ABA ("Јадранска") лига

Post Reply
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: ABA liga 2013/2014

Post by Banex »

Kako je očajan Radnički majko mila !!!!! :pop: Prošle sezone kao mutavi nije bio zadovoljan kvalitetom igrača pa ih je sve odpustio, a ove sezone su jedno 5 puta gori ! :twak: Nemaju šanse da pobede stoku.
"Mladenović vara Liveranija !"
Dafi
Члан клуба
Posts: 753
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:27 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by Dafi »

Banex wrote:Kako je očajan Radnički majko mila !!!!! :pop: Prošle sezone kao mutavi nije bio zadovoljan kvalitetom igrača pa ih je sve odpustio, a ove sezone su jedno 5 puta gori ! :twak: Nemaju šanse da pobede stoku.
A stoki ako skines gace ne guraju samo do pola :D
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by garnett »

sve mi deluje da franjevci cekaju dariusa morrisa, jbga sirotinja, nema se para...
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by Nolle »

Da, njega čekaju, i taj im sigurno neće igrati kao Kinzi za burek i krevet kao što potenciraju nego za 35k$ mesečno.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by lucky#13 »

Banex wrote:Kako je očajan Radnički majko mila !!!!! :pop: Prošle sezone kao mutavi nije bio zadovoljan kvalitetom igrača pa ih je sve odpustio, a ove sezone su jedno 5 puta gori ! :twak: Nemaju šanse da pobede stoku.
Da ne igraju EC gurali bi ABA ligu odlicno. Ovako sa 12 igraca tesko je igrati. Po meni oni su super u odnosu na ono sto sam ocekivao,Muta izvlaci maksimum iz njih. U tom timu osim Marinovica (donekle lesica) nema igraca koji ima neko preterano iskustvo i igranje jakih tekmi.
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by garnett »

onaj lik sto je dan ranije pre svih medija, objavio da ce stoka dobiti samo 7k eura za ona sranja sa fenerom, sad kaze, da je dangubic 200% siguran za sledecu sezonu, kao zamena za budalu... :povraca2:
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by carapan »

Ko je taj dangubic?
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by garnett »

carapan wrote:Ko je taj dangubic?
el me zezas ili sta? :D
onaj sto nam je sinoc utrpao 16 poena...
http://www.abaliga.com/game/60/Crvena_z ... lStatistic" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by Rajko »

Мене више интересује ко је будала. :mrgreen: Богдан? Неће моћи Дангуба довољно добро да замени Богдановића, не плашим се ја тога.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by carapan »

garnett wrote:
carapan wrote:Ko je taj dangubic?
el me zezas ili sta? :D
onaj sto nam je sinoc utrpao 16 poena...
http://www.abaliga.com/game/60/Crvena_z ... lStatistic" onclick="window.open(this.href);return false;
8-)

Ja mislio neki stvarno igrac.. Ma salim se, samo neka dovode, valjda i mi nekog dangubica ima da nadjemo..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by garnett »

budala je milosavljevic, a bb je smrad, cisto da se desifruje zbog buducih konverzacija :mrgreen:

@ carapan
stvar je u tome, sto je i vasa trebao kod nas al ga misko nije pustio a svinja moze da bira koga hoce...

by the way, svinja je debeli za one koji ne znaju :lol:
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by Rajko »

Па мораће да продају и Богдановића. Нема силе која ће њега задржати у Партизану након ове сезоне. Биће њима критична та позиција следеће сезоне.

И да, Дангубић ни у сну не може да одигра одбрану коју игра Милосављевић.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by carapan »

Ja sam danas po podne cuo od jednog igraca koji igra za KK Napredak, da im na zimu dolazi onaj Kalinic iz Radnickog.. Sedeli smo zajedno u kladioni, i on pricao sa nekim drugom za nasim stolom...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: ABA liga 2013/2014

Post by garnett »

Rajko wrote:Па мораће да продају и Богдановића. Нема силе која ће њега задржати у Партизану након ове сезоне. Биће њима критична та позиција следеће сезоне.

И да, Дангубић ни у сну не може да одигра одбрану коју игра Милосављевић.
bogdanovic ostaje sigurno, to su price za malu decu kako nemaju para..
carapan wrote:Ja sam danas po podne cuo od jednog igraca koji igra za KK Napredak, da im na zimu dolazi onaj Kalinic iz Radnickog.. Sedeli smo zajedno u kladioni, i on pricao sa nekim drugom za nasim stolom...
pa to sam i ja napisao ovde pre nekog vremena... kazu da je i bircevic bio dogovoren za ovu sezonu, al je onda rkg ostao u abi, pa se kao odlucio da ostane.. al sa obzirom da tamo niko nije vezan ugovorom, ne bi me cudilo da obojica zavrse od zime kod franjevaca...
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: ABA liga 2013/2014

Post by Banex »

garnett wrote: stvar je u tome, sto je i vasa trebao kod nas al ga misko nije pustio
I hvala mu na tome.

Inače ako se sećate još prošle sezone i Bogdanović i Lovernj su najavili odlazak u NBA (draft) ali su obojica rekli da će ipak ostati još jednu sezonu u Partizanu. Tako da je njihov odlazak na kraju ove sezone skoro izvestan, pogotovo ako nastave sa ovako dobrim igrama. A mislim da isto važi i za Milosavljevića.
"Mladenović vara Liveranija !"
Post Reply