Фудбалска купусара

User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Najdoski dr. Ilija »

Auf wiedersehen :utata:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Il genio »

Partizan je jedan od retkih klubova koji moze da okupi 30 hiljada ljudi na svom stadionu i da mu domaci teren ne bude adut. Jednosavno ne znaju da igraju velike utakice, publika nema poverenja u igrace, napetost se oseca u vazduhu. Ostadose komsije na 4 evropska proleca u 70 godina dugoj istoriji. Veoma tanko za klub sa toliko osvojenih domacih trofeja.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Константин »

Доказ да у Европи тим мора да има реп и главу. ОК, имају 2 екстра брза играча након транзиције али само ТСЛ бункер+контре је за Јевропу недовољно. Када имаш повољан резултат онда мораш више држати лопту у ногама да противник буде нервозан. Друловић батађорин пулен.
Врста која изумире
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: Фудбалска купусара

Post by redneck »

drulovic je batadjora na kub,
ono sinoc je bilo gore od najgoreg bunkera,
kontru kad trcis barem pokusavas da razvijes pasovima.
Ovi sinoc ni to,nego bunar.Nisu zadrzali loptu u nogama vise od 35 sekundi
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ahahaha, ahahaha.....
Oj grobari, grobari, vi ste čudna raja,
nekada ste bili qrc, sada ste kobaja! :magare:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by crazynorth75 »

''Savjetnik'' Flaša ne može penal da pogodi. A savjetuje sisa Brašanca da je trebalo da padne u mrtvoj šansi :valjanje: :R :ziga:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Najdoski dr. Ilija »

I da je pao, ko bi šutirao penal? :valjanje:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Najdoski dr. Ilija »

Puniiiiiii u manjerku!!!!!
:valjanje:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by crazynorth75 »

Pa Flaša. Kapiten. Legenda. I'stituc'ja. :jumping1: Ali savjet je nenadjebiv. Čovjek u mrtvoj šansi, po sredini gola, ovaj ga ne savjetuje šutni ovako ili onako, driblaj golmana, nego - ''Padaj ljebtijebem!'' :dope:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Фудбалска купусара

Post by Ганац »

Nego, koliki je sada minus? Šta će im sada biti izgovor? :R
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: Фудбалска купусара

Post by Sone »

Pa kako sta? Sibirska zima brate, pokusaj ti na -24 da trcis.. :)

Inace, klasicna JSL utakmica kad neko igra protiv njih, znao sam da ce da izjednace, bojao sam se i da ne preokrenu ali dobro se zavrsi.

Sledecu igraju sa Borcem pred praznim lavorom a mi u Ivanjicu, samo da lepo vreme potraje, teren tamo zna uzasan da bude.

Ocekujem na prolece i -30 (ironija hahah) jer vec posle 3 prolecna kola je derbi na lavoru gde cemo ih oduciti od fudbala. Zasto? Pa jer ce da promene pola tima na zimu, + trenera, trebace vremena da se uigraju, kao nama, ali se nadam da ce kod nas svi da ostanu. Ubicemo ih bre ko vola u kupusu.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by Najdoski dr. Ilija »

Oriiiii Kosane.... :dancing2:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: Фудбалска купусара

Post by Sone »

Pa preokrenuce ovo Partizan pre svega jer su igraci u JSL retko glupi ljudi, o trenerima da ne govorim. U ovom Partizanu gol moze dati samo Zivkovic (i Bozinov sa peterca), a da sprecis Zivkovica je zapravo jako lako. Stavi mu flaster i gotov je. Jer taj golove daje samo na jedan nacin, povuce loptu u pravcu linije sesnaesterca, malo se iskos i sutira levom nogom ili da centrira na isti nacin. Eto, prosto kako je to lako spreciti, uopste ne treba neki specijalac za doticnog, samo brz igrac koji ce da ga markira. Zaustavi njega i Partizan se raspada, ne znam kako to nijedan trener do sad nije provalio, sem Bozovica.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Фудбалска купусара

Post by tsva »

Zivkovic je vec sada fantastican fudbaler i kamo puste srece da je nas a ne njihov. Tesko ga je cuvati.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Sone
Звездаш
Posts: 120
Joined: Wed Apr 17, 2013 2:13 pm
Location: Zvornik
Contact:

Re: Фудбалска купусара

Post by Sone »

Fantastican? Ti i tvoje poznavanje fudbala..

On je izvikan igrac, jednodimenzionalan kojeg je verovao ti ili ne jako lako cuvati sto ce se pokazati kad ode preko. Taj se nece naigrati jer od pocetka karijere igra na samo jednu foru, vuci loptu ispred sebe pa raspali po njoj. Da gledas kao sto ne gledas, vec vise kenjas po Zvezdi, shvatio bi to.

Svaki gol koji je dao a van 16 je na tu foru za koju od juce govorim. Ima dribling ali za balvane iz Rada i slicnih klubova, taj se kraj Ibanjeza nije video.
Post Reply