Биртија - о свему и свачему

User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Либурнија »

Врло занимљиво... ;) Толико. :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by crazynorth75 »

http://www.njuz.net/vujosevic-povredio- ... z2rcNeWNha" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Alan Ford
Звездаш
Posts: 172
Joined: Wed Mar 20, 2013 3:22 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Alan Ford »

Zivi bili...

:ziveli:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by crazynorth75 »

Ooo pa đes' ti Alane, živ bio :ziveli:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Najdoski dr. Ilija »

Alan Ford wrote:Zivi bili...

:ziveli:
Да си жив и здрав! :ziveli:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by carapan »

Intervju uradjen, verovatno u petak izlazi u listu Mozzartsport, u rubrici Fanatik.. Ala sam ga opravioooo... 8-)
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by dacha od bosne »

Alan Ford wrote:Zivi bili...

:ziveli:
Lijepo te opet vidjeti :ziveli:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Banex »

Al' je besan bio fegetlija večeras ! Bilo je ekstra komično gledati ga. :D
Obično je samo komično.
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Najdoski dr. Ilija »

Tole: Vučić podseća na mene iz mlađih dana, ambiciozan je i hrabar


''Inspektori su tri puta pregledali papire kad je reč o kompletnom poslovanju Saveza i Kuće fudbala. Što se mene tiče, mogu da pregledaju još šet puta'', ističe Karadžić

Image

Reči prvog potpredsednika Vlade Srbije, Aleksandra Vučića, da je policijska istraga u najveća tri ovdašnja kluba (Partizanu, Crvenoj zvezdi i Vojvodini) pri kraju i da će uskoro biti poznati njeni rezultati, obradovale su pvog čoveka ovdašnjeg fudbala Tomislava Karadžića.

Predsednik FSS u potpunosti podržava rad državnih organa i kaže da zakon nikog ne bi trebalo da zaobiđe.
„Čuo sam šta je prvi potpredsednik Vlade, Aleksandar Vučić, rekao, on ima moju potpunu podršku. Svako ko je nešto radi protiv zakona trebalo bi da odgovara za to. To je, međutim, stvar klubova, a ne Saveza“, predočio je Karadžić u razgovoru za Informer.

Tole je dodatno pojasnio razloge podrške najmoćnijem državniku Srbije.
„Aleksandar Vučić me poseća na mene iz mlađih dana. Ambiciozan je, znalac. Pokazuje hrabrost i beskompromisnost. Što može da obavi danas ne ostavlja za sutra, ja ga tako doživljavam“.

Dok policija češlja poslovanje u klubovima, Karadžić kaže da se ne boji eventuane istrage u FSS, iako je izgradnja Kuće fudbala u Staroj Pazovi nekoliko puta bila pod nadzorom državnih organa.
„Inspektori su tri puta pregledali papire kad je reč o kompletnom poslovanju Saveza i Kuće fudbala. Što se mene tiče, mogu da pregledaju još pet puta. Svi izveštaju su im dati na proveru i pomalo je dosadno svako malo slušati o toj priči. Nadam se da to nije bila politička tendencija, dodao je Tomislav Karadžić.


Ха, ха, ха, :pop:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

Banex wrote:Al' je besan bio fegetlija večeras ! Bilo je ekstra komično gledati ga. :D
Obično je samo komično.
šta je lupao?
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Banex »

Prekidao je gledaoce bezobraznije nego obično, svađao se sa njima pa i vređao. Borko kad se javio nešto ga pitao a on samo ćuti neće ni da odgovori, kao malo dete kad se duri. :lol:
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

Moram ovo sa drugog foruma, dodao sam Dragi Santa Claus i dobio ovo dole:




Posted Today, 14:58

freethrow:Dragi Santa Claus, pokušavam već neki treći put danas da napišem nešto smisleno, ali mi ne ide. Voleo bih da prođemo u top8, da uzmemo ABA i KLS i da se ne obrukamo u Kupu. Toliko od mene.


Eto koliko je njihovo beznađe.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by carapan »

http://sportal.rs/news.php?news=118305" onclick="window.open(this.href);return false;

:lol: :lol:

A sta reci na ovo.. Cuveni "novinar grobar" Soskic.. Samo mu peta viri iz dupeta debelog.. :D
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by crazynorth75 »

Izuzetno glup tekst, čiji je cilj spinovanje i pranje Vujoševića zato što svojim sistemom rada fizički uništava igrače.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Post Reply