сумњом да је организовао и руководио инцидентом са албанском заставом после којег је прекинута фудбалска утакмица репрезентација Србије и Албаније.

Фудбалска утакмица између Србије и Албаније прекинута је у Београду у финишу првог полувремена након што се догодио инцидент јер се изнад терена појавио мали летећи објекат са албанском заставом.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Il genio »

Za Djenovu su nam progledali kroz prste, ovog put cemo verovatno da najebemo. Da smo normalna drzava kao sto nismo, ta situacija bi mogla da se iskoristi da se drzava obracuna sa fudbalskom mafijom tako sto bi usla u fudbalski savez i klubove i pocistila sljam. 2-3 godine klubovi i reprezentacija bi bili suspendovani iz takmicenja, ali bi imali priliku da krenemo od nule na zdravi osnovama. Naravno od toga nece biti nista, gledacemo i dalje cirkus kako na reprezentativnom tako i na klubskom nivou.
Post Reply