Фудбалска репрезентација Србије

User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: Националне селекције Србије

Post by Bruce Wayne »

Kakva hemija u ekipi! :shock:

Individualno, ne znam ko ce biti igrac od njih...

Mitrovic- Adriano je vec igracina. Djurdjevic je dobar. Tacnije, svi deluju korektno.
Al ovaj sad prelaz im je najbitniji...naredne 2 godine.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Националне селекције Србије

Post by Константин »

Brian Brendell wrote: Kao jagoda, ovo prvenstvo je pokazatelj kakva nam je omladinska škola. Samo onaj pajser je repki, a ni njemu nije mesto tamo.
Има додуше још неких "наших" који више нису код нас, али је то такође слика наше омладинске школе.

Image

Да нисам гледао рекао бих да је било 1-0, Ожеговић у 90-ој
Врста која изумире
User avatar
Brian Brendell
Звездаш
Posts: 199
Joined: Thu May 16, 2013 10:13 pm

Re: Националне селекције Србије

Post by Brian Brendell »

Константин wrote:
Brian Brendell wrote:Kao jagoda, ovo prvenstvo je pokazatelj kakva nam je omladinska škola. Samo onaj pajser je repki, a ni njemu nije mesto tamo.
Има додуше још неких "наших" који више нису код нас, али је то такође слика наше омладинске школе.
Na to sam prvenstveno i mislio. Ne smatram da kod nas nema talenta, već da nema organizacije.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Националне селекције Србије

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ожеговић на терену неприметан али ван њега предњачи, шабанисањем на жалост!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Националне селекције Србије

Post by Трапа »

Зна ли неко када почиње продаја карата на благајни за меч са Хрватима? Или је можда већ и почела?
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Националне селекције Србије

Post by crazynorth75 »

Ne znam može li ti ovo pomoći?
http://www.fss.rs/sr/coaches/vesti/stor ... D0%B0.html" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Националне селекције Србије

Post by Трапа »

Хвала
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Националне селекције Србије

Post by Либурнија »

Mamić u Beogradu časti večerom srpske sportiste!

J. KERBLER | 03. septembar 2013. 20:25 | Komentara: 9
Predsednik Dinama iz Zagreba planira da u našoj prestonici okupi tridesetak sportista i pokaže da nije srbofob

Image
Zdravko Mamić
Od stalnog dopisnika
ZAGREB

ZDRAVKO Mamić će u četvrtak uveče, uoči velikog meča na „Marakani“, organizovati večeru za tridesetak najpoznatijih sportista Srbije, želeći da im ukaže čast i poštovanje. Alfa i omega Dinama kaže da ga bezrazložno prati naziv srbofoba, jer nikoga ne mrzi, Srbe najmanje. I zato dolazi na „Marakanu“ da glasno navija za Hrvatsku.

Problem s trenerom Dinama je rešio, na klupu će ponovo Branko Ivanković, pa će sasvim moći da se posveti gledanju beogradskog duela. Uvertira je i to što gazda hrvatskog fudbala posećuje treninge u Maksimiru, pažljivo gleda šta Štimac i društvo pripremaju, ali komentare ne daje.




A treninzi su bez publike, jer je Štimac ocenio da igračima treba mir. U utorak ujutro Štimac i treneri su uvežbavali taktiku, a igrači su samo konstatovali da je cilj „otvoriti igru“.

- Nismo bili u Južnoj Africi i želja da odemo u Brazil je velika. Zato nas u Beogradu ne zanima ništa drugo osim pobede - rekao je Ivan Rakitić. - Ne brine nas atmosfera u Beogradu, niti što se rival zove Srbija. Jednostavno, mi želimo da pobedimo i tri boda su nam neophodna.

On je odgovorio i na pitanje o povratku Nemanje Matića u redove „orlova“.

- Ne igramo protiv Matića, već protiv 11 srpskih igrača. Pojedinac je nebitan. U ovom meču sve zavisi od nas i Srbija treba da razmišlja više o nama nego mi o njima.

Hrvatski mediji i dalje slabo prate pripreme za meč u Beogradu, bez posebnih emocija i zvučnih najava.
Maminjo nas ne mrzi! :urra: :travka: Ako sretne Dzaju na Marakani ima da se smjesta upiski od srece. I obeca da ce biti dobar i primjeran pionir! :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Brian Brendell
Звездаш
Posts: 199
Joined: Thu May 16, 2013 10:13 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Brian Brendell »

Ćurčić je pravi JSL trener. Bez Kostića koji je najbolji krilni igrač, bez levonogog igrača, dva defanzivna vezna, sa ošamućenim Jojićem, sa desnonogim levim bekom... Delujemo raštimovano, igrači i linije daleko. Đurđević vam pozicije pokušava uz pomoć Petkovića, ali je to tanko, jer nemaju ispomoć veznog igrača i osuđeni na igru 2 na 3. Strašno...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Либурнија »

Какав ментол, све више и више напредује. :pop:

http://sportal.rs/news.php?news=108629" onclick="window.open(this.href);return false;
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Цоавуја
Новајлија
Posts: 32
Joined: Wed Mar 27, 2013 12:44 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Цоавуја »

Ма није ментол, то ионако жели бар 30% навијача Звезде, док једно добрих 50% боли нека нека ствар за утакмицу. Док они испољавају највећи могући шовинизам у Вуковару, нас заболе да одемо и Звиждимо док се интонира њихова химна у сред Београда. Тужни смо и жалосни.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Либурнија »

Не слажем се. Нека их напраши Велс али Хрватска у Београду...то не.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Ганац »

Либурнија wrote:Не слажем се. Нека их напраши Велс али Хрватска у Београду...то не.
+1!
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Константин »

Сада не постоје више ни теоретске шансе за Бразил гдје смо могли отићи да није било демагогије са подмлађивањем.
Што се тиче меча очекивано, ми више нападали, Хрвати искусно чекали.
У сваком случају Србија 1 бод, Толе 3 бода.
Врста која изумире
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Ганац »

Valjda je sada jasno da selektora nemamo ili da ce vrlo brzo dobiti pedalu,kakav som i kakvu mi reprezentaciju u perspektivi imamo, ali je potrebno da na klupu dovedemo krstenog selektora koji ce znati da pozove prave igrace i da slozi tim.Matic je pokazao kako se igra( nije zasluzio dva zuta) ali smiren i igra napred a ne lopta nazad.Jos naci dobrog golmana pa da kazemo da imamo reprezentaciju.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Post Reply