Јелен Супер Лига

User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Il genio »

Odlicno, zaboravio sam da im je suspendovan stadion, bez publike su duplo slabiji. Nije lose ni sto je sad reprezentativna pauza, imace Terza dovoljno vremena za diplomatiju. :mrgreen: Gledacu da i ja dam svoj doprinos, pa da ovih dana posaljem karton vinjaka na adresu protivnickog trenera.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by crazynorth75 »

Znam ja da je tvoja ljubav prema Zvezdi ogromna Genio, ali puno je vinjak za matorog kronera, litra brlje i da nas bog vidi :rakija:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Il genio »

Ma ja to kao nase uprave, samo domacinski, sto bih trosio 200 dinara kad mogu nekoliko hiljada. Sta si se stisao, k`o da si navijaca Maribora a ne Zvezde.
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: Јелен Супер Лига

Post by redneck »

Interesantna je toleliga ove sezone,
bukvalno 8 timova moze da ispadne,
evo i onaj kilavi radnicki kg dobio vozd,
niko se ne sklanja, a svako moze svakog da dobije.
Naravno sem Lalata,koji ima trenutno najbolji skor.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by crazynorth75 »

E al' zato Maribor igra EL batice
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Il genio »

Dzabe im sto igraju LS, kad im je budzet samo 3 milke, a najplaceniji igrac ima 100 hiljada. Kad to budu pomnozili 3-4 puta nek se jave. :mrgreen:
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by МоСа ВерСе »

Јесте Крејзи. Друго, где да шаљеш алкохол доле у Пазар, они не пију. Мојне Зуки да нам баци неке сихре (клетве), наХебасмо онда. :valjanje: :valjanje:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by crazynorth75 »

Alkosan je jači od svih sihri, ne jebe on to, da dođe Al bagdadi lično.. Evo genio, six pack Zlatoroga i litra brlje :jumping1:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Il genio »

МоСа ВерСе wrote:Јесте Крејзи. Друго, где да шаљеш алкохол доле у Пазар, они не пију.
Ko bre ne pije? :mrgreen:

Image
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by МоСа ВерСе »

crazynorth75 wrote:Alkosan je jači od svih sihri, ne jebe on to, da dođe Al bagdadi lično.. Evo genio, six pack Zlatoroga i litra brlje :jumping1:
Нека баца њему, нека заобиђе нас. Иначе, има један фантастичан графит у Пазару, ја сам се ваљао од смеха први пут кад сам прочитао. Иде нешто овако:

Омиљене цигарете: Кохиба
Алкохол: Џек
Дрога: само бело
прасетина? Не, хвала брат, ја сам муслиман. :valjanje: :valjanje: :valjanje: :valjanje:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by crazynorth75 »

Ovi smijeniše ćelavog žvalju :smeh: Što je najgore, nisu ni svjesni koliko su dobar potez za svoj klub napravili.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Beara_Vladimir »

Bolje bi bilo da je Nikolić ostao trener. Jedini način da Partizan počne bolje da igra jeste šok terapija izazvana promenom trenera.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by crazynorth75 »

Mislim na duže staze da je za njih bolje, jer je presmiješan trener, kao i većina u jsl. Ja bih lično volio da je ostao i izgubio još jednu titulu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Beara_Vladimir »

Slažem se. Pisao sam o njemu neposredno pred dolazak u Partizan. Ima problem sa utakmicama u kojima je favorit, to je pokazao u Vojvodini, ali i u Partizanu. Sa druge strane, ne odskače ni Milinković od JSL proseka. Samo mislim da će im ova šok terapija u vidu promene trenera prijati.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by МоСа ВерСе »

Из неких глодарских кругова које имам, нимало нису задовољни што је доведен Милинковић јер, кажу, нека ће мутљавина да се деси. То је онај глодарски део који није партизане, плати ме.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Post Reply