Фудбалска репрезентација Србије

Post Reply
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Либурнија »

Нису Хрвати ништа плански чекали већ једноставно нису могли. Какав потенцијал имају показали су када су из једине шансе и јединог шута на гол забили. А какав заправо потенцијал има репрезентација Србије, показала је у 1. полувремену када их је сабила и убила. Штета што је накарадан систем и што је био Толе и та багра у савезу, штета што је синиша цјепаница и инаџија, упропастили су ове момке а потенцијал екипе је заиста одличан. Задовољан сам и уиграношћу тима, Матић је разбио и штета што га није било у осталим мечевима због Синишиног усиљеног утјеривања ауторитета, сигуран сам да би било неколико бодова више на конту да је играо. Највећа замјерка је што је данас почео са Ђуричићем а не са нашим Нинетом који би много значио овој младој екипи. Али, то је Синиша. Углавном изгрлио се са Бокшићем и Штимцем.. :roll: А и Мамињо прексиноћ издоминирао на РТС-у, мислим да држи Џајину слику на зиду. Хрвати нас не воле али нас , из мени неког потпуно нејасног разлога, још увијек готиве. И ја готивим њихов национални жар и готово фанатизам када играју за Хрватску. Да смо ми бар пола такви, гдје би нам крај био. Иначе, пријем и није био баш пријатељски и добросусједки иако су се политиканти и дебили попут Пантића, такмичили ко ће да покаже већи степен "љубави" према мојим земљацима. Наравно, од тога нема ништа ако је судити по трибинама што је природно стање ствари иако не лијепо. Начеститам се иначе УЕФА-и. На текму нас и комшија, ти мајмуни пошаљу Швабу и то лошега. Ем, што је навлачио за њих тј. сјецкао игру што је Хрватској која се бранила већим дјелом меча и одговарало, ем што појма нема.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Трапа »

Много ми је жао што су се овај савез и овај селектор задесили баш у квалификацијама за светско првенство у Бразилу. То ће вероватно бити највећи фудбалски догађај у наредних 20-30 година, велика је штета то пропустити. А поврх свега, имали бисмо велико поштовање домаће публике због лика и дела Дејана Петковића. Ал шта да се ради, ко нас је.е кад смо проклети, кад имамо и врхунске играче и тренере, ал једноставно не умемо, драже нам је да крадемо него да направимо здраву причу.
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Ivan Vasev »

Svi govorite o nevidjenom potencijalu. A ko je te igrace selektovao, verovao u njih, pruzio im sansu? K'o da je Miha nasledio reprezentaciju svetskih prvaka a ne selekciju gubitnika kojima su Slovenci i Litvanci drzali fudbalske lekcije?
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by crazynorth75 »

Sreća pa im je sada ovaj izgradio pobjednički mentalitet, te im velesile poput Makedonije ne drže lekcije. Ovaj debakl u kvalifikacijama je isključivo njegova zasluga, iz jedne prosječne grupe nije mogao ni baraž izboriti, a upitno je dal' će ostati i na 3. mjestu u grupi.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Ivan Vasev »

crazynorth75 wrote:Sreća pa im je sada ovaj izgradio pobjednički mentalitet, te im velesile poput Makedonije ne drže lekcije. Ovaj debakl u kvalifikacijama je isključivo njegova zasluga, iz jedne prosječne grupe nije mogao ni baraž izboriti, a upitno je dal' će ostati i na 3. mjestu u grupi.
To je nasa realnost. Vidis da su i u kosarci poceli da nam citaju bukvicu?
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Ганац »

Либурнија wrote:Нису Хрвати ништа плански чекали већ једноставно нису могли. Какав потенцијал имају показали су када су из једине шансе и јединог шута на гол забили. А какав заправо потенцијал има репрезентација Србије, показала је у 1. полувремену када их је сабила и убила. Штета што је накарадан систем и што је био Толе и та багра у савезу, штета што је синиша цјепаница и инаџија, упропастили су ове момке а потенцијал екипе је заиста одличан. Задовољан сам и уиграношћу тима, Матић је разбио и штета што га није било у осталим мечевима због Синишиног усиљеног утјеривања ауторитета, сигуран сам да би било неколико бодова више на конту да је играо. Највећа замјерка је што је данас почео са Ђуричићем а не са нашим Нинетом који би много значио овој младој екипи. Али, то је Синиша. Углавном изгрлио се са Бокшићем и Штимцем.. :roll: А и Мамињо прексиноћ издоминирао на РТС-у, мислим да држи Џајину слику на зиду. Хрвати нас не воле али нас , из мени неког потпуно нејасног разлога, још увијек готиве. И ја готивим њихов национални жар и готово фанатизам када играју за Хрватску. Да смо ми бар пола такви, гдје би нам крај био. Иначе, пријем и није био баш пријатељски и добросусједки иако су се политиканти и дебили попут Пантића, такмичили ко ће да покаже већи степен "љубави" према мојим земљацима. Наравно, од тога нема ништа ако је судити по трибинама што је природно стање ствари иако не лијепо. Начеститам се иначе УЕФА-и. На текму нас и комшија, ти мајмуни пошаљу Швабу и то лошега. Ем, што је навлачио за њих тј. сјецкао игру што је Хрватској која се бранила већим дјелом меча и одговарало, ем што појма нема.
Sudija je kvaliteta za TSL, nema veze o fudbalu ali je podoban, tako je i sudio i Matica sa dva zuta poslao u svlacionicu a njihove startove i opstrukciju igre je sve osim Simunica prevideo.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by garnett »

http://www.mondo.rs/a613120/Sport/Fudba ... prema.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Tole: Ponuda za Mihu se sprema
Tomislav Karadžić rekao za "Sport" da će Siniši Mihajloviću, najverovatnije, biti ponuđen novi ugovor.
toliko o tome da se tole povlaci :koka:
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Holden »

Ivan Vasev wrote:
crazynorth75 wrote:Sreća pa im je sada ovaj izgradio pobjednički mentalitet, te im velesile poput Makedonije ne drže lekcije. Ovaj debakl u kvalifikacijama je isključivo njegova zasluga, iz jedne prosječne grupe nije mogao ni baraž izboriti, a upitno je dal' će ostati i na 3. mjestu u grupi.
To je nasa realnost. Vidis da su i u kosarci poceli da nam citaju bukvicu?
To je naša realnost ako igraju Stevanovići, Radovanovići, Fejse i Šćepakadabre, i nije naša realnost da nas osakaćena Makedonija gde je u tom trenutku najbolji igrač bio jebeni Agim Ibraimi iz Maribora.
Jedino se nadam da ćemo ih odvaliti u BG, tek toliko da malo prestanu sa k***enjem. Pa makar i Šćepa dao gol.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Najdoski dr. Ilija »

По свој прилици треба да их одвалимо у Јагодини!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Holden »

Tačno, zaboravio sam na priče o selu.
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by garnett »

svaki put kad je stoka u situaciji da ne sme da kiksne, oni dolaze do pobede milom ili silom, ja vise nemam reci..
ne mozemo mi njima ni da prismrdimo, namestamo mi, namestaju oni, al oni uvek za dlaku vise i taman koliko im treba za titulu...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Константин »

Онај мали Андрија Живковић са 17 година редовно меће, избацио Ранковог пулена Луку ладно из 11. А код нас срамотно непсремни Ишијас ладно узима мјесто Вукану Савићевићу.
Врста која изумире
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Либурнија »

Ту долазимо до оног дјела приче у коме смо сами великим дјелом криви за своју пропаст.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Либурнија »

Gledam tekmu u NS. 8kila ljudi al svaki Mustafin kontakt s loptom zvizduci. :mrgreen:

Izlazi Deki! :cry:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Banex »

Evo i mene sa utakmice Srbija - Japan. Bio sam samo iz jednog razloga a to je da pozdravim i ispratim aplauzom Dekija, i tako mu se na simboličan način zahvalim za sve što je učinio za reprezentaciju Srbije, Zvezdu i srpski fudbal. Dobio je stvarno gromoglasan aplauz. Ceo stadion mu je aplaudirao. Kada sam video da izlazi u desetom minutu prvo sam se začudio zašto toliko rano, ali onda sam se setio da takmičarsku utakimicu nije odigrao jako dugo, tako da je logično..Nema veze, daleko od toga da će mu neko zameriti.
Od tog trenutka, kada se utakmica nastavila, nastala je prava fudbalska uspavanka. Ono naše poznato, davljenje lopte, sporost, bezidejnost, ni Japan nije bio bolji ali je imao veću inicijativu od nas. Bar se meni tako činilo na tribinama. Tako da sam otišao na poluvremenu.
Sad vidim da smo nekako dali dva gola u drugom poluvremenu. Ali i dalje je to jako loše, sa sve dunsterom Mihajlovićem na čelu...drago mi je što sam "naterao" sebe da me ne tangira više kako igra naša reprezentacija. Možda kad (i ako) ode dotični sa funkcije selektora i onaj starac sa čela saveza bude nešto bolje.

DEJANE HVALA JOŠ JEDNOM ZA SVE !!! :zastavaSRB: :zastavaGRB:
"Mladenović vara Liveranija !"
Post Reply