УЕФА Лига Шампиона

Николај Кузњецов

УЕФА Лига Шампиона

Post by Николај Кузњецов »

Значи, док не буде било прилике да се пише на фудбалу :rakija: о овј теми можемо овдје.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: УЕФА Лига Шампиона

Post by crazynorth75 »

Sa Pintu: Murinjo je najbolji, želim mu sreću

23. april 2013. 13:05 > 15:14
"Za mene je Bajern - Barselona finale pre finala, ali mom prijatelju Žoze Murinju želim da prođe u finale i osvoji Ligu šampiona. On je najbolji trener na svetu".

Image
Rikardo Sa Pintu, trener fudbalera Crvene zvezde, biće kao i "pola planete" u utorak i sredu uveče uz "male ekrane" i pratiće prvo utakmicu Bajern Minhen - Barselona, a onda i Borusija Dortmund - Real Madrid.

On je za MONDO pristao da prokomentariše dva polufinalna para Lige šampiona i ukratko kaže da je fan igre koju gaji Bajern Minhen, da je nemoguće predvideti ishod duela Bajern - Barselona dok se ne vidi da li je Lionel Mesi zdrav, ali da je to svakako "finale pre finala", dok u drugom dvomeču hvali Borusiju, ali vidi Real kao budućeg finalistu.

Njegova priča o završnici Lige šampiona u prvom licu izgleda ovako:

"Za mene je Bajern - Barselonavfinale pre finala. Naravno, očekujem da u finale ode Real Madrid, ali prema svemu prikazanom ove sezone, a da je žreb dozvolio, finale bi trebalo da bude Bajern Minhen - Barselona. Ta dva tima igraju tehnički najbolji fudbal u Evropi".

"Ako me pitate ko će proći u duelu Barselona - Bajern, ne mogu da odgovorim dok ne budem znao, prvo da li će igrati Lionel Mesi, a onda i da li će biti potpuno spreman. Barselona nije ista sa i bez Mesija i protiv tima kakav je Bajern, koji ima fantastičnu sezonu, to je veoma bitna stvar".

"Barselona ima model igre koji traje jako dugo i koji je superioran, ali čak i taj model nije isti sa i bez Mesija na terenu. Teško je bilo šta predvideti pre nego što vidimo u kakvom će sastavu nastupiti Barselona".

"Bajern je snažan tim, ali svaki igrač je odličan individualac. Oni su pravi 'ljudi', fizički snažni, ozbiljni, koncentrisani, deluje kao da je svaki igrač Bajerna u zenitu karijere i igraju kao tim i moram da kažem da sam pristalica fudbala koji prikazuje Bajern".

Image
"Dortmund je zanimljiva ekipa, pravi tim sa radničkim duhom, koji mnogo trenira i to potom primenjuje na terenu, imaju jedinstvo i neosporan talenat. Oni 90 minuta veruju u sve i mogu da pobede bilo koga na svetu, dve godine su bili šampioni Nemačke i išli korak po korak u Evropi, ali mi se čini da su došli do prepreke koju ne mogu da preskoče. Mislim da će Real Madrid proći u finale".

"Ako Real bude imao sve igrače na raspolaganju, onda će imati bolji tim od Dortmunda na terenu i verujem da će to na kraju presuditi. Čista razlika u kvalitetu".

"Poznajem Murinja, naravno, a ako me pitate čiji rad najviše cenim od četvorice trenera učesnika polufinala, bez obzira što sam Portugalac, smatram da je Murinjo trenutno najbolji trener na svetu. Rekao bih to i da Murinjo nije Portugalac".

"Znam ga lično, prijatelji smo, znam njegovu metodologiju rada. Ne čujemo se često, ali imamo sjajan odnos i nadam se da će proći u finale i da će osvojiti Ligu šampiona".

Za osam dana videćemo kakav je Sa Pintu prognozer...

(N. J. - MONDO, foto: MN Press)
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: УЕФА Лига Шампиона

Post by EmptyClip »

Не памтим боље одиграну утакмицу у погледу тактике од ове коју је одиграо Бајерн. Капа доле, мајстори су. Највеће је штета што Хајнкес одлази.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: УЕФА Лига Шампиона

Post by crazynorth75 »

I meni je žao Hajnkesa...Sve nekako i sjajna partija i taktika i ambijent, ali mene je impresionirao onaj Bajernov visoki presing u 90. minutu, pa u nadoknadi još korner izvode. Živim za dan kad će se Zvezda tako ponašati, bar u srpskoj ligi...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: УЕФА Лига Шампиона

Post by Трапа »

При резултату 4-0 (па и 2-0) Звезда се никад неће тако понашати, јер то није у менталитету нашег народа.
РС Либурнија

Re: УЕФА Лига Шампиона

Post by РС Либурнија »

Јесте Барселона била лоша и јесте Бајерн био добар али резултат је превисок. Реално би било 2-0 али јбг... Барса није уопште у форми а Бајерн је у антологијској серији, никада јачи.

Ули Хенес је иначе у марту већ био притворен па је пуштен уз кауцију од 5 милиона евра. Бекенбауер и Румениге му изразили подршку, кажу стојимо иза њега без обзира на све. Шта би се десило да је то исто урадио Џаја, мсм, то што и Хенес а развлачили смо га и овако без доказа? Мајстори смо да једемо своје месо, свака нам част.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: УЕФА Лига Шампиона

Post by crazynorth75 »

Al' ugaziše Švabe ove Špance, bruka... 8:1 u dva dana.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: УЕФА Лига Шампиона

Post by Константин »

Мене је фасцинирала швапска стабилност.
Бајерн води одлазећи Хајкенс не да се не осјети, него како иде првенство они све бољи и бољи.
Борусија продаје Гецеа љутом ривалу уочи полуфинала ЛШ, пале се дресови велико незадовољство навијача, а они изрешеташе мрежу једног Реала.
Врста која изумире
User avatar
Nickcooler
Bloger
Posts: 193
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:08 am
Location: Лозница- Београд
Contact:

Re: УЕФА Лига Шампиона

Post by Nickcooler »

Константин wrote:Мене је фасцинирала швапска стабилност.
Бајерн води одлазећи Хајкенс не да се не осјети, него како иде првенство они све бољи и бољи.
Борусија продаје Гецеа љутом ривалу уочи полуфинала ЛШ, пале се дресови велико незадовољство навијача, а они изрешеташе мрежу једног Реала.
Ваљда Левандовског... :matis:

А што се тиче Милионера вечерас, само ћу рећи: СВАКА ЧАСТ! А Мурињо рукама Клоп, Клоп, Клоп, аплаудира. :srbinosm:
Југовић, Југовић до Панчева, Југовић... Просинечки је ту, Просинечки... Михајловић у средину... 2:2! Гол, гол, гол, гол... Небо се отворило! Стадион је експлодирао!
РС Либурнија

Re: УЕФА Лига Шампиона

Post by РС Либурнија »

Nickcooler wrote:
Константин wrote:Мене је фасцинирала швапска стабилност.
Бајерн води одлазећи Хајкенс не да се не осјети, него како иде првенство они све бољи и бољи.
Борусија продаје Гецеа љутом ривалу уочи полуфинала ЛШ, пале се дресови велико незадовољство навијача, а они изрешеташе мрежу једног Реала.
Ваљда Левандовског... :matis:
Не, Гецеа за 37 милиона евра :o Бајерну.
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: УЕФА Лига Шампиона

Post by ajkula »

i gecea i levandovskog.

ja se ne sjecam da je neka murinjova ekipa igrala onako neorganizovano.
imao sam utisak da ih vodi srpski murinjo :).
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
РС Либурнија

Re: УЕФА Лига Шампиона

Post by РС Либурнија »

Ко то каже за Левандовског? Клоп јучер даје изјаву да се још ништа не зна и да овај има уговор још за слиједећу годину. Никакав трансфер у Бајерн се не спомиње. Једино је око Гецеа све готово па је настала фрка као и око сваког играча кога је Бајерн преотео највећим ривалима у Бундеслиги.
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: УЕФА Лига Шампиона

Post by ajkula »

imas pm liburnija.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: УЕФА Лига Шампиона

Post by Трапа »

РС Либурнија wrote:Ко то каже за Левандовског? Клоп јучер даје изјаву да се још ништа не зна и да овај има уговор још за слиједећу годину. Никакав трансфер у Бајерн се не спомиње. Једино је око Гецеа све готово па је настала фрка као и око сваког играча кога је Бајерн преотео највећим ривалима у Бундеслиги.
http://www.mozzartsport.com/vesti/never ... vandovskog

"Postigli smo dogovor sa drugim klubom i naša namera je da na leto promenimo sredinu. Svi zahtevi Borusije biće ispunjeni", rekao je Bartel za Bild.

Наше бурегџинице све знају :kreza: Ал није још дефинитивно дал ће у Бајерн или у иностранство.

Елем, оно што мени никад неће бити јасно јесте зашто тај мали Геце прелази у Бајерн (или било који други Шваба који пређе у супарнички клуб). Као мало новца има у Дортмунду па му треба још? Зашто људи имају толику потребу да испадну говна, продају клуб у коме су поникли и разочарају армију навијача? И сад он треба да буде неко на кога ће се деца угледати, спортиста за пример, **** им пас матер свима. Живим за дан кад ће пући тај надувани фудбалски мехур, спорт се вратити поштенима, а материјалисти одлепршати у неке друге области.
РС Либурнија

Re: УЕФА Лига Шампиона

Post by РС Либурнија »

Има 37 милиона разлога зашто прелази. Борусија ће наћи замјену у виду неког новог вундеркинда, баш као што су нашли за Сахина, баш као и за Кагаву. Далеко од тога да Борусији не треба лова, треба итекако.
Post Reply