Фудбалска купусара

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by crazynorth75 »

Šteta za Benfiku, apsolutno bolji cijelu utakmicu, al' ga ne umuvaše, ovi ga uguraše i jebiga...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Brian Brendell
Звездаш
Posts: 199
Joined: Thu May 16, 2013 10:13 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Brian Brendell »

Ne znam da li je odgovarajuća tema, ali je su dva događaja iz evropskog fudbala ove nedelje bitna za fudbal u Srbiji. Otkaz Manciniju u Cityju i otkaz Darku Kovačeviću.

Obojica su bitni deo Ramadanijeve ekipe, pogotovo Italijan. Mancini je finalni deo mašine, tačnije onaj koji troši novac. On uzima novac od Arapa, puni džepove LIAMu, pa posle deli sa njima i ostalim pomoćnicima deo kolača. Slično je i sa Kovačevićem, koji to radi na nižem nivou. Sve četiri investicije Kovačevića su manje/više propale (Grbić i Katai totalno, Pantelić je slabo igrao, a uzeo ogromne novce, dok je Fejsa papreno plaćen za nekoga ko je tada izašao iz ozbiljne povrede, tek sada pred kraj je počeo da igra, inače ja njega cenim kao igrača). Ne znam koliko čitate strane medije, ali recimo kada je trener Olyja karao ženu vlasnika zimus i nakon toga smenjen, jedan od kandidata je bio Grant, deo te klike koja tesno sarađuje sa Zahavijem (ili je deo nje, nije ni btino), ali nije prošlo. Zatvaraju im se poslovi. Fiorentina je nepresušan izvor, jer peru pare zajedno sa vlasnikom.

Ne bih voleo da Mancini pređe u Monaco i da njih izmuze za 10ak miliona više, pre svega što to nije u interesu fudbala u Srbiji (čitaj Zvezdi, ostali me ne zanimaju), a i Monaco je dosta simpatičan klub, makar meni.

Još dva zanimljiva detalja, dete Filip Đorđević je zimus prešao kod njih u agenciju i odmah su za njega zainteresovani Italijani (čitaj Fiorentina) i (bio) Olympiakos. Može da postigne još 150 golova u Ligue 2 i dalje je loš napadač, ma koliko ga forsiraju po novinama u Srbiji i preko. Ignjovski je promenio LIAM, pošto su mu grdne pare uzeli da bi mu "izgradili" karijeru kada je izašao iz ugovora zimus. Potpisao je za neku nemačku agenciju.
User avatar
Brian Brendell
Звездаш
Posts: 199
Joined: Thu May 16, 2013 10:13 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Brian Brendell »

User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Либурнија »

Sportal je odavno u masini, bas kao i zurnal.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Фудбалска купусара

Post by nyc »

Narode, a kako bi bilo da mi počnemo ovde da spinujemo vesti? Nešto u stilu, npr., "Everton zainteresovan za brzonogog Kasalicu", ili "Mladeović na vratima Bordoa?", ili "TRIO!!! Malaga, DJurgarden i Genclerbirligi u trci za Mikićem"!!!

A može i, "Gung-jao-ha, novi član Druge lige Kantona zagrizao za... za... za... MOJ ***".

Dabogda se svi zadavili budjavim burekom.


:ovca:
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Il genio »

Karager odigrao poslednju utakmicu. Jedan od mojih omiljenih fudbalera, veliki borac ali i majstor postizanja autogolova! :D Mislim da je u karijeri vise golova dao svom timu nego protivnickom!


Image
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Najdoski dr. Ilija »

Још човек изјави да жели доживотан уговор са Ливерпулом јер зашто би ишао било где кад је Лииверпул највећи клуб на свету!
Наклон до пода!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Фудбалска купусара

Post by musemic »

dobro je sto je dobio bajern. da nas borusija ne predje na vecitoj listi
Ovo sam procitao na drugom fourmu - kraljevski...:utata:
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Константин »

Био сам на некој свадби па сам само одгледао дио финала ЛШ, погледаћу накнадно читав меч али и оно што сам гледао као да је други спорт када се прешалташ из мода ТСЛ. Чујем да је на Арени стручни консултант са освртом на тактику Борусије и Бајерна, био главом и брадом Јанкосан! :kreza:
Био је и раније на Арени као "стручно" лице на утакмицама ЛШ. Какав је оно шљам, узео нам онолике паретине, унаказио тим и мртав ладан сере о нечему о чему у пракси благе везе нема јачајући своју позицију на једини начин-преко другара са медија :povraca2:

И још нешто пошто смо имали тему среће ових дана. Иако ми је Борусија јако симпатична екипа, заслужено се вратила и Бајерну и Робену јер су уназад пар година поштено радили и бавили се оним од чега живе на најбољи могући начин. Некада су га примали у задњим минутама, више пута.
Врста која изумире
Mauzeer
Новајлија
Posts: 80
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:44 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Mauzeer »

Константин wrote:Био сам на некој свадби па сам само одгледао дио финала ЛШ, погледаћу накнадно читав меч али и оно што сам гледао као да је други спорт када се прешалташ из мода ТСЛ. Чујем да је на Арени стручни консултант са освртом на тактику Борусије и Бајерна, био главом и брадом Јанкосан! :kreza:
Био је и раније на Арени као "стручно" лице на утакмицама ЛШ. Какав је оно шљам, узео нам онолике паретине, унаказио тим и мртав ладан сере о нечему о чему у пракси благе везе нема јачајући своју позицију на једини начин-преко другара са медија :povraca2:

И још нешто пошто смо имали тему среће ових дана. Иако ми је Борусија јако симпатична екипа, заслужено се вратила и Бајерну и Робену јер су уназад пар година поштено радили и бавили се оним од чега живе на најбољи могући начин. Некада су га примали у задњим минутама, више пута.

Strasna utakmica bila, obavezno je pogledaj celu. U pp golmani briljirali, u drugom, moze se reci totalna dominacija Bajerna i zasluzena pobeda.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Il genio »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... DJyGYG8EqQ[/youtube]

Svaka cast Caviju i Inijesti, ali za mene je ovo fudbalsko savrsenstvo. Na 2:06 kao Robijev pas kod prvog gola protiv Rendzersa, samo jos bolje... :D

Steve Gerrard, Gerrard, He'll pass the ball 40 yards. He's big and he's f**kin' hard, Steve Gerrard, Gerrard
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Beara_Vladimir »

Stivi je najjači! :) Ono kako je vodio tim u Istanbulu do velikog preokreta nikad neću zaboraviti. Legenda!
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by crazynorth75 »

I ode Independiente u 2. ligu čovječe...Bili su čak 16 puta prvaci Argentine, sedam puta osvajači Copa Libertadores, dva puta prvaci svijeta, ali su ipak, nakon 108 godina ispali...Tužno...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0m69yQEvHs0[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Фудбалска купусара

Post by Banex »

Posle 10 godina Luis Felipe Skolari ponovo selektor Brazila i posle 10 godina Brazil ponovo igra fudbal ! :D
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Либурнија »

И послије 12 година славиће се опет титула! Живио Бразил! Живио фудбал! :ura:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Post Reply