ABA ("Јадранска") лига

Post Reply
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ABA liga 2013/2014

Post by dacha od bosne »

Ko je taj? A i kako će ga dovesti ako smo ih tužili BAT-u?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by garnett »

nemaju bat, mogu dovesti koga hoce..
ma fora je u tome sto za razliku od onoga sto nama treba a to je 4/5, dobrih slobodnih plejeva sada ima pun qrtaz... pocevsi od njega, selby, shakur, lukas itd
amer ce biti 100% samo je pitanje koji, a i koji god da bude bolji je od lea...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ABA liga 2013/2014

Post by dacha od bosne »

Kako ih nismo tužili kada postoje vijesti od prije manje od mjesec dana da smo podnjeli tužbu?
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by garnett »

dacha od bosne wrote:Kako ih nismo tužili kada postoje vijesti od prije manje od mjesec dana da smo podnjeli tužbu?
cak i da jesmo, treba da prodje nekih 6 meseci od tuzbe, da bi dobili zabranu(ukoliko u tom periodu naravno ne bi isplatili to sto duguju)...
dakle, mogu da potpisuju i dovode koliko hoce..
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by carapan »

To je ovaj jel..

http://youtu.be/PRiPZlZj7j0" onclick="window.open(this.href);return false;

Opasan igrac.. Rekoh ja da ce oni dovesti dobrog igraca, i pojacati se.. A kukaju kako nemaju para, mamu im jbm lopovsku..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by garnett »

da taj je, trenutno je u minesoti i ima ugovor na 1m dolara za sezonu, al nije garantovan..
tamo je tek cetvrta opcija i nije uopste u planu, jedino ako im se naprasno ne povrede i riki i barea...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by carapan »

A kukaju kako nemaju para?! Ako ga dovedu, treba im medijski pokazati kako se to kuka da para nema,a dovodi ovako pojacanje.. Stoka bila i ostala..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: ABA liga 2013/2014

Post by Banex »

Neće valjda njega ?? :shock: Pa odkud im para jbt ??!! Licemerni ološ !
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ABA liga 2013/2014

Post by Ганац »

Oni konstantno kukaju zadnjih 10- 12 možda i svih 15 godina, to im je postao tm,a mi smo po tim "narikača" forama "državni projekat", kod njih se igra za stipendiju i zbog "porodičnog koncepta" a bore se kao da su im plate svakom po 500- 600000 evra i više.
Ko ih j...e ipak smo mi ove godine bolji ne zbog pobede nad njima sinoć već zbog kapiranja ekipe (nemogu da našpišem "hemija" pošto gledavši ono sinoć sve sam više ubeđen da grobari koriste hemiju, igrali su kao da su na nekim drogama), malo sam odlutao i tako mi kao državni projekat dođosmo do zamrzavanja i 15 miliona duga a oni žive od vazduha i lepih želja,ljubavi prema književnosti i dobrim slikama njihovog DSvinjoševića i kokain PSD aka revolveraš i četvoroprstaš.
Da ne širim dalje:Podrška Radonji i momcima i oduvajte ih ove godine.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by carapan »

Pazi..

Ubedjen sam da ce se pojacati maximalno koliko mogu, samo da nas sjebu i ove godine..Svinja ladno gubi 42 razlike, najjvise u istoriji kluba, samo da bi nas pobedio, i drzi rovite igrace na terenu.. U produzetku, kada sam gledao detaljno snimak, ladno se cuje " picke jedne, mamu vam jebem" ?!! I to pedagog? A oni igraju za stipendije, i jer kao satro vole klub..Pa kada bi meni tako neko psovao, zavalio bih ga ladno usred terena.. Ali oni cute, i trpe da im trener jbe mater pred kamerama.. A oni bez dinara, a on sa 30 iljadarki eurica mesecno..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by Nolle »

Do Nove godine, odigraćemo još 11 utakmica. Po meni, nateže će biti:

* Novom mestu, gde treba utakmica da se dobije 2 dana posle Makabija u kojoj će doći do velikog trošenja.
* Period između 12og i 23eg decembra gde ćemo imati mini ciklus od 4 dosta bitne utakmice (Kuća, MZT. Ritas, Cibona). Tu regeneracija ekipe mora biti besprekorna! Ako sve bude kako treba, možemo tu da očekujemo kao i u ovom mini ciklusu (Kuća, Cedevita, Ritas, Partizan) 4 pobede. A po meni ovaj ciklus je bio težak, jer smo u to ušli sa 2 vezana poraza (PAO, Budućnost) i dosta bočnih vetrova po pitanju trenera, itd...

22.11 at Lokomotiva Kuban
25.11 vs Mega Vizura
28.11 vs Maccabi Elektra
30.11 at Krka
06.12 at Panathinaikos
09.12 vs Zadar
12.12 vs Laboral Kutha
15.12 at MZT
20.12 at Lietuvos Rytas
23.12 vs Cibona
28.12 vs Široki

Utakmice sa Megom, Panatom, Zadrom i Širokim, moraju se iskoristiti da širenje klupe. Pogotovo zato što pogotovo ove 3 utakmice u ABA ligi igramo kod kuće. Što se tiče Atine, tu zaista treba da odemo kalkulaciono. Pogotovo ako ostvarimo nešto u utakmici protiv Makabija (iskreno nadam se pobedi, pogotovo ako posle Mege tim uđe svež i regenerisan). Jednostavno treba koristiti tamo gde možemo, da bar malo kalkulišemo do kraja polusezone. A ne da nam se desi ono što se desilo posle Francuske i Orleana.
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by Dafi »

garnett wrote:da taj je, trenutno je u minesoti i ima ugovor na 1m dolara za sezonu, al nije garantovan..
tamo je tek cetvrta opcija i nije uopste u planu, jedino ako im se naprasno ne povrede i riki i barea...
"Zamarate se nepotrebnim stvarima i nagadjanjima" :D
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: ABA liga 2013/2014

Post by Banex »

Nolle wrote:Do Nove godine, odigraćemo još 11 utakmica. Po meni, nateže će biti:

* Novom mestu, gde treba utakmica da se dobije 2 dana posle Makabija u kojoj će doći do velikog trošenja.
* Period između 12og i 23eg decembra gde ćemo imati mini ciklus od 4 dosta bitne utakmice (Kuća, MZT. Ritas, Cibona). Tu regeneracija ekipe mora biti besprekorna! Ako sve bude kako treba, možemo tu da očekujemo kao i u ovom mini ciklusu (Kuća, Cedevita, Ritas, Partizan) 4 pobede. A po meni ovaj ciklus je bio težak, jer smo u to ušli sa 2 vezana poraza (PAO, Budućnost) i dosta bočnih vetrova po pitanju trenera, itd...

22.11 at Lokomotiva Kuban
25.11 vs Mega Vizura
28.11 vs Maccabi Elektra
30.11 at Krka
06.12 at Panathinaikos
09.12 vs Zadar
12.12 vs Laboral Kutha
15.12 at MZT
20.12 at Lietuvos Rytas
23.12 vs Cibona
28.12 vs Široki

Utakmice sa Megom, Panatom, Zadrom i Širokim, moraju se iskoristiti da širenje klupe. Pogotovo zato što pogotovo ove 3 utakmice u ABA ligi igramo kod kuće. Što se tiče Atine, tu zaista treba da odemo kalkulaciono. Pogotovo ako ostvarimo nešto u utakmici protiv Makabija (iskreno nadam se pobedi, pogotovo ako posle Mege tim uđe svež i regenerisan). Jednostavno treba koristiti tamo gde možemo, da bar malo kalkulišemo do kraja polusezone. A ne da nam se desi ono što se desilo posle Francuske i Orleana.
Ja bih samo još dodao da će nam i u Skoplju biti izuzetno teško, možda čak i teže nego u Novim mestu. Jer će ipak veći imperativ pobede biti protiv Kahe (možda čak i protiv Ritasa ako njima ne bude ništa značio taj meč) nego protiv Makabija. Pritom će i atmosfera u Skoplju biti dosta "vrelija" nego u Novom mestu.
"Mladenović vara Liveranija !"
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by garnett »

jbte koliko je onaj mali smrad napredovao.. u sustini, ne bi mi smetalo, da nije po prirodi djubre i da se tako i ne ponasa na terenu, al izgleda da je to sve povezano kod njih..
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by garnett »

cedevita dovodi markotu, malo malo pa se upgrade-ju..
Post Reply