ABA ("Јадранска") лига

User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by carapan »

Eno i zalizani ih oplakuje na twiteru.. Da vidis sada kada im rokne neko pojacanje...

Tejgetlija nesto nervoan..Dule dinamit takodje sinoc.. Sve im je to taktika, da se mi opustimo, da se ponadamo da su gotovi, a oni iza ledja dovode pojacanja, jer su celu noc vijali igrace...

Govna bili, govna i ostali..

Koliko oni nas mrze, sada i javno ozivaju Miskovica i Djurica da ulete privatnu kintu, da im daju za pojacanja, samo da bi nas sjebali..Oni ne vide, da ih Dule dinamit vodi do propasti, da im unistava igrace fizicki i psihicki, a ovamo jadni i bedni, traze pare za pojacanja, koja ce im i stici, u to budite ubedjeni...

Covek ladno sutnuo igraca svog sinoc, u sred utakmice, i oni i dalje vilene.. Sekta prava svega mi..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Najdoski dr. Ilija »

Комшо батали та пацовска посла, чувај здравље! :travka:
Само у се и у своје кљусе.
Што се више бавимо њима, остаје нам мање и времена и снаге за нас саме.
То је замка у коју никако несмемо поново да упаднемо! ;)
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by carapan »

Ma naravno, ja na to i opominjem.. Mnogo smo poleteli, pravimo kalkulacije na F4, a i mi imamo gostovanja Ciboni, Cedeviti, Zadru, i derbi sa njima..

Napravismo od njih invalide i jadne duse, a to oni i hoce, i posle kada se povampire i ne do Bog osvoje nesto, ima da seru danima o casovima ljubavi i ostalim glupostima..

Nikako se ne opustati, igrati nasu igru do kraja i gde god mozes zgaziti govno !!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by dacha od bosne »

Oni sa ovakvim rosterom jesu invalidi, i ako se ništa ne promjeni, pregazićemo ih ovaj put kao plitak potok.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by carapan »

Njima uskoro stizu pojacanja..

Ovaj tim i tim koji ce imati za recimo 3 meseca bice nebo i zemlja.. Zato nema opustanja nikakvog niti potcenjivanja..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Ганац »

carapan wrote:Njima uskoro stizu pojacanja..

Ovaj tim i tim koji ce imati za recimo 3 meseca bice nebo i zemlja.. Zato nema opustanja nikakvog niti potcenjivanja..
Sve je to tačno, ali što se ABA lige tiče dve pobede prednosti ti daje mnogo prostora, pogotovo što odlaze Ciboni koja takođe MORA da pobedi kako bi bila na F-4 što meni govori da će biti jako zanimljivo do kraja ABA lige (ligaškog dela).
Mi će mo sa dovođenjem te trojke i povratkom Luke u tim biti opet iznad njih po kvalitetu poprilično i igrački i timski.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by dacha od bosne »

Stanite malo. Odakle vama da oni dovode sigurno 2-3 pojačanja? Ja znam da kod njih treniraju Avdalović i Tripković, ali pitanje je da li će i njih aktivirati jer su oba bila povrjeđena. Ako pratite forume, i čitate malo između redova njihovih dobro obavještenih forumaša, vidjećete da jedna velika crnina provijava kroz njihove postove. Veoma su pesimistični, jer su u bulji.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by carapan »

Dacho, ubedjen sam i nesto sam nacuo da dolaze im pojacanja.. Naravno da pare nisu problem sada, kada su u govnima..Rece mi jedan coek, da su recimo sinoc se usijali telefoni od zvanja, samo da bi se kako tako nasla pojacanja.. I zalizani je ukljucen u tu igru..

Nece oni pobogu ostati sa ovakvim timom, za odlucujuce utakmice koje ih ocekuju, i to sam siguran.. I zato nema potrebe da se opustamo, da mislimo da ih gazimo i ostale stvari.. Mi smo prosle godine mogli, da namestimo da ne odu na F4, ali smo dobili Buducnost kuci recimo..Igrali smo posteno, i fer, a kako nam se vratilo u finalu ABA lige u 3/4? Kako su to sudije naprasno promenile kriterijum sudjenja? Samo se te utakmice setite, i onog na kraju podjebavanja ansih igraca, umesto da slave, i shvatite da ce isto i sada pokusati da urade.. Pa nece im onaj jadni Dalo, igrati pleja sada kada je i Tepic povredjen, ubedjen sam.. I prosle godine je debeli slao Bogdanovica u svlacionicu, pa se desilo kasnije sta se desilo..


Njihova igra je poznata..Kukaj i otimaj.. MOramo biti maximalno skoncentrisani i jako dobro pazljivi, gledati nas tim i nase dvoriste...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Либурнија »

Слажем се са Чарапаном. Никакво опуштање и бављење њима. Ако ништа, прошла сезона нас учи томе у којој је изгледало да неће ни до Ф4 а онда...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by carapan »

Sada dervisa treba javno oplesti, i pitati odakle lova za pojacanja?!

Ona prica oko toga da nemaju para, da su jadni i bedni, da igraju za stipendije, je sranje, to svi vec znate, a oni tako pokazuju bivsim igracima kojima duguju uzasne pare, da iste i nemaju, da ih ovi ne bi tuzili, jer nece vise da cekaju..

E sada ce biti zanimljivo.. Nemate pare, a dovodite igrace? A kada ce nama dugovanja?

Nama treba igrac na poziciji broj 3.. Odavno sam nekome i napisao na pp, da mi dovodimo i igraca za nasu ligu, bicemo i mi jaki, i samo treba gledati nase dvoriste i nista vise.. Maximalno se spremati, jer sa njima je uvek rat na terenu, i za sve su psremni, kao sto su i pokazali prosle godine..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
union 99
Новајлија
Posts: 91
Joined: Mon May 06, 2013 9:46 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by union 99 »

konjina ce prodati pricu:

a) da je on licno iz svog dzepa dao pare...
b) da su ljudi koji vole klub iznenda dali pare zbog teske situacije...
c) igra .... (npr. Navaro) za dzabe jer su oni stvorili vise igraca nego NBA...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by carapan »

Treba dobro proveriti pricu i to, da je utakmica namestena, a velike pare uplacene na pobedu gostiju...

Sve je to scenario debelog...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by МоСа ВерСе »

То бре браћо, нисам само ја параноичан када је дебели у питању. :D :D

Елем, у погрешно време су се нашли у процепу. Прошле године су се извукли да се нађу у завршници (Милосављевић дао кош, победили Цедевиту), ми им помогли (победили Будућност). Нешто не верујем, ако не доведу нека озбиљна решења да ће се извући и ове. Зашто? Гостују Цибони која дели карте да напуни дворану следећи уторак и игра у пуном елану, гостују Црногорцима који се боре за фајнал фор, гостују Олимпији која може да се хрве са оваквим Партизаном, гостују нама где мислим да ћемо их са'ранит онако лагано. Плус им долази Цедевита. Много је ту зезнуто за њих.

Што се нас тиче, нервирање у Задру, али победа (мислим да треба сви у Јадранско море да скочимо ако нас победе онако скрнави), гостовање Цедевити где је лапо лапо, гостовање Меги (незгодни, али опет се ми питамо). Битно да пред последње коло против Цибоне уђемо са победом више од Цедевите и да на миру гледамо два велика клуба у последњем колу без императива победе. Долазе нам Партизан,Будућност, Мзт и Крка. Најбитније је да добијемо ој ха сад за викенд. У најбољој смо ситуацији и битно је д абудемо први и будемо домаћини у полуфиналу. Нешто ми говори да ће се и Делије појавити.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Dennis Rodman »

Nemojte da paranoišemo, sad Duletove varke, pa onda još i kladionica... Desilo im se nakon svih događanja da su prsli. Ne cveta cveće ni u njihovo preduzeće, samo što im to sakrivaju rezultati. Ostaje pitanje kako će se izvući iz ovog nokdauna, jer koga god realnog da dovedu, ne može odmah zamijeniti budalu, a sad je pod znakom pitanja i Bogdanović, koji vjerujem da može upasti u kontraritam jer je i on mnogo opterećen, i sad još sukob sa Duletom. Vjerujem da bi ovaj njihov težak raspored i definitivno trebao da nas značajnije razdvoji na tabeli, toliko da nam recimo izgubljen derbi ne stvara pritisak.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Ганац »

Dennis Rodman wrote:Nemojte da paranoišemo, sad Duletove varke, pa onda još i kladionica... Desilo im se nakon svih događanja da su prsli. Ne cveta cveće ni u njihovo preduzeće, samo što im to sakrivaju rezultati. Ostaje pitanje kako će se izvući iz ovog nokdauna, jer koga god realnog da dovedu, ne može odmah zamijeniti budalu, a sad je pod znakom pitanja i Bogdanović, koji vjerujem da može upasti u kontraritam jer je i on mnogo opterećen, i sad još sukob sa Duletom. Vjerujem da bi ovaj njihov težak raspored i definitivno trebao da nas značajnije razdvoji na tabeli, toliko da nam recimo izgubljen derbi ne stvara pritisak.
Kakva paranoja, njima se ni malo ne piše lepo, pogotovo ako izgube od Cibone u ZG.
Imaće čini mi se samo jednu pobedu više od Budućnosti što im baš i ne garantuje ni 4 mesto a isti broj poraza i pobeda sa Cibonom i imaće ni malo lak raspored, ako ne puste niz vodu EL može se svašta desiti.
Mene brine nešto drugo komentar jednog forumaša gde kaže da je na tajm autu u 3/4 Dule savetovao čvršću igru uz konstataciju da neće sudije suditi faule, a u isto vreme trener MZT savetuje igrače da očekuju prljavu igru i da neće biti suđeni faulovi,to mnogo govori o uticaju svinje i groblja u celini, toga se mi trebamo nekako sačuvati.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Post Reply