Јелен Супер Лига

User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Il genio »

Prejak tim za nase uslove ima Partizan. Lukac, Volkov, Vulicevic, B. Ilic, Drincic, S. Ilic, Lazovic, Skuletic, bas ozbiljna imena u ovakvoj ligi... Izgleda da su se skapirali sa Nikolicem, slozio ih je lepo, nabili su samopouzdanje. Do derbija im dolazi OFK i idu u Lucane, u derbi ce uci sa +2 a mozda i vise ako mi nesto zaseremo. Ako zadrze ovaj tim do kraja sezone, sanse su nam veoma male. Jedino sto ce ih verovatno izbaciti iz koloseka je kinta, sad su dosli do nekih para ali to ce se vrlo brzo potrositi. Zivkovica su prodali Zahaviju, ostaje im jos samo Pantic kao opcija za prodaju u buducnosti, para od sponzora nemaju, bice im frka da izguraju ovu sezonu. Ovaj tim ima kvalitet ali nema trzisnu vrednost poput onog naseg proslogodisnjeg, uglavnom ga cine matori igraci. Takav koncept ih sigurno vodi u propast, sad je samo pitanje da li ce se raspasti ove ili sledece sezone.
Nisam gledao utakmicu, ali po reuzltatu vidim da je bilo rutinski. Ocekivano, Kragujevac je za njih turisticko gostovanje vec godinama.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by МоСа ВерСе »

crazynorth75 wrote:Ja onaj penal ne bih Zvezdi svirao. Poslije toga sam prestao gledati.
Повлачио га дебилко, виделе се руке. Али контакт ван био што се види. И иронија највећа, Вулићевића прати нападач Радничког, ејјјј нападач.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Константин »

Il genio wrote:Jedino sto ce ih verovatno izbaciti iz koloseka je kinta, sad su dosli do nekih para ali to ce se vrlo brzo potrositi. Zivkovica su prodali Zahaviju, ostaje im jos samo Pantic kao opcija za prodaju u buducnosti, para od sponzora nemaju, bice im frka da izguraju ovu sezonu. Ovaj tim ima kvalitet ali nema trzisnu vrednost poput onog naseg proslogodisnjeg, uglavnom ga cine matori igraci. Takav koncept ih sigurno vodi u propast, sad je samo pitanje da li ce se raspasti ove ili sledece sezone.
Углавном тачно, али прате их ови који немају кинту, који нису дошли до никаквих пара и који немају никога посебно да продају. Тако да и у блату уживају више од свих.
Врста која изумире
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Il genio »

Tabela:

Image

Vosa:

Image

Partizan:

Image
+
29.10. Novi Pazar - Partizan
3.12 Partizan - Borac

Zvezda:

Image

Vosa u sledecem kolu na JNA igra za titulu jesenjeg prvaka. :mrgreen:
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ови пацови нам се намештају као француске собарице, а ми.... :koka:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: Јелен Супер Лига

Post by Велики Делија »

Mi smo nikad gori.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by crazynorth75 »

Jebo li me otac blesava kad sam sjeo da gledam ovu terapiju od fudbala na jna :twak:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Јелен Супер Лига

Post by dacha od bosne »

crazynorth75 wrote:Jebo li me otac blesava kad sam sjeo da gledam ovu terapiju od fudbala na jna :twak:
Bolje da si gledao kako deru svinju u Laktašima :lol:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by crazynorth75 »

Viš' to sam totalno zaboravio, ja sam konto pustiće ih braća...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by МоСа ВерСе »

crazynorth75 wrote:Viš' to sam totalno zaboravio, ja sam konto pustiće ih braća...
Dodik rekao sudbonosno ne republici Srbiji. :lol: :lol: :lol:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by carapan »

Ko gleda Pazar - patlidzan, i jasno cuje sta se skandira, sasvim mu je jasno da ukapira neke stvari, koje sam pisao pre neki dan..

Ovo je sramota za zemlju gde zivim..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Najdoski dr. Ilija »

Утнуше им га....
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by Beara_Vladimir »

Tradiocionalno neugodno gostovanje u Pazaru za komšije.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by carapan »

A tako su se sve fino bili izdogovarali..

http://www.kurir.rs/sport/fudbal/papara ... ak-1627049" onclick="window.open(this.href);return false;

Kad ono

http://www.mozzartsport.com/vesti/uzivo ... nika/92926" onclick="window.open(this.href);return false;

Ruzic, Bjekovic i Vujosevic su tako popusili onu stvar, da ja mislim da i njima jos nije jasno kako... Mos misliti predsednik SD partizan nije ni izabran za skupstinu kluba?! Ruzic skovao plan, ali ono prc.. :mrgreen:

Jedan je jedini Vucko nas Zvezdas...Ko na njega krene smesta se zajebao.. :lol:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Јелен Супер Лига

Post by carapan »

Nova uprava Partizana napravila je uoči novogodišnjih praznika neočekivani potez smenjivanjem trenera. Ljubiša Tumbaković, potpredsednik Partizana za sportska pitanja, potvrdio je za "Vesti" da je Tomić novi trener, a u toku dana će podrobnije objasniti razloge za smenu na klupi.

Zasad ostaje, naime, neizvesno da li je Marko Nikolić podneo ostavku ili se uprava kluba odlučila za smenu.

Ivan Tomić (37), inače, nema obaveznu trenersku PRO licencu, ali bi tokom januara trebalo da postane polaznik novog kursa trenerske škole FS Srbije. Trenutno obavlja dužnost selektora omladinske reprezentacije.
Jedan serator manje..Samo kopirao debelog davitelja, i cao dovidjenja..

A nama se smejali za Robija i licencu..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Post Reply