Фудбалска репрезентација Србије

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Ганац »

Либурнија wrote:Plus sto batica ima americki pasos. Tako da... "nesporazum" ce biti zagladjen po ubrzanoj proceduri nakon intervencije zamjenice kafe-kuvarice iz americke ambasade. Ovim putem bih takodje da se nacestitam mile keve blistavim umovima koji su sredili igranje Srba I Siptara u istoj grupi. Ti, ili su prejako piglu ili do koske pokvareni i sracunati, treceg nema.
Ганац wrote:Ubeđen sam da se zbog repova iz Đenove nama ne piše ni malo dobro (a kakvi su navijači, teško mi ovo pada, i ne zaslužujemo.
Djenova je bila prava stvar koja nazalost nije ispunila cilj. Bubasvabe i pacovi prezivljavaju i atomski rat. Parola "Zvezdini su navijaci od atomske bombe jaci" nije vise aktuelna... koja od gore navedene dvije zivine je Tole a koja Vesic, neka bude prepusteno umjetnickoj slobodi.

Nije mi jasno, kako je onaj postupak u Đenovi bio "prava stvar"? Samo je bacio ljagu na Srbiju i naš fudbal, korist su imali Italijani.
Ako su u pitanju vesić i tole opet je pogrešna stvar, njima nije nedostajala dlaka sa glave ( i vrišti im ono za ove glupe poteze huligana, oni i dalje vedre i oblače pooo srpskom fudbalu).
Ono što je urađeno u Đenovi je urađeno protiv srpskog sporta, Zvezda je bila slaba(kao i sada) zbog lošeg i lopovskog rukovodstva, zbog loših igrača, zbog mogućnosti da navijači "postrojavaju" igrače i onda se osete mnogo važnim. Navijač je tu iz ljubavi prema klubu i njegovo je da bodri tim na terenu a ne da vodi klupsku politiku.
vesić i tole se smenjuju u Srbiji a ne u Đenovi, grobarska mafija se raskrinkava u Srbiji a ne u Đenovi i protiv njih se borimo ovde.
Onaj sopotski bilmez u koga sam na početku verovao i ekipa oko njega je sa svojim "lepa brena za četiri osobe" sistemom napravila od našeg kluba provincijski klub, jedina svetla stvar je bio Robi.
Mene lično zanima šta ima navijač da traži na terenu? Ako su peglali Andreja, mogli su i ove majmune, e onda bi ove jajare iz Albanije bile primereno kažnjene od strane UEFA.

P.S. Liburnija, drago mi je da vidim da opet pišeš.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Константин »

Прије само пар мјесеци:
http://www.kurir-info.rs/sport/fudbal/f ... ak-1481539" onclick="window.open(this.href);return false;

сада:
http://novosti.rs/vesti/sport.294.html: ... t-Albanije" onclick="window.open(this.href);return false;

Како нема ама баш нико од новинара у Србији да пронађе ову шупчину Ружића да га пита коју?

Иначе да ли је неко упратио када изричу казну ови из УЕФА?
Врста која изумире
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Najdoski dr. Ilija »

23.10. следећи четвртак
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Либурнија »

Ганац wrote:
Либурнија wrote:Plus sto batica ima americki pasos. Tako da... "nesporazum" ce biti zagladjen po ubrzanoj proceduri nakon intervencije zamjenice kafe-kuvarice iz americke ambasade. Ovim putem bih takodje da se nacestitam mile keve blistavim umovima koji su sredili igranje Srba I Siptara u istoj grupi. Ti, ili su prejako piglu ili do koske pokvareni i sracunati, treceg nema.
Ганац wrote:Ubeđen sam da se zbog repova iz Đenove nama ne piše ni malo dobro (a kakvi su navijači, teško mi ovo pada, i ne zaslužujemo.
Djenova je bila prava stvar koja nazalost nije ispunila cilj. Bubasvabe i pacovi prezivljavaju i atomski rat. Parola "Zvezdini su navijaci od atomske bombe jaci" nije vise aktuelna... koja od gore navedene dvije zivine je Tole a koja Vesic, neka bude prepusteno umjetnickoj slobodi.

Nije mi jasno, kako je onaj postupak u Đenovi bio "prava stvar"? Samo je bacio ljagu na Srbiju i naš fudbal,
Ono što je urađeno u Đenovi je urađeno protiv srpskog sporta.

P.S. Liburnija, drago mi je da vidim da opet pišeš.
Не бих нашироко и надугачко - против олоша се не може увијек витешки. Када погледаш оно од синоћ, примјећујеш и да људи умјеренији од мене развијају екстремне емоције. Нажалост, колико год Србе успореживали, чак их и називали "малим Русима", немамо ми нажалост много од руског мота у нама пошто је нама глава обично врућа ондје гдје би требала бити сабрана а срце да је води само у одсудним моментима. Тако и синоћ...највећи проблем је заправо што је на оној справи умјесто оне крпетине могла бити рецимо бомба. А то је већ јако реалан проблем а не више симболички. Мада, онај који контролише ове шиптарске провокаторе не би вјероватно дозволио да дође до тога пошто му то и није циљ већ вјероватно компромитација служби које ће онда еФБиАј да позлати. Случајно баш пред долазак Довле, не.

Што се тиче сопоћанина, Весића и осталих гробара и Гробара у ФК ЦЗ, написао сам већ елаборате о томе. Требало је то жешће али нису ни они сисали весло па да не знају како подићи маси или је успавати. Терза је исто изашао из тог шињела, чак је један од елитних прототипа...
Spoiler: show
Ганац wrote: P.S. Liburnija, drago mi je da vidim da opet pišeš.
Хвала.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Ганац »

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fu ... to-zastave" onclick="window.open(this.href);return false;
Ipak ima nade da nas neće izbaciti.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Ганац »

Либурнија wrote:
Не бих нашироко и надугачко - против олоша се не може увијек витешки. Када погледаш оно од синоћ, примјећујеш и да људи умјеренији од мене развијају екстремне емоције. Нажалост, колико год Србе успореживали, чак их и називали "малим Русима", немамо ми нажалост много од руског мота у нама пошто је нама глава обично врућа ондје гдје би требала бити сабрана а срце да је води само у одсудним моментима. Тако и синоћ...највећи проблем је заправо што је на оној справи умјесто оне крпетине могла бити рецимо бомба. А то је већ јако реалан проблем а не више симболички. Мада, онај који контролише ове шиптарске провокаторе не би вјероватно дозволио да дође до тога пошто му то и није циљ већ вјероватно компромитација служби које ће онда еФБиАј да позлати. Случајно баш пред долазак Довле, не.

Што се тиче сопоћанина, Весића и осталих гробара и Гробара у ФК ЦЗ, написао сам већ елаборате о томе. Требало је то жешће али нису ни они сисали весло па да не знају како подићи маси или је успавати. Терза је исто изашао из тог шињела, чак је један од елитних прототипа...
Spoiler: show
Ганац wrote:
P.S. Liburnija, drago mi je da vidim da opet pišeš.
Хвала.
Potpuno se slažem sa tobom po pitanju ovoga gore napisanog.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Il genio »

Nezvanicno, igra se nova utakmica na neutralnom terenu i bez publike do kraja kvalifikacija, sad rekose na RTS-u.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by МоСа ВерСе »

Ко ће у сто маркЕ да Толе и даље остаје преЦедник? :lol: :lol:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Beara_Vladimir »

Što bi rekao Đorđe Čvarkov, kao da su kolektivno oslobođeni od fiskulture. Međutim, nije problem u njima. Riba smrdi od glave.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by carapan »

I kako ono rece Savo MIlosevic juce : "Karadzic ima apsolutno poverenje fudbalske Srbije..."

I nista covek nije pogresio.. Danas fudbalsku Srbiju, cine Djoric, Karadzic, Milanovic, Djuric, Rasa Babic, Borovnica, Curkovic...Sve strucnjak do strucnjaka, sve fudbalski znalac do znalca..

Image

I sve ovo sto se desava je samo posledica toga, sto takvi strucnjaci, takvi velemajstori, zare i pale ovom jadnom Srbijom..Klupski fudba nikada gori, gde onaj mali vojni klub kanta ko stigne u Evropi, gde kuci primis 4 laka komada od Besiktasa, gde te neki Asteras nakanta samo tako, gde reprezentacija nikada gora, evo 4-te kvalifikacije za neko klupsko takmicenje, gde svakoga dana padamo sve nize i nize na zvanicnoj lestvici fudbalskog sveta... Ali ovaj fudbal uvek ima nekog Savu, nekog Djoru koji ce da nam kazu kako je mnogo uradjeno, kako je Karadzic mesija licno fudbalske Srbije..

Ovaj fudbal je u zemlji Srbiji propao, a na njegovom celu je sve go mafijas i lopov !! Ovom fudbalu ovde generalno spasa nema, dok ova bagra ijedan dan sedi na svojim pozicijama..

I zato manje se nervirajte, jer koliko danas ili sutra ce neko od njih da izadje i da nam objasni, da je reprezentacija podmladjena mladjanim Dankom i da je sve ovo spremanje terena za SP u Kataru ili na Madagaskaru..

:povraca:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Либурнија »

РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Либурнија »

Каква безобразно безмуда партија српских ведета. Мустафа, Коларов, Настасић, Ивановић и Баста тотално префорсирани против португалских брзанаца, који ем боље знају лопте, ем су бржи, паметније се крећу и кудикамо брже размишљају у игри.
Ергела, "доминантни" шампион, Фаљи и продавац му Миха, Толе, новинарски увлакачи и бурекџије масне браде срозали су српски репрезентативни фудбал на најниже гране икада! Оном Љајићу и Пичкецу баш као и Ђуричићу и Тошићу требало би прво опалити неколико васпитних због онакве приказане безмудости и курцобоље а неке и маршнути скроз из репрезентације. Ниједне уигране акције, никаква кретња, с онаквим играчима они направише Јавор. Ништа логичније него да им "тренер" буде јаворовац. Једина свјетла тачка Матић :hail: , лик са мудима до пода и зналац, за разлику од осталих ергела-фолираната и навиканих звијезда. Послије насилне смјене Радомира кренуо је и суноврат у деценијску већ апстиненцију од великих завршних турнира. Па тако и од ЕП у фромату 24 екипе гдје се не можеш квалификовати само ако баш нећеш. Нека, ништа боље ни не заслужују.

П.С. Може ли ми неко објаснити која је идеја јаворовца стављање Раге у тим поред Матића а све против ових технички поткованих португалских осица?! :isuse: Да није можда то Рагин допринос у градњи игре и брзој транзицији из одбране у напад?! :foot (10):
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Il genio »

Cinjenica je da zonsko branjenje kornera ume da bude veoma efektno, ali je za to potrebno mnogo vremena za uigravanje. Trenerima u klubovima je potrebno bar polusezona, gde imaju 10ak utakmica i nekoliko desetina treninga. Dok se to ne dogodi, ekipe umeju da izgledaju bas nemocno i nesigurno. Secam se koliko je samo Liverpul primio golova dok Benitez nije slozio kockice. Odmah posle prvog kornera bilo mi je jasno da cemo primiti gol.
Sto se tice izbora igraca, nisam nesto mnogo razmisljao, ali deluje mi da je to najbolje sto imao. Mozda neka promena poput Petrovica, ali nista spektakularno. Za razliku od Mihajlovica, nemam zamerki na izbor igraca. Ipak ovaj tim, takav kakav je, moze, da ne kazem mora mnogo bolje. Sramota je sto cemo i pored ovako lakog formata, gde dva idu dirketno, a treci u kvalifikacije, propustiti jos jedno veliko takmicenje. To je po meni krivica raznih selektora sto su prodefilovali u poslednjih 5 godina, iako riba smrdi od glave. Jedan iole strucan, koji bi uspeo da napravi hemiju u ekipi, poput Antica onomad, napravio bi u najmanju ruku pristojne rezultate. Nadao sam se da ce to biti Mihajlovic ili Advokat, medjutim svako iz svojih razloga je zakazao. Od Pizona i Curcica, uz duzno postovanje ovog prvog, nista nisam ni ocekivao.
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by redneck »

Jebo im tole i cure mater sakatu,
dok je ovaj i ovakav fss,
Srbija u drustvu andore
Prvipickousti drzi ove fss govnare i dok se to zmijsko leglo ne ocisti i ne spali napalmom-nema napretka.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Фудбалска репрезентација Србије

Post by Константин »

Дрво јаворово, нисам ништа ни очекивао. Генерално већ један дужи период ово је један велики излог, а комерцијалисти се боре за своје производе, ко ће на прву рафу до улаза у радњу.
Врста која изумире
Post Reply