Фудбалска купусара

User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Rajko »

Дошло ми је да плачем синоћ док сам гледао утакмицу. Годинама размишљам што сам све мање заинтересован за фудбал и што су ми утакмице све више досадне, док сам некад био у стању да их гледам по цео дан. Синоћ ми је постало јасно да ово што се данас игра у Европи нема никакве везе са правим фудбалом, и хвала Бразилцима што су ми отворили очи. Обожавам и њих и њихове навијаче који живе за фудбал. Радовао сам се оној победи као да је Србија играла (а у данашњој ситуацији, и више :)). Сад бар знам за кога ћу навијати на светском првенству.
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by ajkula »

sve ce to italija posamarat na svetskom.

a brazilci dali sva tri gola na istu foru:).
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by garnett »

drago mi sto ga bayern izduvao u frajburgu.. nachi zlo, sta su pep i anceloti napravili od bayerna i reala, ne mogu da postignu po 2 gola :twak:
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Фудбалска купусара

Post by Banex »

Gledam ovaj Dinamo Z. oni su bre za dve klase i ispred Zvezde i ispred Partizana, a i dalje ne predstavljaju skoro ništa u Evropi. Bruka ! :?
"Mladenović vara Liveranija !"
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Фудбалска купусара

Post by musemic »

Igraju savrsenu utakmicu, a ovaj Ivo Pinto na desnom beku razbija :shock:
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Bruce Wayne »

http://www.kurir-info.rs/njet-rusi-zabr ... nak-955995" onclick="window.open(this.href);return false;

Gde ces, prijatelju?
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Il genio »

Brendon Rodzers vraca stvari na svoje mesto, najbolji start Liverpula u istoriji. Samo da ostanu u prve 4 i izbore Ligu sampiona, tada bi mogao da dovede koga hoce, a viziju ocigledno ima... Pobeda za najboljeg Skotskog menadzera svih vremena, na njegov 100. rodjendan! :D

Image
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Nolle »

Vreme je da se stvari u engleskom fudbalu, vrate na svoje mesto! YNWA
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Beara_Vladimir »

Nadigrali smo i zasluženo dobili. Ne sviđaju mi se neke stvari u igri, pre svega ono povlačenje odma na početku drugog poluvremena. Da smo ih pritisli dali bi im još bar jedan gol sigurno. Nikad lošiji Junajted. Sviđa mi se naša igra u ova tri kola. Škrtel me iznenadio kako je odigrao. Stivi kapitenski, kao i uvek, i naravno Staridž! Odbrana će nam sada biti još jača sa Sakoom. Sve u svemu, sve zavisi od nas i našeg mentaliteta i pristupa u ''malim'' utakmicama. Možemo dosta i nadam se da ćemo uspeti neke stvari da promenimo ove sezone. YNWA!
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Nolle »

Mislim da je već u prvom kolu onaj odbranjen penal Minjolea digao moral kod dosta igrača.

Kutinjo i Staridž ako nastave... Aspas mi se mnogo sviđa, mnogo dobra kretnja bez lopte. Henderson pretrči 20 kilometara na utakmici!

Jedino smatram da su trebali Suareza da prodaju, jer nam fali vezni koji je jak na lopti! I mislim da Liverpool igra romb, a ne 4-2-3-1.

----- Lukaš -----
Hendo -- Gerrard
---- Kutinjo ----
--Aspas --------
------ Staridž --

Ili se samo meni čini?
Ništa ja tu ne bi dirao, samo kažem možda neko čvršći umesto Lukasa da produži klupu, ali tu je Allen verovatno.

Izgledamo moćno, i jedva čekam da se Sako i Ager uigraju! Problem je možda što su obojica levi štoperi?
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by crazynorth75 »

Iako više simpatišem Man Utd, volio bih da konačno Liverpul nešto napravi u Engleskoj i uzme titulu. Bili su mi simpatični još iz vremena Raša, Barnsa, Grobelara te jednog i jedinog Robija Faulera.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Il genio »

@Nolle

Ta odbrana Minjolea je mozda odredila tok sezone.
Henderson takodje igra odlicno ove sezone, prava radilica... I meni se cini da nedostaje jos jedan igrac u sredini, mozda nas iznenade do kraja prelaznog roka. Sa Suarezom i ova tri pojacanja trebali bi da budu jos jaci.

Drago mi je da ovde ima simpatizera Liverpula! :ziveli:
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Beara_Vladimir »

Fali nam jedan igrač na sredini, jako nam fali! Ne daj Bože da se Lukas povredi, ostasmo mi na Alenu. Za Hendersona se slažem. Čovek trči kao navijen. Sada se tačno vidi koliko značila promena na golu Rejna - Minjole. Samo treba ovako nastaviti. Iskreno, u Rodžersa nakon onakve prošle sezone nisam imao poverenja uopšte, ali sada se nazire neki sistem, ipak to ima nekog smisla. Posebno mi se svidelo protiv Junajteda to što ih nadigrali na sredini. Mnogo je bitno za ovu igru koju forsira Rodžers da budemo nazad jaki, a uz Sakoa će nam odbrana biti još čvršća.

Sledi nam sada teško gostovanje Svonsiju. Nikako se ne treba opustiti. Pristup utakmici mora biti uvek na ovom nivou ako hoćemo da završimo među prve 4 ekipe.
Last edited by Beara_Vladimir on Mon Sep 02, 2013 4:52 pm, edited 1 time in total.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Фудбалска купусара

Post by EmptyClip »

кад узмете тако у првом лицу множине да причате моментално се изнервирам
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by tsva »

Ne vidim tu nikakav problem. Nigde ne pise da neko mora damo da navija za jedan klub. Malo tolerancije nije na odmet.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Post Reply