Биртија - о свему и свачему

User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Najdoski dr. Ilija »

Zvezdini su navijači od atomske bombe jači! :smeh:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by crazynorth75 »

Naravoučenije - nikad sa ženom u kafanu :mrgreen:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dr. Gonzo
Члан клуба
Posts: 231
Joined: Wed May 27, 2015 11:48 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by dr. Gonzo »

Najdoski dr. Ilija wrote:Zvezdini su navijači od atomske bombe jači! :smeh:
Cuti ... da si me video kakva sam peezda isp'o ... :lol:
crazynorth75 wrote:Naravoučenije - nikad sa ženom u kafanu :mrgreen:
Nece vise zena sa mnom u kafanu ici, pokazao sam se kao veoma hrabar :whistle:
Aj sto sam osto suva qrtsa, nego sto sam istao i gladan ... ne vecera ja na kraju :mrgreen:
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by dacha od bosne »

Dobro si prošao jarane. Neki dan lik zagino od stršljena.
Al, braća ti dobre savjete i parole ostaviše, tako da samo slušj šta oni vele i biće ok :jumping1:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Либурнија »

Није то већ је до састава отрова. Стршљен је већи па и тиме опаснији због дозе. Мене су као клинца уједале и осе и пчеле и стршљен. Пчела је зезнута пошто остане жалац у месу и ту ми је нога баш отекла. Оса мало боли али за један дан прође. Стршљен ме је болио 7 дана. Није ми било ништа али је баш болио.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

Evo kako "umereni" navijači vide situaciju oko partizana:

"Ne pada sneg da prekrije breg...Važi za KKP, a važi i za forum.

Slomilo me ovo danas. Manje - više sam znao šta će da bude, mislio da sam spreman za tako nešto, ali oćeškuracsine, zveknuo me malj. Poražen i popišan, taj neki filing. Valjda me najviše boli to što smo tako lako pali, što smo bili tako laka meta. Možda smo se koprcali godinu ili dve duže nego što je projektom zamišljeno, ali poraz nismo mogli da izbegnemo.

Saša i Dule su napravili klub koji je po rezultatima, strasti i emociji koju izaziva veliki, ali finansijski, organizaciono i infrastrukturno mali i ranjiv. Time su, s jedne strane, podarili nama navijačima jedan nezaboravan period, godine i godine sreće, ponosa i radosti, a sa druge, omogućili diktatoru sa šipke da nas prilično lagano pregazi.

Strašno je koliko je diktatura uzela maha, nije najgore to što ovaj ima ambiciju da napravi Severnu Koreju ovde, najgore je što više nema otpora, ljudi su potkupljiviji i jeftiniji nego ikada, ali da ne idem sada i ovde dalje u tu priču. Ali morao sam malo, Andreja jebeni Mladenović je posle sto godina u klubu našao za shodno da treba da uradi nešto baš danas. Gnjida do gnjide gde god se okreneš.

Dule i Saša i trebaju da odu, iako sam smatrao da im treba dati još jednu šansu, očigledno da nema više potrebne energije u njima. Na žalost, ostavljaju klub u veoma lošem stanju, nisu ni spremali ni ostavili svoje naslednike, nisu ostavili nikakvu osnovu za ekipu koja sledeća dolazi i to je velikim delom i njihova krivica, ali i krivica svih nas koji smo pasivno posmatrali šta se dešava i ostavili ih da se bore sami. Oni poslednjih par godina nisu radili dobro, ali i mnogi od nas su mogli mnogo više.

Završena je jedna era, kad pogledam unazad ne bih je menjao ni za jedan drugačiji scenario. I zato sam tužan i sjeban. Sutra je novi dan, treba nam nova energija, trebamo da pokažemo da je Partizan ideja i emocija koju nosimo u sebi i koja je jača od par teških godina. Ja ću da budem tu. Ali prvo moram malo da tugujem i oplakujem Partizan kojeg od danas zvanično više nema."
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Beara_Vladimir »

Dobar je Arsenije, nije ostrašćen.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

Nije, ali niko od njih nije dozvoljavao da postoji i promil šanse da je po pitanju Zvezde takođe moguća zavera i organizovana kampanja.
Da li iko od vas misli da je onakvo ponašanje Danilovića i DV u Vršcu i prebijanje sudija moglo bez političke podrške?
Da li iko od vas misli da su onakva suđenja moguća bez organizovanog pritiska?
E, sve to nije moguće, sve je do nas, a sada je AV s*ebao njihovu koncepciju i gasi ih. Malo morgen, što bi rekao znameniti srpski zločinac, ništa nije slčajno.
Kada on koji je "umeren" piše o zaveri, šta mislite kako se piše po šipkaškim forumima?
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Либурнија »

Uh, samo sto se ne rasplaka. Dabogda im se sve vratilo onako kako su radili...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by crazynorth75 »

Svi su oni ostrašćeni, sve su to tumbasi, samo malo kad zagrebeš. Vrati im se ko bumerang ono ''kurva umire...'' :jumping1: I ko ih jebe.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by МоСа ВерСе »

ЦигаЊин господин им жели овакву агонију наредних пет година, па после фузија, па после пет година да се бијемо на терену. Када кажем бијемо, мислим спортски и фер. Не желим им да се угасе, нема веће среће него победити партизан.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ја им баш желим да се угасе!!! :dita:
Говнари!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

Oplakao sam...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=I1LI7ndOcGU[/youtube]
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

Image
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Биртија - о свему и свачему

Post by Ганац »

Image
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Post Reply