"Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Beara_Vladimir »

Naravno da ima veze. Važno da igra Lazić koji apsolutno ni počemu nije bolji od Dženkinsa.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Либурнија »

Лазић није бољи од њега, међутим он је специјалац и игра по потреби када треба појачати одбрану. Гледајте то и са позитивне стране пошто је сезона дуга и да ће и Ђенки и Јаки требати свјежине.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Beara_Vladimir »

Vreme će pokazati, kao i uvek. Ja bi najviše voleo da si ti u pravu, ali se plašim ''kraza muzara'' scenaria.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by crazynorth75 »

Либурнија wrote:Брате, минутажа с тим нема везе много, Ђенка је страјкер а такви морају да намјесте нишанске справе. Није му минутажа баш 2 минуте по текми па да кажеш. Ево, побједа. Одлично! Али, ништа није готово.
On da bi namjestio ruku mora da igra, a ne da ga ovaj drka sa 15 minuta i to iz 3,4 puta. Tako se forma ne hvata. Minutaža mu je manja od Lazićeve što je meni, ne znam prije jal smiješno, jal žalosno, jal su labudovi...Samo još treba da ga uvodi po 3 minuta, forma se hvata na utakmici protiv Zadra gdje je uhvatio ruku, a ovaj ga držao 16 minuta, tad ga se pusti da se raspuca...I da, u odbrani nije ništa slabiji od Lazića, ali nimalo, čak naprotiv...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Либурнија »

Беара, ти си млад дечко и зато опусти се и уживај! Биће времена за мрачење кад остариш као ми. :dedica: :srbinosm:

Ђенка је тек ове сезоне подигао одбрану, дотада је Лазић био бољи. Не може Радоња да "уништи" Ђенку...ајд уништи Вилијамса. Е оћеш q. Доћи ће Ђенка на своје, биће он Радоњи још и омиљени играч. :smizla: :srbinosm:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by crazynorth75 »

Nikad, ali NIKAD Lazić ni u čemu nije bio bolji od Đenke, al' i da uzmemo i da npr. jeste bio prošle sezone, znači čak i ti tvrdiš da su tu đene-đene, a opet Lazić ima veću minutažu, a u odnosu na Đenku klasičan nemač pojma. I ponavljam nije Radonjić uništio Đenku, već ga uništava, i sve ove partiju su lično Radonjićeve zasluge. Pominjati Williamsa koji je vanserijski igrač, jedan od najkvalitetnijih stranaca u Zvezdinoj istoriji, projekltovan kao vođa ove ekipe je nepotrebno. nema svrhe u raspravi oko drkanja Đenke i forsiranja Lazića.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Либурнија »

Нисам рекао да Лазић бољи већ да је БИО бољи у одбрани те да је специјалац на задатку. Боље да он накупи 4 фаула него Ђенка или Јака. И мислим да ће минутажа Ђенке расти. Шут ти не може уништити нико, или га имаш или немаш. Ђенка га има али га још не служи. Али, служиће га итекако и то кад буде најпотребније.

Ево, и Радоња се сложио са мном сад на КЗШ. :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by crazynorth75 »

Pa i kažem da si reko je BIO bolji, što će reći da više nije :mrgreen: I nisam ja rekao da mu je uništio šut, već mu uništava formu, a formu hvataš i ulaziš u nju. A itekako će mu trebati Đenka u formi, mnogo više nego Lazić.

Radonja se samo smijulji na kzš ko pica na nove gaće, ako, ako... Drago mi je zbog vas dvojice :mrgreen: Bumo videli već protiv Budućnosti, kako će se stvari odvijati
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Либурнија »

crazynorth75 wrote:Pa i kažem da si reko je BIO bolji
Да, и то САМО у одбрани када се играло човјека. Лазића видим као некога ко ће да одмара помало Јаку и Ђенку, ту и тамо да уђе када форсирамо агресивну одбрану, и ко ће да маше пешкиром. :ventilator:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by crazynorth75 »

Pa tu ga i ja vidim, međutim, do sada oni odmaraju Lazu, pošto ima najveću minutažu u tom trilingu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Либурнија »

crazynorth75 wrote: Radonja se samo smijulji na kzš ko pica na nove gaće, ako, ako... Drago mi je zbog vas dvojice :mrgreen: Bumo videli već protiv Budućnosti, kako će se stvari odvijati
Па добро, задовољан је због побједе, нека. Доборо је припремио меч, ево и Вилијамс је то рекао. Како увијек зна да одигра против Шпанаца а против Совјета, осим Уникса кући, не зна вола да убоде?!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by crazynorth75 »

ja mu ni ne sporim da je dobro pripremio, napisao sam tamo na temi i čestitao mu i to prije Markusa :mrgreen: Ja mu želim da se poslije svake utakmice onako smijulji
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
maluk
Члан клуба
Posts: 327
Joined: Fri Feb 14, 2014 12:36 am

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by maluk »

Beara_Vladimir wrote:Vreme će pokazati, kao i uvek. Ja bi najviše voleo da si ti u pravu, ali se plašim ''kraza muzara'' scenaria.
ta sitnoseljačka politika može da prođe u "Prima Produkt" Čovinoj firmi, probali su i u KK pa su se opasno opekli :D (Samardžiski, Šilb)
ugovorene obaveze moraju se poštovati, kod FIBA nema zahebavanja ... taj nakaradni scenario ne pije vodu.
"Slika je impresija istine, koju nam je Bog dozvolio da vidimo našim slepim očima."
Andrej Tarkovski
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Beara_Vladimir »

Либурнија wrote:Беара, ти си млад дечко и зато опусти се и уживај! Биће времена за мрачење кад остариш као ми. :dedica: :srbinosm:
Uživa Beara, ali mora da kritikuje kad za to ima razloga. :)
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by dacha od bosne »

Tovari građevinu!!!
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Post Reply