Јелен Супер Лига

User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by ajkula »

http://sport26.rs/strana.php?IDs=274&na ... 000%20evra" onclick="window.open(this.href);return false;

:lol: kakav portal. ko sve pise ljudi moji.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Трапа »

Lola je shvatio da ga preterano trošenje novca ne čini srećnim, tako da zarađeni novac koristi mudro i ulaže u poslove i nekretnine.

Лола зеленаш :lol: А сирома' није хтео камату већ је тешка срца морао да прихвати да не увреди другаре.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by carapan »

Jagodina je bila nas klub, cak smo im jednom i pripreme kod Lukica i Vesica platili, i u Tursku isli zajedno sa nasim igracima.. To nemojte da zaboravite, vec da pisemo istinu samo..

Pobedili nas jesu, ali kako? Jel onaj sudija sudio penal dva metra van 16-ca?! Nije vreme ni mesto naravno da se prica oko toga, ali sa Jagodincima smo uvek imali odlican odnos van terena, a sta ce da bude sada u cetvrtak iskreno ne znam..

Nama treba pobeda i nista drugo ne dolazi u obzir, imaju dobar tim i to stoji, ali ovo moramo da pobedimo...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Il genio »

carapan wrote:Jagodina je bila nas klub, cak smo im jednom i pripreme kod Lukica i Vesica platili, i u Tursku isli zajedno sa nasim igracima.. To nemojte da zaboravite, vec da pisemo istinu samo..

Pobedili nas jesu, ali kako? Jel onaj sudija sudio penal dva metra van 16-ca?! Nije vreme ni mesto naravno da se prica oko toga, ali sa Jagodincima smo uvek imali odlican odnos van terena, a sta ce da bude sada u cetvrtak iskreno ne znam..

Nama treba pobeda i nista drugo ne dolazi u obzir, imaju dobar tim i to stoji, ali ovo moramo da pobedimo...
1. platili smo im pripreme u sklopu transfera Danijela Mihajlovica ako se dobro secam, tako da mi to nije neki argument. Placali smo jos nekim klubovima pripreme jer nismo imali kesa da isplatimo obestecenje.

2.Upravo tako, nije vreme i mesto. Sto se tice dobrih odnosa, pa zar to nije normalno?
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Јелен Супер Лига

Post by EmptyClip »

Il genio wrote:Placali smo jos nekim klubovima pripreme jer nismo imali kesa da isplatimo obestecenje.
Контрадикција.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Il genio »

Lose sam se izrazio, pravljene su razne kombinacije koliko se sacam, pa su tako oni isli sa nama avionom koji smo mi platili. Uglavnom nije samo Jagodina u pitanju, cini mi se i Zeta. Vesiceva posla... :D
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Константин »

EmptyClip wrote:
naka wrote:Jel harizmaticni ima neku funkciju u pazaru?
Па не сећам се да је објављено да више није у клубу. А Селектор рече да су он и Кокеза ургирали код Пазараца да одиграју поштено.
Мада, пошто су код нас све утегли и немају преча посла, кренули да шире поштење по ТСЛ. :lol: :magare:
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by crazynorth75 »

A Pazarci kad su čuli kakva ih moralna gromada poput harizmatičnog zove, odma' odlučili da odigraju pošteno, mada su mislili pustiti :smeh:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by naka »

Obzirom kolikog su uticaja imali kad su bili vlast (0% podrške u rušenju Toleta i 0% prijatelja, 0 titula i mali milion neprijatelja i dugova), zaočekivati je da sad krenu i sa lobiranjem po UEFI u cilju dobijanja vajld karda za LŠ, kao sledećoj fazi uspešnog angažmana.

No šalu na stranu, gledao sam juče komšije drugo poluvreme. Stvarno im je škola dobra. Njihovi klinci su uvek bili za klasu iznad naših. Problem im je taj što su odlaskom Mede ostali bez ozbiljnog igrača. Dakle, naša je sreća što misle da mogu izneti koncept mladih uz pomoć povratnika. Znatno je bolje mladi uz pomoć stranaca. S tim konceptom su prodavali mlade i ozbiljnim timovima. To bi trebao biti i naš koncept, mada nam je škola za sedam koplja iza njihove.
mesecar
Новајлија
Posts: 6
Joined: Sat Mar 23, 2013 8:29 am

Re: Јелен Супер Лига

Post by mesecar »

nije njima skola toliko dobra vec su shvatili zahteve trzista.... danas sta se kupuje/prodaje je ili igrac dokazan, kvalitetan ili klinac sa potencijalom
ako saberes dva i dva onda lako shvatis da mi da napravimo igracinu trebamo i rezultatske uspehe i budzet da ne moramo da ga prodamo dok ne dodju po njega za 10+ meleona

ovo sot naka kaze samo sa decom nema sanse da ista napravis, znaci treba ti nesto....lokalno nema dovoljno kvaliteta
povratnici.....zasto bi se vratili i koji bi bio njihov interes, ako su kvalitetni, ostaju onda smao ne kvalitetni nazalost
jedino resenje jeftin stranac

onda napravi podelu , kicma tima koja se redje menja, mladi sa potencijalom
kad klincima izgradis reputaciju i nabildas CV kroz lokalna takmicenja uz solidan evropski rezultat onda si na konju
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by carapan »

https://www.facebook...novic.1?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;

Ovaj Rabrenovic, ce izgleda da bude sve u pravu sto napisa... Jos ladno rece 1x u Pazaru i ono i bi tako..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Beara_Vladimir »

mesecar wrote:nije njima skola toliko dobra vec su shvatili zahteve trzista.... danas sta se kupuje/prodaje je ili igrac dokazan, kvalitetan ili klinac sa potencijalom
ako saberes dva i dva onda lako shvatis da mi da napravimo igracinu trebamo i rezultatske uspehe i budzet da ne moramo da ga prodamo dok ne dodju po njega za 10+ meleona

ovo sot naka kaze samo sa decom nema sanse da ista napravis, znaci treba ti nesto....lokalno nema dovoljno kvaliteta
povratnici.....zasto bi se vratili i koji bi bio njihov interes, ako su kvalitetni, ostaju onda smao ne kvalitetni nazalost
jedino resenje jeftin stranac

onda napravi podelu , kicma tima koja se redje menja, mladi sa potencijalom
kad klincima izgradis reputaciju i nabildas CV kroz lokalna takmicenja uz solidan evropski rezultat onda si na konju
Углавном се слажем са овим, осим ово за повратнике. Партизан је, за разлику од нас, погодио са све и једним повратником. Крстајић, Вукић и Илић су им донели неколико титула и одлучили неке важне утакмице. Ми, са друге стране, смо тотално промашили код овога. Слажем се да су квалитетни странци неопходни ако хоћемо да направимо нешто. Па и ту су комшије погађале са Дијаром, Мореиром, Жуком, Тејгом. Било је и код њих промашаја, али је било и доста квалитетних појачања. Било је лакше клинцима да стасавају поред таквих играча.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ariljac
Звездаш
Posts: 184
Joined: Mon Mar 25, 2013 6:25 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Ariljac »

Ode Vermez,Rasovic novi trener.Steta nadao sam se da ce ga drzati jos malo bar dok ih ne prestignemo. :)
NIT SESELJA NITI DRASKOVICA,MI SMO VOJSKA DRAGANA DZAJICA!!
gorance
Новајлија
Posts: 47
Joined: Fri Apr 05, 2013 1:58 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by gorance »

daj bre ne zanosite, kakvi stranci , omladinci i slicno, njima su sve trofeje doneli ruzic i sps i to je to
a kako je igrati postenu ligu, tj kad nema filijala, mogli su i oni sami da vide unazad par kola , a da su tako igrali i prethodnih par sezona, bar 2 jsl bi dosli na maru

zato batalite te price o njihvoj skoli, ko se pa prodao i ko je napravio neku karijeru, od toliko njih
sem jovetica , ko jos? jel gulani i radovanovici ,jel oni ? dajte bre, lako je igrati sa decom kad znas da imas zatvorene utakmice, sta je vama, nemojte da padate na te fore, kakvi ninkovici bre, balavurdija koja je jos bezobrazna

mnogi su ovde zaboravili kako je kad jsdp kiksne, pa su i sami poceli da veruju da oni ne mogu da kiksnu ovde tj da je kiks plod nekog namestanja od strane kokeza i zvezdine uprave

lukic je mozda bio lud, ali je upravu bio za sva van fudbalska desavanja, pocev od fssa pa preko spsa , ovo sto je jsdp radio unazad par sezona je sramno da ce se nekad praviti film
u jsdpu trenutno igraju igraci koji su prethodne 2 sezone igrali za teloptik i rad, sta mozete da ocekujete od takve ekipe, pa naravno da ce da kiksa kad je liga postena
ЦПСШ
Новајлија
Posts: 84
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:18 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by ЦПСШ »

nyc wrote:Ma, ljudi, nemam ja nikakve podatke - ni pouzdane, ni nepouzdane - samo mi je onako palo na pamet pošto se to već jednom dogodilo u klubu i to kad smo imali (gle koincidencije) trenera stranca koji nikoga nije jebavao (nikome nije gledao kroz prste) već je insistirao na žestokom radu.
Čitam jučerašnje komentare i svi su u stilu, "bezmudost", "bezvoljnost", "odugovlačenje nakon gola"... Mislim, šta biste VI pomislili? Ja ne mogu da zamislim da ijedan igrač može letargično da meandrira po "zelenom tepihu" dok kraj aut linije luduje njegov trener na način na koji to Pintara radi?
O kako je stari as nanjusio :

http://www.mozzartsport.com/vesti/vesov ... vimo-uskrs" onclick="window.open(this.href);return false;

Mala pizdo : da li si dobio sve plate u 2010 ?
Da li si dobio sve plate u 2011 ?
Koliko si dobio u 2012?
Koja je verovatnoca da neces dobiti sve sto si svojom magijom na terenu,uostalom i zasluzio?

Sta si nam dao pizdo jedna mala u 2010? A sta u 2011?

Pizdo jedna mala (i svi ostali nesrecnici) ,trazili smo ti poziciju i o jadu se bavili sa tobom da te smestimo tamo gde tvoje fudbalsko mediokritetstvo moze najmanje da nam steti i ujedno ti pruzili mogucnost DA NE ZIVIS sa tom istom majkom kod koje sad jadan nemas para da odes.

Sad treba mesec dana da se stisnes i ti pizdis po novinama ? NAjebem ti se iste te majke klosaru jedan i nista robo !

MAjku mu jebem ,sve neke zvezde !!!! K A D U ? PA ja naucio da igram ono sto on igra - covek je imao najbolju mogucu skolu ,koju niko ne svetu nije dobio !

Ucio je fudbal u prvoj ligi u fk Crvena Zvezda ,i za 4 godine je naucio. Odigrao je 95 prvoligaskih utakmica i onda je 5 odigrao kako valja ,i sad baja oce jaci ugovor....MA jebem vam bre mater svima pizda jedne alave!

Uzajmite kod Lole ,olosi jedni !

Mesec dana nam treba da naplatimo 5 godina muke i on nema para da ode kod mame,a sigurno je dobio 20 000 od Nove godine u zemlji Srbiji...

Kurtonu jedan potroseni ,idi kod zastavice slavi gol protiv Ventspilsa 3 minuta
Post Reply