"Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by musemic »

Kakve kurtonske ekipe, Bate i Partizan...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by МоСа ВерСе »

Младеновић показао Ибањезу како да шукне малог Андрију када буде дерби. Први стар, мало га подигнеш, чисто да се зна да нема лабаво. :)
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Константин »

Срећа па поставише овог левата на клупи па не узеше у пакету 14М. Иначе побједа потпуно незаслужена, Бате бољи и показао и Грофу како загосподарити средином и бити разноврстан против поспоре одбране комшија, нападачи приме одложе открију се, нападају и по боковима и кроз средину. Филип Младеновић један од најбољих, Живковића и Вулићевића нигдје. Кад се само сјетим како су дунстери по појединим форумима и медијима сипали бљувотине у вези овог солидног играча...
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by crazynorth75 »

Nevjerovatna je količina sreće koju stoka ima. Ovi fulaše par zicera, oni iz autogola povedoše, pa onda ne svira jedno 3 faula u napadu kod 2. gola, a prije toga ovi 2x u situcaiji da oni povedu. Milinković provjereni dunster, uprava im na nivou naše, a da su doveli nekog ozbiljnijeg stranca na sredini mjesto babuna i u špicu mjesto dežmekastog Majl.., ovaj Božinova, mogli su uzeti laganih 15-20 milki u startu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Либурнија »

crazynorth75 wrote:Nevjerovatna je količina sreće koju stoka ima. Ovi fulaše par zicera, oni iz autogola povedoše, pa onda ne svira jedno 3 faula u napadu kod 2. gola, a prije toga ovi 2x u situcaiji da oni povedu. Milinković provjereni dunster, uprava im na nivou naše, a da su doveli nekog ozbiljnijeg stranca na sredini mjesto babuna i u špicu mjesto dežmekastog Majl.., ovaj Božinova, mogli su uzeti laganih 15-20 milki u startu.
+1000. Uprava im je vaistinu na nivou vase. :mrgreen:

Jesam govorio da ce.Bate rutinski da to odradi kad ste poceli ovdje da panicite kako su imali nevjerevatne srece na zDrijebu. Radomir kao i uvijek suvereno. :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by МоСа ВерСе »

Либурнија, а знаш шта је најцрње? И Бате и Стеауа су очајне екипе. Онај Плзењ је за њих измислио фудбала. Али се зато машинерија глодарских новинара потрудила да направи сагу о партизану. Ено и Милинковић човек неке тешке опијате користи, вели да су самлели Бате...

Једва чекам дерби... Какав осећај имам да ћемо покидати гоМна, то је невероватно.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Либурнија »

Mene samo zanima kako je Ruznal ponio oreol objektivnog, cak i pro-CZ medija?! To ide dotle da se na Delije Caffeu mogu kaciti vijesti samo iz Politike i Ruznala (i Rsb :whistle: )! :matis: :vile: Politika OK, tu je onaj Adzin, i ona jedina nije horski graknula poslije OFK ali Ruznal itekako jest.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Ганац »

Ćofi je strašan bek, ali pero laka kategorija i odnesu ga mesari, ovaj sudija je toerisao tu malo oštriju igru, baš je učinio da im Živković bude neprimetan.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Константин »

Има код мене још један утисак што се тиче синоћњег меча гробља. БАТЕ једноставно брже осваја простор, што се каже паметније трче, тактички су много јачи. Покушавају да играју фудбал сложе неколико пасова у ноге и то под фаулом, нема оних алиби лопти никоме. У нападу покретљиви одлучују од ситуације да ли ће да проћи по боку или кроз средину.
Опет, Бате је реално скромна екипа, тренер такође не баш познат, Младеновић и Милуновић из Лучана су практично једини странци, нерачунајући епизодне Максимовића и једног Летонца, СВИ остали су Бјелоруси! Све то показује у ком стању је српски фудбал и посебно српска струка генерално, а и објашњава многим наивним који су пали на спин како код нас и не може боље јер смо сиромашни и како чекамо ето да се уреди држава...
Врста која изумире
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by dacha od bosne »

Katastrofalno igramo. Nemam riječi.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by МоСа ВерСе »

Popravili se naši. Olimpija se održava trojkama.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by dacha od bosne »

Stvarno ne znam šta da mislim o ovoj večerašnjoj igri. Mislim, toliko je to bezidejno. Plejevi su nam skroz u nok-daunu. Kinsi i Kinzi su nam suvo zlato.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by Beara_Vladimir »

Hronični nedostatak kreativnosti u našoj igri. Vilijams bi ovom timu značio sve da presedi utakmicu naduvan na klupi ispred Pionira.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by dacha od bosne »

Gudura je suvo zlato. Izrašće u odličnog igrača. Napokon smo se malo uozbiljili, mada su ljubljančani u debelom padu. jes' da ima nešto i do naše odbrane.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: "Недjеља поподне, ногометни дан" - праћење тока утакмица

Post by МоСа ВерСе »

Iscepasmo gi sa trojkama. :)
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Post Reply