Биртија - о свему и свачему

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by crazynorth75 »

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by crazynorth75 »

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Alan Ford
Звездаш
Posts: 172
Joined: Wed Mar 20, 2013 3:22 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Alan Ford »

Drustvo, ako imate neku opciju za karte za basket, javite...sve utakmice idealno, a i za manje od toga bih bio veoma zahvalan...

Hvala unapred!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by dacha od bosne »

Na žalost, ljudi iz uprave nam još nisu odgovorili na mejl iako sam se čuo sa Davorom Ristovićem i dobio potvrdu da su dobili mejl sa upitom za karte.
Jedino što svima mogu da preporučim (znači vama sa foruma) da odete do kk ili trznete na telefon ili mejl Davora i pitate u moje ime i ime našeg sajta da dobijete karte. Ako se meni ili nekom iz našeg tima Davor ili neko drugi javi, bićete obavješteni.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by carapan »

Тони wrote:Поздрав свима, уграбио сам тренутак да свратим. Видим да брат чарапан није улазио већ 10ак дана на форум, па да му не шаљем поруку...надам се да је ок са здрављем, као и сви ви остали. :ziveli:
E brate moj..

Nesto me zdravlje bas zeza, pa manje ako mi verujes se bakcem sa svim drugim stvarima, a od danas zbog basketa, verovatno sledi nov stres, pa iskreno moram da pazim.. Ziv ti meni bio i veliko hvala sto me se setis uvek..Bice opet prilike da se vidimo.. :ziveli:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Либурнија »

Мала исправка - Тони није једини који те се увијек сјети, има нас овдје још који мислимо на тебе! :-)
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Тони »

Немој брате да добијемо ЕЛ, а изгубимо тебе у овој полуфиналној серији. Звучи морбидно, ал знам какав си, против неких ствари се не може. :ziveli:
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by carapan »

Либурнија wrote:Мала исправка - Тони није једини који те се увијек сјети, има нас овдје још који мислимо на тебе! :-)
Znam sve i HVALA svima...Ja sam upoznao licno samo Tonija, pa sam zato ovako i napisao.. Sve vas ostale, smatram mojom rodjenom bracom..
Тони wrote:Немој брате да добијемо ЕЛ, а изгубимо тебе у овој полуфиналној серији. Звучи морбидно, ал знам какав си, против неких ствари се не може. :ziveli:
A jbga.. Covek protiv necega ne moze..Prosle godine je sve to pocelo, posle onog derbija, kada smo izgubili sa 2-1, i onih penala.. Tada sam shvatio koliko zdravlje znaci, ali..Meni Zvezda mnogo znaci, kao svima vama, i neki put bas ne mogu da se kontrolisem..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

Sa današnje pripreme za tekmu:
ideal 1.jpg
ideal 1.jpg (78.2 KiB) Viewed 3546 times
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by crazynorth75 »

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
LF 1991
Звездаш
Posts: 128
Joined: Tue Jul 02, 2013 12:07 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by LF 1991 »

Vrhunac grobarske inteligencije, mašu rukama dok Bobi izvodi bacanje, a stoje na suprotnoj tribini, Bobiju iza ledja :R

Image

https://www.facebook.com/dnevnadozapros ... ca?fref=nf" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Il genio »

:R
Otkud sad dve stranice DDPZ? Jel ih isti ljudi vode?
LF 1991
Звездаш
Posts: 128
Joined: Tue Jul 02, 2013 12:07 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by LF 1991 »

Ma oteli nam onu, na ovoj manjoj je ista ekipa što je i osnovala onu prvu(Jorgi, Ćićmi, Kacam Rasan, Lunatik i ja). Onaj lik tamo sad samo krade fore i kači tudje slike.
Post Reply