Фудбалска купусара

User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by МоСа ВерСе »

Samo neka pobeđuju da Kiza ostane. :D
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: Фудбалска купусара

Post by Dennis Rodman »

Andrija dao iz ofsajda, ali nije mi žao jer njega baš gotivim od EP za mlade.

Abubakar... je li se sjeća neko da smo ga mi jednom imali :faceplam:
Došao za neki kikiriki, možda nešto kao Gavrinjo, ali nije bio dovoljno dobar spasiocima i vojnicima Luki i Adži, kao ni Pejčinović, Bernard Parker, Kleo, Vranješ, pa je Guma povremeno igrao lijevo krilo i beka. Doduše, mora se priznati da su tim domaćinskim poslovanjem smanjili dug sa reda 20 miliona na reda 50 miliona. Pa opet neki novi spasioci što prodaju Jovića za 8 miliona pa dobiju milion (onih 7 valjda ode na porez za mazanje očiju)... nemojte nas više spašavati.
Zvezdaš. Robista.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Фудбалска купусара

Post by musemic »

Mosa, kakav sejtan udje u ove tvoje pa dovedose Jesic za trenera?! :rap:
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by МоСа ВерСе »

musemic wrote:Mosa, kakav sejtan udje u ove tvoje pa dovedose Jesic za trenera?! :rap:
Брате, не бих волео да испаднем сад неко битан, али с' обзиром да им познајем целу прву екипу, већ месец дана им пишем да га не доводе и да изврше утицај да не дође. Појаснио сам им ко је и шта је. Епилог: Ибраковић доводи Јешића, а Ибраковић данас даје оставку у управи. :) :)

Одвалиће их све Винко Мариновић до краја.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by МоСа ВерСе »

Дођох до неких информација из супарничког табора па да поделим са вама братијо: Киза има подршку само због тога што не могу да нађу неког другог да им буде тренер. Видели колико је сати и нико неће врућ кромпир јер знају да са кадром који има Звезда у фудбалу, скоро па вероватно су други. Мали били, мали остали. Те зато Кизо мајсторе, хоћу за викенд из 2-2 против Вождовца, покажи ти управи да си добар. :)
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Najdoski dr. Ilija »

Dal mi već da slavimo titulu?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by crazynorth75 »

kakva krađa na Vračaru, čist gol za 2:2 poništava. Sačekaj ti malo sa slavljem.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by tsva »

Tole skontao da je vrag odneo salu
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Najdoski dr. Ilija »

Потези очајника! :kravica:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by МоСа ВерСе »

Не брините за Партизан, могу само да га дувљу. Дефинитивно немају замену за Кизу, а неће моћи све да наместе. И са дељењем бодова на два, имаћемо много више бодова од њих. Може и Толе да га дувље, долази увек неугодни соколачки Кокеза на то место. :) :)
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by МоСа ВерСе »

Јаојјјјјјјјјјј Јешићу, сетим ти се најмилијих. Каква тактика данас у дербију, ма браво.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: Фудбалска купусара

Post by Тони »

https://belgradewanderer.wordpress.com/ ... -karamela/" onclick="window.open(this.href);return false; - о Тиму Хауарду, мало је познато да има Туретов синдром

https://belgradewanderer.wordpress.com/ ... rtaaaaans/" onclick="window.open(this.href);return false; - за ФМ залуђенике нарочито интересантно, Блајт Спартанси 8)

https://belgradewanderer.wordpress.com/ ... k-siltona/" onclick="window.open(this.href);return false; - о Алану Николсу, талентованом голману који је трагично изгубио живот с 22 године
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: Фудбалска купусара

Post by Тони »

На данашњи дан пре четири године преминуо је велики Гери Спид, један од мојих омиљених играча из ере Сема Олердајса у Болтону.

https://belgradewanderer.wordpress.com/ ... s-od-sebe/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Фудбалска купусара

Post by dacha od bosne »

Тони wrote:На данашњи дан пре четири године преминуо је велики Гери Спид, један од мојих омиљених играча из ере Сема Олердајса у Болтону.

https://belgradewanderer.wordpress.com/ ... s-od-sebe/" onclick="window.open(this.href);return false;
:thumbsup:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by crazynorth75 »

Iako nisam neki ljubitelj Mihajlovića, ali ovo što drži ovog klinca od 16 godina na golu je apsolutno fenomenalno. :thumbsup: A Abijati rezerva.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Post Reply