Јелен Супер Лига

User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by carapan »

http://www.mozzartsport.com/vesti/grbic-u-partizanu" onclick="window.open(this.href);return false;

Naslov sve objasnio..
Partizan ponovo kupovao kod Ramadanija: Grbić u Humskoj!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by carapan »

http://www.kurir-info.rs/dragan-duric-n ... nak-890485" onclick="window.open(this.href);return false;

Ali naslov slike : Dzaba je prodao veru za veceru.. :smeh:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Константин »

http://www.zurnal.rs/2013/07/15/novi-su ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Свјежа крв у ТСЛ у пријатељском мечу без голова. Ојха
Врста која изумире
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Либурнија »

Наређење од "Елиот Неса"?!
FSS: Ukinuti vlasništva menadžera i menadžerskih agencija nad pravima igrača

24 jul 2013 | 16:22(6)

Image

Fudbalski savez Srbije (FSS) predložio je sistemske promene u funkcionisanju fudbalskog sporta u Srbiji. Tokom sastanka u Ministarstvu omladine i sporta u Vladi Republike Srbije predstavnici FSS su načeli temu "Srpski klupski sport - smernice razvoja, modeli finansiranja i perspektive", a materijal je prezentovao generalni sekretar FSS Zoran Laković. Fudbalski savez Srbije smatra da predložena rešenja, ukoliko se ugrade u zakonsku regulativu Republike Srbije, prvenstveno u važeći Zakon o sportu, mogu pomoći u stvaranju povoljnijeg ambijenta za funkcionisanje srpskog sporta, odnosno u konkretnom slučaju fudbala.

Inicijative FS Srbije odnose se na sledeća pitanja:

1. Omogućiti transformaciju fudbalskih klubova u privredna društva.
2. Definisati kompletnu poresku politiku u oblasti sporta.
3. Utvrditi vlasničku strukturu i imovinska prava fudbalskih klubova, kao i upravljanje istim.
4. Ukinuti vlasništva trećih lica (menadžera i menadžerskih agencija) nad budućim ekonomskim pravima igrača prilikom njihovih transfera.

- Fudbalski savez Srbije ovim dopisom pokreće određene inicijative za preduzimanje kompleksnih mera, a u cilju unapređenja stanja u srpskom sportu - prvenstveno fudbalu. Verujemo da će naši predlozi dovesti do izmena zakonskih rešenja propisanih Zakonom o sportu, kao i do izmena i dopuna drugih relevantnih propisa koji neposredno ili posredno utiču na obavljanje sportskih aktivnosti i delatnosti u Republici Srbiji. Verujemo da će predložene mere iz ovih inicijativa pomoći u stvaranju povoljnijeg ambijenta (ekonomskog, pravnog, infrastrukturnog), za kvalitativne promene u sistemu sporta u Srbiji - kaže se, između ostalog, u saopštenju Fudbalskog saveza Srbije.

http://sportal.rs/news.php?news=106025" onclick="window.open(this.href);return false;
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Rajko »

Имам неки врло чудан осећај да ће Војводина да узме титулу ове сезоне. :D Можете ме сматрати лудим, али сви услови за то су испуњени. Имају одличног тренера, појачали су се више него ми и гробље. Имају стабилан тим, и играју под много мањим притиском. Уз све то, Толе је у великом проблему тренутно, па и ако остане ту где јесте, нешто не верујем да ће се намештати као раније, а то је још једна предност за Вошу. Они већ годинама немају проблема у међусобним сусретима са нама и партизаном, увек их спутају те мање утакмице...које партизан затвара. Наравно, свестан сам колико то нереално звучи у овом тренутку, али далеко од тога да је немогуће.
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Јелен Супер Лига

Post by Banex »

Baš sam i ja hteo nešto o tome da napišem.
Mislim da Vojvodina prvi put posle x godina ima zaista ozbiljnog trenera i to na startu sezone ! To se vidi i po ovim kvalifikacijama za LE gde se Voša uvek mučila iako nije imala slabije timove od npr. ovog koji danas ima. Ali uvek je imala nekog trenera šarlatana, metiljavka ili jednostavno demagoga iz batađorine škole. E sad, i Nikolić formalno jeste batađorina škola ali kod njega se jednostavno vidi da je trener modernih shvatanja, da ne ulazim sad u detalje, i da nije potpao pod uticaj svojih mentora. Ima i konačno pred sobom vrlo jaku ekipu (Rad to nikada nije bio) i priliku da pokaže šta zna, a i Vojvodina bi trebalo da ove sezone bude ozbiljnija nego ikad u prvenstvu Srbije. I drago mi je zbog toga. Naravno, voleo bi da poredak na kraju bude: 1. Zvezda, 2. Voša, 3. Jagodina itd. :D Mada, moram da napomenem da sam se više puta uverio da oni najprivrženiji navijači Vojvodine MRZE Zvezdu (i Partizan), iako mislim da navijači Zvezde uopšte NE MRZE Vojvodinu. Za navijače Partizana nisam baš siguran.. Ali to je onaj njihov sindrom titovih blizanaca koji možda donekle stoji, ali svakako ne u toj meri koliko oni tvrde, da ne kažem kukaju. I onda dođe finale kupa gde najzad nema ni jednog titovog blizanca i oni ne mogu ni jedan gol da daju Jagodini. :twak:
Samo još da kažem da ne mislim da su uradili bolji prelazni rok od Zvezde, ali mislim da nemaju, ukupno gledano, slabiji tim ni od Zvezde ni od Partizana, a čini mi se da imaju malo boljeg trenera (bar mi za sad tako deluje) i od Zvezde i od Partizana. Tako da sigurno imaju OGROMNU šansu da konačno uzmu titulu ove sezone, što bi opet gledano sa naše tačke gledišta bila tragedija za Crvenu zvezdu i nastavak crne serije.
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Il genio »

User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Јелен Супер Лига

Post by Banex »

http://www.mondo.rs/a602285/Sport/Fudba ... -Kule.html" onclick="window.open(this.href);return false;

I nije da mi je nešto mnogo žao. Klub koji je godinama, pa i decenijama bio poznat po "sumnjivim" fudbalskim dešavanjima, bahaćenju dugogodišnjeg predsednika (idiota) Nikole Džombe i jednim od najružnijih stadiona u superligi čije su tribine večito bile prazne, osim kad su gostovali Zvezda i Partizan pa se Džomba bahatio sa paprenim cenama karata...Čak ni Kuljani nisu dolazili da gledaju taj klub, što je Džomba i sam rekao jednom prilikom. Tako da ne treba da nam je žao ni Kuljana ni Kule, eventualno tih 20-30 fudbalera koji su bili na platnom spisku kluba a sad su ostali bez posla. Ako su i neki klinci tu trenirali siguran sam da će naći neko drugo mesto.
Ne znam propozicije takmičenja, ali mislim da bi jedino pravilno rešenje bilo da upražnjeno mesto popuni trećeplasirana ekipa iz prošlogodišnje Prve Lige Srbije. Mada nije ni to sad tako lako uraditi na manje od dve nedelje do početka prvenstva.
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Јелен Супер Лига

Post by EmptyClip »

Не постоји клуб који се није бавио сумњивим радњама.
Штостиче Џомбе, ни ми ту не заостајео, имамо пар својих џомбастих примерака.


Мени су они симпа били откад је џомбави малоумник отишао. Питај бога шта се ту издешавало, мутна прича.
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Ariljac »

Deo clanka na Sprtalu mi je zapao za oko:
- Aleksandar najpre želi medalju sa reprezentacijom, a posle toga će potpisati za Anderleht. Zaista želi da dođe. Iako postoji interes italijanskih, engleskih i ruskih klubova, koji su spremni da plate i 15 miliona evra, Mitrović će doći u Brisel. Dali smo reč Anderlehtu i srećan sam što će moj bivši klub dobiti takvog igrača. Belgijski mediji pišu da će prvak te zemlje platiti Partizanu rekordnih pet miliona evra, dve i po odmah, a preostali iznos do 2015. godine.
Karakter Djura ne haje za pare,sta ima veze sto neki tamo Italijani nude 3 puta vise on je dao rec i ostaje pri svome!
Samo mi nije jasno kako ovog novinara ne bi sramota da napise ovako nesto?
Doduse covek je samo preneo ono sto Jestro-gol rece.I ostade ziv.
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Ivan Vasev »

Vodja Grobara skinuo kapitensku traku Marku Scepovicu:

Image

Image

Ovo je ludilo,ovo vise nije sport!?
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Јелен Супер Лига

Post by musemic »

Ivan Vasev wrote:Vodja Grobara skinuo kapitensku traku Marku Scepovicu:

Image

Image

Ovo je ludilo,ovo vise nije sport!?
:pop:
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Константин »

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... sam-je-dao" onclick="window.open(this.href);return false;
:jelenko:
Врста која изумире
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Il genio »

User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Либурнија »

Ајде да причамо о томе шта ради осигурање и полиција. Навијачи као навијачи, фудбалери као фудбалери, ништа сензационално, оваквих "излива љубави" има и у Њемачкој ајде да се не лажемо, не треба ту јадну Србију баш увијек истицати као бабарогу првоборца. Али у Швабији мурија и осигурање раде свој посао непогрешиво, углавном. Да не говоримо о томе да им таксиста налази тренера (да је тако, ја бих се већ одавно уградио у плату Магата, Аугенталера и осталих који су тренирали локалног Бундеслигаша овдје. :matis: :kreza:).
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Post Reply