Биртија - о свему и свачему

LF 1991
Звездаш
Posts: 128
Joined: Tue Jul 02, 2013 12:07 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by LF 1991 »

Pa Vasil je banovo dozivotno sve koji su pomenuli Herbalajf. Zika Zivac i Amph, ljudi koji su na forumu od pocetka, dobili su trajne banane samo zbog spominjanja Herbalajfa. Veliki vodja foruma je clan te Herbalajf organizacije i niko ne sme ni da spomene Herbu. I Brigel je odleteo u medjuvremenu i vjecna lovista.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

A ja hteo da ti kažem kako je to sa herba lajfom prevara, ako hoćeš da smršaš, probušiš kašiku, ako hoćeš zdravo da se hraniš koristiš prave proizvode prirode, kad ono
119058_99412675_10523_1247760635168_1264011845_751605_6468992_n.jpg
119058_99412675_10523_1247760635168_1264011845_751605_6468992_n.jpg (35.4 KiB) Viewed 2783 times
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by dacha od bosne »

LF 1991 wrote:Pa Vasil je banovo dozivotno sve koji su pomenuli Herbalajf. Zika Zivac i Amph, ljudi koji su na forumu od pocetka, dobili su trajne banane samo zbog spominjanja Herbalajfa. Veliki vodja foruma je clan te Herbalajf organizacije i niko ne sme ni da spomene Herbu. I Brigel je odleteo u medjuvremenu i vjecna lovista.
Opa...stvarno nisam znao za to...znači, čsitka po herbalajf liniji :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
LF 1991
Звездаш
Posts: 128
Joined: Tue Jul 02, 2013 12:07 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by LF 1991 »

http://lijepanasazvjezda.serbianforum.info/t74-topic" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by dacha od bosne »

:valjanje: :R :valjanje:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Либурнија »

LF 1991 wrote:Pa Vasil je banovo dozivotno sve koji su pomenuli Herbalajf. Zika Zivac i Amph, ljudi koji su na forumu od pocetka, dobili su trajne banane samo zbog spominjanja Herbalajfa. Veliki vodja foruma je clan te Herbalajf organizacije i niko ne sme ni da spomene Herbu. I Brigel je odleteo u medjuvremenu i vjecna lovista.
Хербалајф је фирма иза које стоји сајентолошка секта, врло јака у САД а у Швабији иначе забрањена!

Што се тиче доживотних бановања, само нека дотични запљуну мало на овом форуму и ето их експрес назад на Рсб, још ће да их заспу и комплиментима како су квалитетни људи :jumping1: , како је то све само мали неспоразум итд... Једино што Бригел мора да види с Дачом шта и како :twisted: , што се мене тиче безбели.

Него о којем то "великом вођи" које је пришао сајентолозима се ради, оном номиналном или оном дефакто вођи?
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Najdoski dr. Ilija »

LF 1991 wrote:Jel ima neko sa foruma mozda neka iskustva sa Herbalajfom?
Укратко, за много мање новца имаш много квалитетнијих ствари!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ја нечитам до краја него се насади ко бабун! :faceplam:
:R
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by crazynorth75 »

nemoš' ti sa njima ozbiljno, začas podletiš :jumping1: Meni je inače ona njihova luda stranica ''Dnevna doza prosečnog zvjezdaša'' nešto najluđe i najbolje na cijelom fb. Oplakah svaki post.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by dacha od bosne »

Либурнија wrote:Једино што Бригел мора да види с Дачом шта и како :twisted: , што се мене тиче безбели.
:whistle:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by crazynorth75 »

:jumping1: :smeh:
Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by МоСа ВерСе »

А таман сам хтео да ти напишем, не узимај шејк, а ако већ бираш, само онај азот моноксид што је Ињаро добио нобелову награду за то. Али је скуп, и њега сам нашао јефтиније. :)
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Alan Ford
Звездаш
Posts: 172
Joined: Wed Mar 20, 2013 3:22 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Alan Ford »

Ajd jedna tura na moj račun!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

Alan Ford wrote:Ajd jedna tura na moj račun!
Šta je, jel ti rođendan, ii se nešto drugo značajno desilo, ili samo onako da prodrmaš kaveze?
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Post Reply