ЗОНА СУМРАКА!

User avatar
DEZ
Новајлија
Posts: 64
Joined: Mon Apr 28, 2014 4:42 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by DEZ »

Није ми намера да вређам никог, само ме нервоза око ових одлагања иритира. У вези тих поплава које су можда изазване (ХААРПом и Хемитраговима ) нисам гледао вести пуно јуче да схватим озбиљност, и размере догађаја. Сад, ипак важно је да се истакне да је Звездина победа и титула свакако важнија нама као навијачима, а не људима, од свега осталог што може да нас емотивно декоцентрише од победа, титуле ,славља, и да зато морамо бити концетрисани ка том циљу, ка победи, голу играчима и трофеју. Не дозволити да ова пауза нека.. тој банди криминалаца из хумске да се регрупише и намешта. Морамо смоћи снаге да позитивном енергијом и навијањем на Маракани допринесемо освајању титуле.
Уздам се и у то што је промењена власт у земљи, да неће бити више жмурења на једно око говнарима, и бити запостављања помоћ Звезди и титули које је од вишег националног значаја.

Киша пада ја се клизам ,серем ти се на прдизан.

Свакако верујем да би ми избрисали и пост, или део њега у коме бих потражио бруталну и хитну освету тумбасима за убиство Веље Дуњића, који је као један од тренутних наијстакнутијих вођа навијача значајан шраф у нашој армији, и нешто што може али и не мора да утиче на атмосферу у клубу и непрестано навијање и славље, па нећу писати о томе, али мислим да је то нешто што не би требало да се скрива и да се гура као политички криминални догађај, већ позив на још одлучну борбу за титулу, за најгласније навијање ,у његову славу, у славу свих палих, у овој нечасној борби кују само кукавице могу да организују, против оних комплекса тумбасовских пакосних бедника, што вероватно заједно са поједини губитничким ружним странкама и страним тајним службама су учествовале у овом атентату пакистанске значкатраз мафије, која преко својих медија настоји да заташка, скрива, позадину овог терористичког акта, чак и да слави зликовце.

У сваком случају нас као велику црвено - белу силу, ништа не може пољуљати у свом походу, и надам се да ће све бити решено повољно по нас у овој немилосрдном боју за титулу, јер смо најјачи, најбројнији, најхрабрији и у овој одважној борби треба да знамо да је све у нашим рукама и ногама, победа гол, пред нама је циљ, мете. Овим другима (на челу са масонима, банкарима, језуитима, фрањевцима) преостају године страха и патње.
Ни ово очајничко покушавање помињања Бога, који су сви медији као вест још пренели?! као неке поруке доказивање спремности и лудила говнарске стоке, им неће помоћи да се оправдају њихови греси и казне, за злодела, намештања. У том фанатизму им сигурно нећемо остати дужни.

јер БОГ СЛАВИ ТИТУЛУ! на својствен начин овом кишом, и доказаће свима да навија за Црвену Звезду. Даће бог титулу! у славу свих нас у црвено белом, сви у напад.

Image
http://i.imgur.com/sUwx8C6.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Spoiler: show
на слици је Бог Зевс, Звездаш хулиган, Делија. Прекинуо је првенствену утакмицу јер му се може, запаљива атмосфера коју смо створили га је понела. Ал биће све у реду.
Неумесно би било да су слике из Православља и ових признатих религија узете, иконе, Богородица итд , али спремно је и то. Идемо све до крајњих граница универзума у трци за титулу првака. Дух Звездаштва и наш фанатизам нико неће оспорити јер он прелази у онострани свет. Цела Васиона слави титулу. Ја славим титулу ЦЗБГ. Ти славиш титулу ЦЗБГ.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Либурнија »

http://www.radiokim.net/vesti/saopstenj ... rbiju.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Image
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by МоСа ВерСе »

Фасовали су одмах земљотрес. Јутрос, неких ваљда пет по рихтеру.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Либурнија »

Darkside of the Moon...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... DTrKp02QtE[/youtube]

Image :pop:

Весић стајл, посереш се до ћошка и умјесто да, као што људи од части раде, одступиш ти обришеш са интернета! :twak:
Gradonačelnik Beograda, Siniša Mali, pozvao je Obrenovčane da ne napuštaju svoje domove, u trenutku kada je nabujala reka već probila nasip i hitala da potopi hiljade kuća.

U maniru nedavnih cenzura, ova tragična instrukcija gradonačelnika Malog naknadno je uklonjena sa sajta Grada Beograda. Međutim, i pored pokušaja zataškivanja, njegov apel je ostao dostupan u keš memoriji pretraživača, kao i drugde na internetu.
http://blog.b92.net/text/24205/Drzavo-n ... adrzavali/" onclick="window.open(this.href);return false;

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HixsjV0N ... detailpage[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7PTiOYyz ... detailpage[/youtube]

Свјетла страна мјесеца:
"Odmah da razjasnimo sledeće: narodu ove zemlje svaka čast. Da nam nije nas, propali bismo odavno. Gledajući silu solidarnosti i samoorganizacije koja se podigla za vrlo kratko vreme, čovek ne može a da ne oseti ponos i da mu momentalno ne postane jasno zašto smo izdržavali sve i svašta kroz istoriju.

Zato što smo, na kraju dana, u najgorim situacijama tu jedni za druge. Možda u normalnim okolnostima to uzimamo previše zdravo za gotovo. Umislimo da smo sami, da se svako bori za sebe, ali to, vidimo ovih dana, i nije baš tako.
Ne postoji dovoljno veliko priznanje koje treba odati svim sjajnim ljudima, policiji, vojci, stručnim spasiocima, desetinama hiljada volontera na svim frontovima, onima na terenu, ali i na internetu, radio amaterima, onima koji su spasavali ljude, ali i onima koji su spasavali životinje, onima koji su dali svoje poslednje da bi neko drugi imao bar nešto. Ne postoje dovoljno veliki epiteti za ono što smo svi zajedno uradili. A nisu ni potrebni, jer smo samo bili ljudi. Oni pravi.
:zastavaSRB:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
DEZ
Новајлија
Posts: 64
Joined: Mon Apr 28, 2014 4:42 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by DEZ »

ево после ове ванредне паузе и да се ја огласим.
"А шта ако утакмица у Новом Саду буде ипак одлучујућа за титулу а ми одемо тамо без Мрђе и Лазовића? Искрено, цијела ова прича ми се уопште не свиђа, као, "титула није битна", "кога занима фудбал" као ни ово позивање Мрђе и Лазовића у завршници првенства зарад неке небитне турнеје ионако неуспјешне репрезентације. Ја том гробарском лобију не вјерујем ни "кад поклоне носи". Они су свјесни да су људи сада тотално окренути другим проблемима и сигуран сам да покушавају да ушићаре нешто у таквој ситуацији. Дупета би они сви дали да ипак опет узму титулу али, да би сада испао њихов неуспјех што мањи, умањује се важност титуле пошто је вјероватно ми освајамо. Да видите како би се ћурак окренуо наопачке када би они сада случајно ипак били први, какве библијске димензије би у гробаризованој штампи добио тај догађај... Њима ова наша окренутост другим и значајнијим проблемима јако одговара и надају се нашој непажњи и киксу против ОФК-а."
узевши пример овај пост, Либурнуије..
хоћу да кажем...
да би лакше и брже дошли до циља и титуле, морамо што брже да реагујемо и суочимо се са страховима и проблемима, који могу бити препрека у томе и смислимо како да их ефикасно превазиђемо учинивши нешто паметно да не би као вирус изједали нашу подсвест, током меча. Ово су ствари које и наши душмани прижељкују да се дешавају, мисли које сам прочитао на нету или телепатски извукао из глава милиона наших навиајча чија су права угрожена медијским притисциа да размишљају о нечему другом уместо о победи и слављу титуле Црвене звезде:


- први негативан догађај је брига како киша, поплаве вандредно стање отказивање утакмица. могу да нас поремете у освајању трофеја,
брига о томе да многима то постаје емотивно енергетски приоритет, и тако остану без фокуса жеље мотива за победом, у одлучујућој утакмици.. и навијачи и играчи којима се намеће хуманитарно помагање, то је само по себи рискантно. као пред дерби кад су давали помоћ, уместо да се оштре на игру и победу. испадали смо и наивни у ратовима који су били, а јсдповци су бринули о себи и ратно профитерским интересима. пљачки намештању.
- други страх је злосутност да је брат Дуњића био умешан пуцачки инцидент пре пар сезона против лика из ирон бојс екипе. што је пореметило наше освајање титуле тада. и то је био меч са офк. (мада можда кармички се врати титула сада.) као и брига око не навијања у неким битним утакмицама у прошлости које се нису завршиле како треба, чак се сумњало да су издајници међу нама.
- трећи страх да биа циа усташке службе безбедности значкатрази дивљају Београдом и уклањају наше истакнуте људе, које не могу више да хапсе као кад су били на власти
- брига да планирају претњама убиствима, дукљанском мафијом да уцењују и државу убацују своје људе и смењују наше звездаше са политичких поожаја. па чак и Вучићев режим угрозе. спс дс лдп су свакако уроћене на том плану.
- брига што ће глодари у вербалном препуцавању имати више да се хвале убијеним нашим него ми њиховим. ако су они иза овога, а сумњам да нису. ил бар неко њихов. иако медији спинују.
- брига што медији спинију и заташкавају позадину убиства, већ причају о Вођи навијача нашег светог клуба, као нарко дилеру, док кад се убије њихов вођа ниједан медиј ни глодар неће спиновати ствар већ ће позивати на линч наших људи.
- брига да масони намештају, антисрбски лобији имају јак утицај . усташкое гробарска коалиција вероватно желела овим да уклони навијача који је био бедем, и заштита наших фудбалера од разних кримоса који у интересу државе,циа, ватикана и прдизана коа њиховог пројекта су уцењивали, наш клуб, играче и намештали протекле сезоне
- појава кончите вурст као неког антихриста, и могуће политичко црквене трговине и манипулације спортом
- убијен навијач који је симоболизовао најпровг међу једнаким, који је практично бог на земљи, што опасан ритуални ефекат може пороизвести.
- спречавају нас кукавички да славимо славље.. да прослављамо титулу у весељу, брига око тужне атмосфере и не навијања (због киша, поплава и Веље), злобницима жеља да покваре славље и Православље
- покушавају мртви говнари из хумске да у задњим минутима да преокрену ствар, помоћу циа и хаарпа поплава и убиства. да се регрупишу у овој паузи и подмите уцене, играче, недају се демотивацији, због мање посете и не тренирању пред утакмицу , заборавност мотива
- брига да Делије или клуб не утрипује доказивање неке људсокти хуманитарнсоти и својим потезима лудилом не покушају да истрипују да нам не треба трофеј, због забринутости око кућа који су људи погубили, брига јер су маснски повезани и пре заједно са осталим факторима спиновали звездашку јавност да не примети намештања и ИЗДАЈУ титула и трофеја шест година лоповлука
- толе лопов је и даље несмењен. не може му се веровати. кад би наш човек дошао на власт у савезу, смакли би га одмах. а Делије само два пута дошле групно пред савез.
- консатнтни медијски напади, манипулицје , стваљање нашег тима унегативн контекст, оспоравања регуларности, претње уефа казнама.
- брига да ако су улконили Велибора, онда и мене као најхрабријег интернет хилигана имају на списку.
- брига што нема нико да ми укаже ко су галавни непријатељи Црвене звезде па ја морам да нагађам и гађам.
-брига око повампиреног југословенства



Како премостити ове страхове. и створити услове за неометан проток позитивне енергије и жеље за победом, слављем.
-инат, у инат сивма морамо победити. максимално се мотивисати и сетити се најпре свих мотивација, свих обећања да смо спремни на све видове борбе против злотвора болесних зарад коначног тријумфа, учини и ти који читаш ово нешто ,било шта да помогнеш за титулу првака коју тако жељно чекамо,
- бити сконцентрисан само на Звездине личне интересе, на победу титулу тијумф и славље. заборавити медјсјке догађаје. игра тактика победа гол го гол тријумф само у мислима.
-схватити да без борбе и рата за титулу не може бити тријумфа.
- треба знати Веља је желео титулу за Црвену Звезду, и желео никад боље навијање.
- фрањевачкој секти са седиштем на јна (која посећује прихватилишта за животиње, док се људи даве свуда у земљи нанети јаке -медијске, пропагандне ударце у смислу сатанизације, претњи безбедности и наношења реалних великих штета истакнутим руководицима клуба и стручног штаба. силовати све пит булове.
- ако не наша држава, полиција и дб, биа не ликвидирају, онда бар ухапсити ружића, значкатраз вође и хедантере ( због сумње да су организовали убиство Веље због нарко картел интереса у граду дукљанске мафије, док неко не ухапси и чињенично не докаже ко сзаиста стоји из тог убиства, ако се десило уопште и није све намештено да би се тражили изговори за не навијање и издају)
-тражити да полиција обзнани праву истину о убиству, као покушају утицаја на нашу трофејну звездашкку домнантност. и да се да специјалан статус свим звездашима, да смеју да линчују гробаре и остале, у име бола и неправде коју смо доживели. да судије треба да нам помажу и намештају утакмице ( нема сумње да би глодари у слчној ситуацији овако реаговали..) играчи да трче 29 година освајајући титуле.
- ухапсити свињошевића тумбаса и оног које нацртао и дозволио да се слика спомињања Бога у навијачка препуцавња произведе ефекат који је утицао на атентат.
овим ће се створити утисак у колективном егрегору да смо ми закон, да је цронобела кучка дресирана и да јој је дошао крај. што ће можда и реално произвести нестанак овог малог клуба и ретардираних навијача сељака.
а то нама пружа веће могућности да европи имамо више успеха.
- утврдити шта ми реално добијамо овом хуманитарношћу као клуб, а шта су иреални трипови. ако ће нам држава помоћи због рекламе. бити свестан да не мора да се доказује хуманитарност на утакмици и трипује саосећајност, постоје још хиљаде утакмица после где хуманитарност може да се покаже. зашто претварати славље у нешто с кутијама неким, смао да не би други рекли како славите а људи умиру, а ти други ни динар помоћи нису послали већ гледају своје интересе.
- најоштрије спречити сваку издају , намештање масона под утицајемо Вељине погибије, и киша поплава. постоје сумње да је и та погибија намештена и лажирана са неким циљем. и да је Дуњић заправо жив. он је један од масона,темплара.
- морамо да се сетимо стања свести освајачке победничке грознице од пре пар недеља..
- и опет брига да је пормећен тај наш колективни звездашки егрегор. са намештеним медијским догађајима, морамо још одлучније ићи да узмемо тај трофеј, трофеј се осваја, Сви на Маракану.
-Играчи морају још више бити мотивисани у наредне две утакмице до победе, никако под утицајем не навијања опуштено ући у меч. тотална офанзива. надам се да су трениали у овој паузи фудал, и пуњење голова, а не врећи.
- не сме бити не радовања и опуштене игре због атмосфере.
- можда је ова киша и пауза добродошла нама, ко зна шта би се десило да се играла утакмица у четвртак. можда су је наши богови изазвали а не њихови.
- испитати ко су за кога раде вође овог форума. и зашто је отворена тема у моје име са тако негативним називом. сумраком. у јеку радости светла победе. како је утицало на призивање кише.
и зашто нема едит пост ,функције на овом оскудном форуму. Звездапобеђује сутра или бришите целу тему.
- Титула шампиона припада Црвеној Звезди. I latinicom cu napsati Crvena Zvezda Šampion Srbije 2014 + 12 godina dominaciјe. Звезда је шампион. нека цркну душмани. ако треба да будемо звери да би дошли и отимали титулу то ћемо и учинити, у противном сетимо се како смо се осећали кад смо схватили да стока не показује људксост, ми смо је довљно показивали тиме што смо чекали шест година дане убијемо никог. промовисали братољубље србољубље морал. више то неморамо да чинимо ,јер је наш живот угрожен, Звезда је живот. титуле њене покретачка снага универзума а камоли Европе, Србије и локалног народа.
- гледајмо у сунце природу.. заборавимо све црно,плаво.. понесите црвено беле заставе, ширимо љубав, ка клубу , избацимо,негативне мисли и страх страдање поплаве ,такве мисли и привлаче лоше. следимо своју вољу за победом. емоције су битне. у весељу или само победи морамо бити велики.

Звезда оооо

не треба се дакле расправљати међусобмо о атмосфери на стадиону, нећеш бити мањи човек ако се смејеш и веселиш
Свакако највећи проблем је то што ове поплаве и убиство Дуњића И Шеве могу да поремете одлучност вољу концетрацију и помоћ клубу играчима да максимално одраде, победе и освоје титулу.
Већи пробелм је што може бити да су неки злобници смислили то све само да би нам покварили славље, јер они не умеју да славе, секти фрањеваца која управља јсдп - смета славље, славље титуле, славље Срба било какво, јер би то био јак талас Праославља, одраз снаге Руса и словенских народа.
Стога изигравају као богове, хаарпом кишу доливају и вероватно су масони језуити уконили Дуњића, који је био темплар високог ранга. (медији и полиција заташкавају разлог, чак и на нашим форумима се не говори ко је крив) Али у инат њима и у славу Велибора навијање би требало да буде најбоље икад, као и славље. Ако верујемо у бога он је на небу сад се весели и слави титулу Тузи некој нема места, ајд да укинемо и фудбал. Нњсхватљиво је да неће бити ни кореографје ,а камоли аутобуса до калипша. И Шево слава нека је. али победити се мора. (а они који би да тугују боље да кажу ко стоји иза убиства, и освете га, јели навијачки рат почео, или неки као кримоси се убијају, зашто се то заташкава, зашто су убице на слободи још?! )
Пример, кад погине комадант бригаде у рату, остали не ћуте и не прекидају битку док се не заврши победом, битка и рат. Тако да у овом рату за титулу, урадити све да помогнемо Црвеној Звезди да тријумфује, јер то је наш смисао навијања. А за жртвама има врменеа да се жали потом. Ипак ако су већ Делије донеле ту одлуку да Север ћути 29 минута, нека то буде, али запад исток не морају да ћуте, коме се навија нека да свој допринос са осталих трибина како мисли да може. Само немој ове поплаве и медијска хистерија неког да пољуљају у одласку на стадион. а камоли неки плаћени ум управи да у знак саосећања жртвује победу. За сваку издају победе, биће предузета брутална акција одмазде, па они нек манипулишу милсећи да могу као и пре.
Радујмо се титули бар у себи, истински срцем као никад пре. Нико неможе да ти забрани љубав ка клубу и срећу у победи.
Те издаје не сме бити, јер упркос свему и даље смо максимално фанатично спремни на све зарад освајања трофеја. Играчи морају трчати као никад пре, а не утопити се у неку успаванку од игре. КЛуб није смео да отказује прославе по улицама трговима, због неке квази меидјске слике и државе која коа нешто трипује милосрђе, али не сме сметати да се слави по Маракани. У сваком слуучају победа и титула су наши.
Сатанизација нас од стране гамади говнарске неће престати. Медијкси притисци, видим свињошевић на тву, па ово око репрезентације.. ово оно говно неко издаје књигу. злобници мисле о себи, не будимо наивни Не гледајте тв, вести више, не читајте слова која су углавом цронобела, интернет је зло, они вас убеђују да се осећате лоше, да тугујете, да не смете да се радујете, стварају сумњу да је све намештено зарад издаје, а Сви сарађују у плану уништења људског, српског рода и порода. Самим тим ударају на Црвену Звезду као базни мотор, стуб и покретач свих нас. Звезда је живот. Али фудбал лопта у мрежи и играчи одлучују на крају, морамо им помоћи до победе. На Маракани ће се родити нови живи трофеј првака. Морамо да славимо титулу шампиона, и на интернету да се понашамо као да се ништа не дешава, ово су навијачки форуми..
. Ако се већ краде нека и наш клуб и ја добијемо нешто од странаца који верују да је катаклизма. Сви хрле да оснивају неке фондове, све лицемерно постало. Опасно је то што овај сумњиво призвани сценарио поплава користе политичке странке које су биле на валсти протеклих годинаи учествовале у антизвездашкој кампањи и намештањима. Хистерично се напада Вучић, коа да јео он крив за поплаве. Глодарско усташки лоби настоји да заузме позиције намештања. Никад и по цену рата се више не сме дозвоити да држава спречава Звезду да буде успешна велика и шампион у фудбалу и кошарци оволико година. Држава је нама и милионима Звездаша дужна.
Дакле победа циљ. издају неку хипотетичку у коју не ћу да верујем, спречити. медије не слушати да ти говоре како да мислиш.
ЧЕКАЈ
ОТИМАЈ
СЛАВИ
ТИТУЛУ ШАМПИОНА! ФКЦЗ
:psihodelija: :zastavaGRB:
титула припада Црвеној Звезди, јер смо најбољи у фудбалксом и навијачком смислу. милом или силом узећемо трофеј сутра. Мада зло не спава, будимо опрезни. сетимо се свега пре. наше борбе и завета . заборавимо негативне догађаје и мисли. дајмо све од себе. верујмо у себе или бога како ко, нека свима гол и победа буду у глави. играчи нека се мотивишу на борбу као никад пре. нека се радују после сваког гола.
не дозволимо да плава боја потопа буде доминантна у нашим главама. ипак имамо плаве боје на дресовима, и спонзора, плаве крви и ватерполисти су водени елемент освојили трофеј,тако ћемо и ми у црвено белом да се издигнемо из воде као посејдон. Освајамо Јелен супер Лигу најзад. нови шпампион и титула наша Звезда је опет најбоља. Бакље светле... немојмо се штедети. ако се навија навија. ако се слави слави се до краја
http://www.youtube.com/watch?v=MXk3Tw821Fw" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.youtube.com/watch?v=iItiE0l1RAk" onclick="window.open(this.href);return false;
јуче је била годишњица прославе титуле 1991 и испраћај у Бари, пред пуним стадином, скромно прослављенаа титула на крају паљењем новнских хартија.
свима нама је криво што неће бити званичног славља, надам се да ће нам и ова скромна прослава вратити слављем уласка у лигу шампиона.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... M280#t=457[/youtube]
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Либурнија »

DEZ wrote: - испитати ко су за кога раде вође овог форума. и зашто је отворена тема у моје име са тако негативним називом. сумраком. у јеку радости светла победе. како је утицало на призивање кише.
и зашто нема едит пост ,функције на овом оскудном форуму. Звездапобеђује сутра или бришите целу тему.
Ја сам отворио тему јаране а не вође форума. Свако може овдје да отвори тему па и ти. Ако ти се не свиђа име теме да је промијеним у Зону свјетлости?! А знаш ли ти, ко је "носилац свјетлости" а?! :mrgreen: Вође форума воле Звезду и Србију, ништа се ти не секирај. Мало си нервозан па видиш понекад понеку завјеру која баш и не (по)стоји.

П.С. "Edit" је енглеска ријеч и потиче из земаља које су под супремацијом масонерије а "УЧИТАЈ" је српска ријеч и налази се при дну сваког твог поста на овом "оскудном форуму". Спортски поздрав! :ziveli:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by ajkula »

Либурнија wrote:Darkside of the Moon...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... DTrKp02QtE[/youtube]

Image :pop:

Весић стајл, посереш се до ћошка и умјесто да, као што људи од части раде, одступиш ти обришеш са интернета! :twak:
Gradonačelnik Beograda, Siniša Mali, pozvao je Obrenovčane da ne napuštaju svoje domove, u trenutku kada je nabujala reka već probila nasip i hitala da potopi hiljade kuća.

U maniru nedavnih cenzura, ova tragična instrukcija gradonačelnika Malog naknadno je uklonjena sa sajta Grada Beograda. Međutim, i pored pokušaja zataškivanja, njegov apel je ostao dostupan u keš memoriji pretraživača, kao i drugde na internetu.
http://blog.b92.net/text/24205/Drzavo-n ... adrzavali/" onclick="window.open(this.href);return false;

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HixsjV0N ... detailpage[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7PTiOYyz ... detailpage[/youtube]

Свјетла страна мјесеца:
"Odmah da razjasnimo sledeće: narodu ove zemlje svaka čast. Da nam nije nas, propali bismo odavno. Gledajući silu solidarnosti i samoorganizacije koja se podigla za vrlo kratko vreme, čovek ne može a da ne oseti ponos i da mu momentalno ne postane jasno zašto smo izdržavali sve i svašta kroz istoriju.

Zato što smo, na kraju dana, u najgorim situacijama tu jedni za druge. Možda u normalnim okolnostima to uzimamo previše zdravo za gotovo. Umislimo da smo sami, da se svako bori za sebe, ali to, vidimo ovih dana, i nije baš tako.
Ne postoji dovoljno veliko priznanje koje treba odati svim sjajnim ljudima, policiji, vojci, stručnim spasiocima, desetinama hiljada volontera na svim frontovima, onima na terenu, ali i na internetu, radio amaterima, onima koji su spasavali ljude, ali i onima koji su spasavali životinje, onima koji su dali svoje poslednje da bi neko drugi imao bar nešto. Ne postoje dovoljno veliki epiteti za ono što smo svi zajedno uradili. A nisu ni potrebni, jer smo samo bili ljudi. Oni pravi.
:zastavaSRB:
sta je sporno u naredbi da se u petak ne krene u samostalnu evakuaciju. nazalost nisu svi poslusali.
ti je jedna od rijetkih ispravnih stvari koja je uradjena.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Либурнија »

ajkula wrote:
Либурнија wrote:Darkside of the Moon...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... DTrKp02QtE[/youtube]

Image :pop:

Весић стајл, посереш се до ћошка и умјесто да, као што људи од части раде, одступиш ти обришеш са интернета! :twak:
Gradonačelnik Beograda, Siniša Mali, pozvao je Obrenovčane da ne napuštaju svoje domove, u trenutku kada je nabujala reka već probila nasip i hitala da potopi hiljade kuća.

U maniru nedavnih cenzura, ova tragična instrukcija gradonačelnika Malog naknadno je uklonjena sa sajta Grada Beograda. Međutim, i pored pokušaja zataškivanja, njegov apel je ostao dostupan u keš memoriji pretraživača, kao i drugde na internetu.
:
sta je sporno u naredbi da se u petak ne krene u samostalnu evakuaciju. nazalost nisu svi poslusali.
ti je jedna od rijetkih ispravnih stvari koja je uradjena.
Спорне су посљедице те наредбе. И још много тога је спорно али нећемо о политици...
А ово више није ни спорно већ безобразно ругање људима. :twak:

Мене само занима какав је профил личности која ова срања конзумира онако како се сервирају?! :zbunjen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Либурнија »

Обавјештење за ДЕЗ-а: био сам на овој текми против Осијека, на нашем Северу! :zastavaDS:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5LIhx2YE ... detailpage[/youtube]

Из копа песма ори се
са нашег Севера
док Делије су уз тебе
ти си непобедива!
Вију се наше заставе
и наши шалови
до смрти ми смо уз тебе
нећемо те издати!


:zastavaGRB: :psihodelija: :zastavaSRB:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by ajkula »

Либурнија wrote:
А ово више није ни спорно већ безобразно ругање људима. :twak:

Мене само занима какав је профил личности која ова срања конзумира онако како се сервирају?! :zbunjen:
ruganje je blaga rijec.
zamisli predsednik drzave ti kaze da si ti kriv sto si poginuo. jebote strasno.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Либурнија »

Ма, тамо гдје је Весић "менаџер", ту трава не расте...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Константин »

Либурнија wrote:Ма, тамо гдје је Весић "менаџер", ту трава не расте...
То изгледа да нису знали једино на трибинама...
Врста која изумире
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by tsva »

Константин wrote:
Либурнија wrote:Ма, тамо гдје је Весић "менаџер", ту трава не расте...
То изгледа да нису знали једино на трибинама...

kako go okrenes ne moze da valja

ako nisu znali :nindza: a tek ako si znali :nindza: :nindza:
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Либурнија »

Немам намјеру да се понављам али ајде, кад и ви можете да вазда вртите један те исти спин - зна се ко је први им ушао тамо и рекао им за Весића да се купи, за аномалије око жене му и на чију иницијативу је шутнут Стева Мајами итд. Или да нисте можда вас двојица отишли тамо?! :mrgreen: Ријеч је о новембру мјесецу 2011... Значи, неко га тјера да би га оставио?! Послужићу се вашим рјечником - шупља прича, провјерено. А то што је он послије покушавао да ровари по навијачкој групи, сасвим је друга прича али ни то му није успјело а то је најважнији резултат цијеле перипетије што је и резултирало са "Весићу одлази" на Карабурми.

А ево и вожд га је унаприједио што значи да вожд гледа а не чује, слуша а не види...или да је исти као и он. Весић је иначе, захваљујући свом другу са студија, и даље у клубу па ми није баш најјасније да упућени људи попут вас користе перфект када причају о Весићу?! Значи, кад је одговорност Делија да га шутну има га, а кад је та одговорност на вожду, онда га као нема?! :nene:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: ЗОНА СУМРАКА!

Post by Najdoski dr. Ilija »

Мени није јасно чиме је, на пример, "наркоман" заслужио да буде редовно на репертоару а "друг са студија" заслужио да то небуде?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Post Reply