ABA ("Јадранска") лига

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Ганац »

Tako je, dva moguća kiksa u perspektivi.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by МоСа ВерСе »

Будућност иде у Бар, сокићима и у Мордор. Добро је што је стока добила Игокеу па су на пораз од Морнара и јуре то четврто место. Ако се Мордор упали са орцима, имају шанси да киксају ђетићи доле. Видећемои да ли ће Морнар да кидише на победу у Тополици против њих, а од ЦДеде очекујем да часно одиграју меч са њима. Они су трећи па су трећи. Тако да, 70% смо други, али има материјала да киксају.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Мики »

Будућност се опасно наврзала на АБА лигу довођењем Долемана.
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Мики »

Будућност пала у Загребу. Ето нас на врху ако све до краја добијемо.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Ганац »

Budućnost je izgubila sinoć zbog većeg broja utakmica prethodne sedmice nego inače i pređene kilometraže (ono na šta se i naš kllub žali) tako da su netipično za njih u poslednjoj četvrtini imali veliki broj izgubljenih lopti i nerezonskih poteza, hvala im na tome.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by dacha od bosne »

Kako smo mi, Cigani, zahvalni ljudi :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by МоСа ВерСе »

Цедевита никада није имала више навијача на својој страни. Зато су и добили иако је концепција игра катастрофа. Чери Укић нису класични плејмејкери, извукли их Крушлин и Муса. Уз, што рече Ганац, велики број грешака у последњој четвртини где су имали 69:64 три минута до краја.

Ми наше знамо, победити ФМП, Задар, Додикеу и Цибону како би се стартовало са пол позиције. Спремити се за Морнар, а касније ко победи. После свега, не би ме чудило да буду сокићи, иако је Будућност бољи тим од њих. Имају два добра плеја и јачи су под кошем.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Мики »

Ето лепе прилике да се уз предност домаћег паркета узме АБА.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Ганац »

I u ovakvoj prilično mirnoj utakmici, Bjelica je uspeo da napravi nesportski faul i da promaši ZICER...on nije u kanalu, on je u Grand kanjonu. Alen sve bolje igra, zalaganje nije ni bilo upitno ali Jovanović osim želje ne pokazuje napredak.
(Da ne ponavljam da je Roč u padu forme i da mu treba odmora)
Dobićemo ovo ali ne briljiramo.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by МоСа ВерСе »

Ганац, био сам на утакмици и баш са те стране сам био . Јасно се видело да није било елемената за неспортску. Судије су дана очај судиле, убили су нам Николицу, бар три фауло су пропустили да свирају. Да је у каналу јесте, али се зато рађа Стефан Јанковић. Одиграо је и данас добро.
Рочести мора да се одмори, али је срећа да су сада минуте преузели и момци из друге петорке. Пратио сам данас Давидовца, она је суве интелигенција. Постављања, преузимања, преглед терена. Апсолуто ме подсећа на Бјелицу са својом висином.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Мики »

"Мали" Јовановић игра под притиском. Није да дечко не зна кошарке, али је чињеница да има неку кочницу. Ако успе да се ослободи, мислим да ће показати да уме и може.
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Мики »

Партизан изгубио од Олимпије. Ништа од плеј офа :dedica:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by dacha od bosne »

Ovo sam priželjkivao od serije Cedevita - Budućnost. Sada da odigraju posljednju na nož i da pobjedi Cedevita.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Ганац »

Cedevita je podigla nivo igre, Buućnost je u blagoj regresiji ali obe ekipe znatno sigurnije deluju od nas.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: ABA ("Јадранска") лига

Post by Мики »

Мислим да грешиш. Цедевита ће се растопити ако уђе у финале. Будућност још и има неке шансе због Џикића. Само да ми оверимо Морнар, мислим да неће бити проблема у финалу.
Post Reply